folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Samsung Note 3 32Gb Nokta Hatasız (1 Yıl Garanti - Spiegen Kılıf - Yedek Orj Batarya)

Samsung Note 3 32Gb Nokta Hatasız (1 Yıl Garanti - Spiegen Kılıf - Yedek Orj Batarya)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Merhabalar, cihazımı iphone 6s plus alacağımdan ötürü satma kararı aldım. 14.05.2015 tarihinde alındı faturası kesildi. ilk günden beridir ekranda jelatin, üzerinde  kılıf ile birlikte kullanıldı. Cihazda tek bir çizik bile bulamazsınız. Herhangi bir hata, noksan, vurdu kırdı gibi durum söz konusu değil. Kutusu duruyor, kutuya koyup sıfır cihaz diye satılacak temizlikte (kozmetik olarak örnek vermek amaçlı yazdım). Fotoğraflar çok kaliteli olmayabilir, o yüzden sormak istediklerinizi sorabilirsiniz.  kutu içeriği full şekilde durmakta. 1 yıl garantisi olduğunu başlıkta belirttim, yedek orjinal batarya da var, faturası duruyor, spiegen kılıf da mevcut. 

Normal fiyat : 900 TL

Tbt Fiyat  : 800 TL

KotomineKirei tarafından 04/Ağu/16 20:46 tarihinde düzenlenmiştir

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slmarlq
    slmarlq's avatar
    Erkek

daha yeni general mobile 4g aldım. yoksa vallahi düşünürdüm hep içimde dertti bu note 3

Bu zamanda en çok azraile güveneceksin.En azından niyeti belli...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    slmarlq bunu yazdı

daha yeni general mobile 4g aldım. yoksa vallahi düşünürdüm hep içimde dertti bu note 3

hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanın.

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Hocam mi5 niyetinde idim. Ama bunu görünce neden olmasın dedim. Sorularımı sorayım o zaman. 😊

Kutu full demişsin buna kulaklık dahil mi? 

Root meselesi nedeniyle knox sayacı ne durumda? 

Şarjı ne kadar gidiyor? Ekran süresi nedir?

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    adamhakli bunu yazdı

Hocam mi5 niyetinde idim. Ama bunu görünce neden olmasın dedim. Sorularımı sorayım o zaman. 😊

Kutu full demişsin buna kulaklık dahil mi? 

Root meselesi nedeniyle knox sayacı ne durumda? 

Şarjı ne kadar gidiyor? Ekran süresi nedir?

Kulaklık da dahil, evde bilgisayar başında iken kullandım kulaklığı, silikonları da duruyor değiştirilebilir şekilde yani tertemiz değiştirip kullanabilirsiniz.

Root'lamadım daha önce cihazı. Knox sayacı nedir ne değildir bilemiyorum, açıklık getirirseniz bilgilendirebilirim. :)

Gün boyu sürekli olarak internet kullanıyorum. Gün boyu derken de şöyle söyleyeyim dershanede 15 dakika aralarda internet + whatsapp giriyorum. Öğle arası telefon konuşmaları, akşam eve geldikten sonra telefon konuşması 1-2 saat derken günü çok rahat götürüyor. Yalan yanlış bilgi vermemek adına geceye kadar işte %30-35 felan kalmış oluyor diye söyleyeyim. Siz bunu minimum %25 deyiverin :)

Aşağıdaki ekran görüntüsü de bugüne ait şu an aldım. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Peki hocam şu ekran görüntülerinin ikincisin de bulunan ''EKRAN'' yazan yere tıklayıp screenshot alıp atabilir misin buraya. Toplam ekran açık süresini de görelim. 😊

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Ekran süresi bana baya düşük geldi yaa. 2300 mah pil ile Xperia Zr performansı. Yarım saattir de hot-spot açık şekilde(internet paylaşımı yapıyorum) Şu an kullandığım telefon. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

Ne denir bilmiyorum ama durum bu.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Valla niyetlenmiştim senin telefonu almak için hocam. Hayal kırıklığı yaşadım diyebilirim. Nasip değilmiş. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

telefon samsung TR garantili mi hocam nereden alınma telefon?

Kenarları soyulmamış note 3 zor bulursunuz arkadaş iyi bakmış. Fiyat ise anormal değil.

Batarya süresine takılmayın hocalar, xiperia zr dediğin telefonun harcağıdı güç ile note 3 ün ki bir değil. Kıyaslaman yanlış olur. Telefonu alıp bir gün kullanıp denemeden aylayamazsın. Aynı cihazlar değil.

15 aylık cihaz bu bir sene değil garantisi bu arada 9 ay garantisi var.

İmzalamazsam ne olcak?
Toplam Hit: 2730 Toplam Mesaj: 24
satılık note 3 spiegen