Samsung S6 Mobil Veri Açılmıyor.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

arkadaşının hattı nedir hocam . eger sıkıntı vodafonede ise başka hatta geçicem bu nedir böyle. en lazım olan yerde pat internet yok. 

mal gibi kalıyon.

Dur be kadınnnn....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Merak ediyorum;bu telefonu almadan önce hiç araştırdın mı ? @mustafa kronik bir sorun olduğunu söylemiş.Demekki burada ya da başka yerlerde çok kere yazılmıştır.Bu konulara,sitelere ulaşmak zor değil.Telefon konuları pek okumadğım halde aklımda kalan;sony,samsung,lg,htc,iphone,huawei,asus,gm,nexus alınmaz,hepsinde kronik sorunlar var.Her gün anasayfada bunlarla ve bu sorunlarla alaklı 3-5 konu mutlaka oluyor.Telefonu değiştireceğinden bahsetmişsin,firmalar belki de bilerek sorunlu üretiyor bunları.1000 lira verdiğin bir telefonun mobil verisi kafasına göre açılıp kapandığı için,yeni bir telefon alacaksın.Bi süre sonra başka bir kronik sorun çıkacak,yine konu açacaksın.Diyeceğim;hele bi bilgiledirin beni,200-300 liraya taş gibi bir motorola yada lenovo almak varken niye kronik sorunlardan ayda bir değiştirdiğiniz bir telefon alıyorsunuz.İnsan gerçekten hayret ediyor.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockes
    rockes's avatar
    Erkek

avea  idi şimdi türkcelle  geçti + olarak arkadaşım vodafone sim kartın çok fazla şarj yediğini iidia eden biri ne kadar gerçektir bilmiyorum :D

askerden geldi işsiz . edit: artık işli
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    obie bunu yazdı

Merak ediyorum;bu telefonu almadan önce hiç araştırdın mı ? @mustafa kronik bir sorun olduğunu söylemiş.Demekki burada ya da başka yerlerde çok kere yazılmıştır.Bu konulara,sitelere ulaşmak zor değil.Telefon konuları pek okumadğım halde aklımda kalan;sony,samsung,lg,htc,iphone,huawei,asus,gm,nexus alınmaz,hepsinde kronik sorunlar var.Her gün anasayfada bunlarla ve bu sorunlarla alaklı 3-5 konu mutlaka oluyor.Telefonu değiştireceğinden bahsetmişsin,firmalar belki de bilerek sorunlu üretiyor bunları.1000 lira verdiğin bir telefonun mobil verisi kafasına göre açılıp kapandığı için,yeni bir telefon alacaksın.Bi süre sonra başka bir kronik sorun çıkacak,yine konu açacaksın.Diyeceğim;hele bi bilgiledirin beni,200-300 liraya taş gibi bir motorola yada lenovo almak varken niye kronik sorunlardan ayda bir değiştirdiğiniz bir telefon alıyorsunuz.İnsan gerçekten hayret ediyor.

Hocam bu olay Samsunglarda taa Galaxy S2 zamanlarından beri var. Telefon belli bir zaman sonra şebeke kafayı yiyor. Samsung bildiğim kadarıyla telefonlarında kullandığı antenleri kendi üretiyor. Tahminim bilerek ömrü kısa üretiyorlar müşteri telefonu çabuk değiştirsin. Bu arada 200-300 liraya nereden telefon alıyorsun ? Çinde bile o paralara telefon satmıyorlar.

Bu arada Vodafone sim kartların çok şarj yemesi ile ilgili bir mürid görüş belirtmiş. Haklı. Vodafone'nun baz istasyonu çekimi çok düzensiz. Telefon sürekli istasyon değiştiriyor. Buda şarja yansıyor ve yaz aylarında telefon mobil veri ile internete girince ısınma yapıyor. Bu olay her telefonda olmuyor. iPhone 5S'te yapıyor ama 6'da yapmıyor mesala. Telefonda kullanılan anten ile alakalı sanırım.

mkyb tarafından 25/Ara/16 19:34 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    obie bunu yazdı

6 inçlik lenovayı çalışırken taşıyacak sırt çantası bulamadıgım için olabilir... 

ve motorola satılan yeri bulmak için 3 gun gezmek gerek...

"sony,samsung,lg,htc,iphone,huawei,asus,gm,nexus alınmaz"   

Dur be kadınnnn....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek
    A_REX bunu yazdı
    obie bunu yazdı

6 inçlik lenovayı çalışırken taşıyacak sırt çantası bulamadıgım için olabilir... 

Lenovo nun sadece 6 inc modelleri yok hocam,hatta çoğu 4,5-5.1 inc.Motorola nın nadir bulunduğunu bilmiyordum.Ayrıca saydıklarımın sadece burada açılan konulara bakarak bile ne kadar sorunlu olduklarını anlamak zor değil.search.asp ye markaları tek tek yaz 5 konudan birisi kırılma,çatlama,açılmama,morarma ile alakalı.Ayrıca @mkyb ; 200 liraya telefon var.Yakın zamanda dx ten 60 dolara şunu aldım ;

http://shop.lenovo.com/ae/en/smartphones/a-series/a606/

Kronik bir sorunu yok.Çatır çatır çalışıyor.Mobil veriyi istediğim zaman açıp kapatabiliyorum.Bataryası 2 gün rahat gidiyor.Gerçi sadece oyun,internet,müzik,film ve birkaç uygulama için kullanıyorum,eksikliğini yada yavaşlığını görmedim.Şunu da merak ediyorum;siz ne yapıyorsunuz da 2.2ghz,8 çekirdek,6 cigolayt ram yetmiyor ?Yakın arkadaşım turkcell kampanyası ile samsung yenilerinden birini aldı,galaxy neo galiba bilmiyorum.Berbat lea,kasıyor,donuyor,kıytırık 'fishing hook' oyunu vardı,kastığı için balık yakalayamıyorsun.Bunlar hep bilinirken yine gidip samsung 7s alacaksınız ya,insan gerçekten hayret ediyor.

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek
    obie bunu yazdı
    A_REX bunu yazdı
    obie bunu yazdı

Lenovo nun sadece 6 inc modelleri yok hocam,hatta çoğu 4,5-5.1 inc.Motorola nın nadir bulunduğunu bilmiyordum.Ayrıca saydıklarımın sadece burada açılan konulara bakarak bile ne kadar sorunlu olduklarını anlamak zor değil.search.asp ye markaları tek tek yaz 5 konudan birisi kırılma,çatlama,açılmama,morarma ile alakalı.Ayrıca @mkyb ; 200 liraya telefon var.Yakın zamanda dx ten 60 dolara şunu aldım ;

http://shop.lenovo.com/ae/en/smartphones/a-series/a606/

Kronik bir sorunu yok.Çatır çatır çalışıyor.Mobil veriyi istediğim zaman açıp kapatabiliyorum.Bataryası 2 gün rahat gidiyor.Gerçi sadece oyun,internet,müzik,film ve birkaç uygulama için kullanıyorum,eksikliğini yada yavaşlığını görmedim.Şunu da merak ediyorum;siz ne yapıyorsunuz da 2.2ghz,8 çekirdek,6 cigolayt ram yetmiyor ?Yakın arkadaşım turkcell kampanyası ile samsung yenilerinden birini aldı,galaxy neo galiba bilmiyorum.Berbat lea,kasıyor,donuyor,kıytırık 'fishing hook' oyunu vardı,kastığı için balık yakalayamıyorsun.Bunlar hep bilinirken yine gidip samsung 7s alacaksınız ya,insan gerçekten hayret ediyor.

6 cigolayt ram  :D bu ne y a:d iyi güldüm :D 

başkan sen istedigin zaman kapatıp açabiliyorsan mobil veriyi sorun yok  :) 

çözüm bakıyorum şimdilik vodafoneden kaynaklı olabilir. sorun varmış. hattı turkcele geçirecem.

Dur be kadınnnn....
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Bende s6 edge var. Geçen hafta bir kere bu sorun ile karşılaştım. Üstten mobil veriye bastığım halde açılmıyordu. Ekranı kilitleyip tekrar açtığımda düzeldi. 

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek
    rockes bunu yazdı

avea  idi şimdi türkcelle  geçti + olarak arkadaşım vodafone sim kartın çok fazla şarj yediğini iidia eden biri ne kadar gerçektir bilmiyorum :D

o olay operatörden ziyade baz istasyonlarının telefona olan mesafesile ilgilidir telefon baz istasyonuna bağlanmak için kıçını yırtıyorsa o zaman şarjının hızlı bitmesi gayet doğal

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Damat
    A_REX
    A_REX's avatar
    Erkek

Arkadaslar dun gece musteri hizmetlerinden Volte seevisni kapattirdim vodafone su ana kdr sorun cikmadi. Vodafone volte servisi sorunlu galiba...

Dur be kadınnnn....
Toplam Hit: 2172 Toplam Mesaj: 21
samsung galaxy s6 mobil veri