Samsung Ya Da Nokia Tavsiye?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek
    aman hoca Samsung'la uğraşmada .. ne alırsan al

dont think twice its all right
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gladiator
    Gladiator's avatar
    Erkek
    samsung U600 al tam istediğin estetik bayan telefonu.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LordVader
    LordVader's avatar
    Erkek
    5300 serisi iyidir gibim, music edition ya onlar daha bi yakisir :D

I find your lack of faith disturbing.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karsinojen
    karsinojen's avatar
    Erkek
    samsung D900i derim.

www.karsinojen.tr.cx
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

Bende yeni bi telefon alıcam bi kac gunden beri arastırmaktayım..Nokia ve samsung baktım ve daha bi cok model arastırdım sonunda MOTOROLA RAZR MAXX V6 de karar kıldım..Daha almadım ama incelemeler sonucu kafamda olusan izlenim olumlu.

Fiyat / Performans yonunden uygun oldugunu dusunuyorum..Bahsettigin gibi istiridye kapak, bayana gidermi bilemem kendi bilecegi iştir..Benım onerim bu..

Öte yandan nokia diyorsan pek kapaklı modeli yok geneli duz..5310 muzik edition onerebilirim.

Sekile cok onem veriyorsanda samsung F210 önerebilirim.Kolay gelsin..

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    grey-cells
    grey-cells's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Dişi
    StigmatA bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar 1 hafta içinde alınacak bi telefon için tavsiyelerinizi bekliyorum.

* Fiyat : maksimum 450 - 500 lira

* Marka : Samsung ya da Nokia

* Özellik olarak da kızaklı ya da kapaklı

* Kullanacak kişi bayan :)

Alınabilecek en uygun telefon nedir sizce?

-----------------------------

bayana alıcaksan pembeli bişi al tamm sanki özelliklerine bakıyolar

bole aynası da olup bi tarafına da cımbız ekleseler kimse hayır demicek .l

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    usta bimde gordum nokia'nin bi tane kapakli siyah modelini, ama  model numarasini tam hatirlayamiyorum.. 1.3 mp resim cekiyor .. mp3 dneyebiliyorsun.. on ve arkasinda iki ekran var fiyati makul ozellikle.. 300 mu neydi.. :/

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

samsung u700 çok karizma telefon.bayan için ideal.eksi tarafı olrak samsunglardaki düşüşk ses olayı bundada war

http://www.ceptikla.com/gsm/SGH-U700/#urun_detay_buyuk

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek
    bayan telefonu falan samsung ama.. şunu diyeymi kamersından pişman olursun.. o zaman nokia al derim..  hiç olmazsa resim çekerken sıkıntı çekmezsin..

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
Toplam Hit: 3388 Toplam Mesaj: 20