folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Samsung'un Eski Telefonu Getir Yeni Telefonu Götür Kampanyası

Samsung'un Eski Telefonu Getir Yeni Telefonu Götür Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Cihazınızda kırık, çatlak ve arıza bulunmaması ve Türkiye içi alınmış olması gerekli.

Samsung bayilerinden alım yapabilirsiniz.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Şimdi Note 3 + 700 karşılığında Note5 alabiliyor muyuz yani?

Hocam resmi duyuru falan nerede bulabilirim?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu listeyi değişimle S8 alan birisi bayiden e-posta ile istemiş bayi yollaynca ekran görüntüsü alıp paylaşmış.

Listede belirtilen fiyatlar sizin cihazınızı aldıkları fiyattır. Samsung'un kendi satış fiyatları biraz pahalı oluyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Bende Galaxy J5 var şimdi benim telefonu S7 Edge almak için onlara verirsem 800 lira mı sayacaklar telefonu. Zaten 827 Liraya aldım :D 

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

Bende Galaxy J5 var şimdi benim telefonu S7 Edge almak için onlara verirsem 800 lira mı sayacaklar telefonu. Zaten 827 Liraya aldım :D 

https://www.youtube.com/watch?v=xHq0R4DGuvs

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

https://www.youtube.com/watch?v=xHq0R4DGuvs

Haykırdım :D :D 

next next next install
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

benim 6 plus u 1900 e sayıyor iyi rakam aslında.

64gb bi fark yapar mı acep sormak gerek.

bu arada samsung s8 satışlarını patlatmak için çok agresif bir satış pazarlama stratejisi izliyor.

s8 satalim da zararına olsada olur diyorlar.

ama şuda var benim teli 2000 e satıp paralel den 3950 e s8+ alsam  1950 TL üstüne koymam lazım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Benim anlamadığım bu aldıkları telefonları ne yapıyorlar ? Geri dönüşüm yapsalar maliyetini karşılamaz.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Benim anlamadığım bu aldıkları telefonları ne yapıyorlar ? Geri dönüşüm yapsalar maliyetini karşılamaz.

biz (turkcell) eskisini getir yenisini al kampanyalarında eski cihazları özel paketle www.zwipit.com/tr/ bu firmaya gönderiyoruz.

© 2011 Zwipit CIF: B-85734580 C/ Padilla 6 2º D Madrid 28006 Tel: +34 91 277 70 13 Madrid Ticaret Sicil Memurluğu,

PanxeR tarafından 19/May/17 23:15 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Bende tuşlu bir telefon var. Onu alırlar mı?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

onların satış fiyatı var mı ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
Toplam Hit: 5571 Toplam Mesaj: 22
samsung