folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sanal Kredi Karti - Sonunda Istedigim Gibi Buldum

Sanal Kredi Karti - Sonunda Istedigim Gibi Buldum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Daha önce degisen numarali sanal kart ile ilgili bir konu acmistim, isbankasinda hesabim oldugu icin onun üzerinden gideyim dedim ama elimde gecerli bir kredi kartim yoktu, bu corona yüzünden türkiye'ye gelemedim, bazi ödemeler yapmam lazimdi, neyse dedim tekrar arastirayim.

paysafecard diye bir sey gördüm, büfelerden ya da online olarak kredi alip onu paysafe anlasmali firmalarda kullanabiliyorsunuz ya da bir kredi karti olusturup ona yükleyebiliyorsunuz (debit mantigi ile)..

Tam ümidi kestim, bi revolut'a bakayim dedim iyice.. Daha önce hesap olusturmustum ama pek bi özellik görmedim, virtual card revolut yazdim baktim bi seyler cikti, neyse hesabi onayladim (ehliyet ve selfie istedi, 5 dk sonra hesap onaylandi).. Baktim kart menüsü acildi, söyle bir menü geldi

Virtual debit card'a tikladim.. Iki secenek daha geldi. Birisi Virtual kart, digeri disposable kart

Toplamda 5 kart hakkiniz var (fiziksel + virtual+ disposable birlikte mi emin degilim)

virtual kart: bildigimiz sanal kart, olusturuyorsunuz. Bunlari silip tekrar ekleme imkaniniz var, farkli numaralar veriyor..

disposable kart: tam istedigim kart tipi, alisveris yapar yapmaz kart numarasi otomatik degisiyor :) Karti silmeye gerek yok, bir seyi aldiniz bu kartla diyelim, kartin tüm bilgileri degisiyor. Ben bu kadar pratik bir seyi düsünemezdim bile :)

not: kartin üstüne basip kart detaylarini göster deyince o yildizli kisimlar aciliyor..

10 euro yükledim (kendi kredi kartimla hemen yükledim), ve o 10 euronun 5 eurosunu amazon'da kullandim.. (not amazon cloud icin kart eklerken amazon her ekledigimde karti dogrulamak icin 1 dolar cekti, kart otomatik numarayi degistirdigi icin de geri veremeyecek :)) haberiniz olsun )

Keske bu uygulamanin bu sekilde calistigini cok önceden bilseydim :) Isine yarayacaklar icin paylasmak istedim.

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

Mesajım bulunsun

Bu arada hangi ulkedesin hocam ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

disposable kart bu kartın bi sınırı var mı peki hocam ? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

Oops! Something went wrong

Sorry, Revolut is currently only available to residents of the European Economic Area. We're expanding globally very soon!

:P burası bağcılar welcome to cehennem

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

varmis: https://blog.revolut.com/introducing-disposable-virtual-cards/

• To provide even more value to our Premium customers, Disposable Virtual Cards are currently offered as part of the Revolut Premium account.
    • Each Premium user is allowed to create 1 Disposable Card per account.
    • For fraud prevention purposes, a Disposable Virtual Card will work for up to five payments per day.
    • Disposable Virtual Cards will not work with subscription services or any other type of recurring payment, since the card details will renew after every payment.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

Revolut'u biliyordum ama boyle sanal kart verdiğini bilmiyordum. Bu da güzel bir hizmetmiş. Ben cash4web kullanıyorum YouTube premium vs gibi Online abonelikler için. Her defasında 25€ luk yeni bir kredi kartı alıyorum. Kullan at gibi birsey. Sağol hocam bilgiler icin 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

5 aydir sorunsuz kullaniyorum , esime dostuma hepsine aldirdim. tavsiye ederim , doviz kurlarida cok iyi.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

Mesajım bulunsun

Bu arada hangi ulkedesin hocam ?

isvicre hocam

GUS bunu yazdı

sinir olayina henüz denk gelmedim hocam, amazona ekler eklemez amazon 1 dolar cekti, revolut'tan mesaj geldi disposable kartin numarasi degisti diye.. Eger kastin kac disposable kart olusturmaksa, 1 tane olusturuluyor..

yolbulucu bunu yazdı

Oops! Something went wrong

Sorry, Revolut is currently only available to residents of the European Economic Area. We're expanding globally very soon!

:P burası bağcılar welcome to cehennem

ben isvicre vatandasi degilim ama hesap onaylarken vatandaslik olarak türkiye'yi sectim, ip den dolayi benden isvicre kimligi ya da ehliyeti istedi, onu verdim oldu.. Türkiye icin belki yollar vardir hocam arastirmak gerek

herlocksholmes bunu yazdı

varmis: https://blog.revolut.com/introducing-disposable-virtual-cards/

• To provide even more value to our Premium customers, Disposable Virtual Cards are currently offered as part of the Revolut Premium account.
    • Each Premium user is allowed to create 1 Disposable Card per account.
    • For fraud prevention purposes, a Disposable Virtual Card will work for up to five payments per day.
    • Disposable Virtual Cards will not work with subscription services or any other type of recurring payment, since the card details will renew after every payment.

benim her hangi bir premium hesabim yok hocam, standart olarak actim, ekstra bir para vermedim..  Ancak günde 5 limit omasi yine iyi benim icin.. Ya da virtual card olusturup sileceksin elle.. Ben deneme icin öyle yaptim, ödeme yaptim sonra sildim ve tekrar olusturdum.. Limiti var mi bilmiyorum

Delegado_Zero bunu yazdı

Revolut'u biliyordum ama boyle sanal kart verdiğini bilmiyordum. Bu da güzel bir hizmetmiş. Ben cash4web kullanıyorum YouTube premium vs gibi Online abonelikler için. Her defasında 25€ luk yeni bir kredi kartı alıyorum. Kullan at gibi birsey. Sağol hocam bilgiler icin 

paysafecard ile cash4web ayni mantikla calisiyor anladigim kadariyla. Sen de avusturya'da ikamet ettigin icin revolut hesabi actirip yapabilirsin hocam..  websitesi üzerinden login bulamadim bir türlü :) mobil app üzerinden yapiyorum islemleri..

elmor bunu yazdı

5 aydir sorunsuz kullaniyorum , esime dostuma hepsine aldirdim. tavsiye ederim , doviz kurlarida cok iyi.

keske paylassaydin hocam tecrübelerini daha önce, aylarca böyle bir sey bakiyordum :)

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

ayni zamanda bu hesapla paypalda acip odemelerinizi alabiliyorsunuz, neredeyse tum market alisverisleri dahil bu kartla yapiyorum. avrupa ulkeleri + ingiltre bankalarina para gonderimleri yaptim simdiye kadar tek kurus masraf almadilar.

standart paket olarak kullaniyorum ucretsizini, fiziksel kartta yolladilar herhangi bir ucret alinmadi. fakat son zamanlarda 2 arkadasimda standart pakette ucretsiz kart henuz sunmadilar. son zamanlarda yogunluk var gibi,

uygulamada turkce destegi vardi fakat turkce destegi nedense kapatma karari aldilar .

elmor tarafından 06/Tem/20 22:23 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    elmor bunu yazdı

ayni zamanda bu hesapla paypalda acip odemelerinizi alabiliyorsunuz, neredeyse tum market alisverisleri dahil bu kartla yapiyorum. avrupa ulkeleri + ingiltre bankalarina para gonderimleri yaptim simdiye kadar tek kurus masraf almadilar.

standart paket olarak kullaniyorum ucretsizini, fiziksel kartta yolladilar herhangi bir ucret alinmadi. fakat son zamanlarda 2 arkadasimda standart pakette ucretsiz kart henuz sunmadilar. son zamanlarda yogunluk var gibi,

uygulamada turkce destegi vardi fakat turkce destegi nedense kapatma karari aldilar .

yurtdisindan türkiye'ye para gönderme var mi hocam? yani normal IBAN verip yollama olayi?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elmor
    elmor's avatar
    Erkek

tr icin swift ile gidiyor araci bankalara gore degisiyor komisyonlar , kucuk rakamlar icin deymez,

fakat bir arkadasim , tr den romanyaya 70bin eu kadar para transferi yapti , diger yontemlerin arasinda en karlisi bunun oldugu soglemisti,

tr bankalarindan revolut a banka karti uzerinden cekiyorum diger yontemlerden iyi .

Toplam Hit: 2239 Toplam Mesaj: 17
sanal kredi kartı açmak revolut sanal kredi karti