folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Sandisk 8 Gb Usb 4 Lira - Kargo Ücretsiz

Sandisk 8 Gb Usb 4 Lira - Kargo Ücretsiz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    sLeymN bunu yazdı

ben paramı da geri alamadım :D amk ödeme geçti banka bunlarda görünmüyor :D

sleymn gardaş seninki benden kötüymüş

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    Mustafa bunu yazdı

Kargosu gelen var mı ? 

yazdık ya geldü diye 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek

sistemde kargoda yazıyor.

Bugün sms geldi Yozgat Teknosa dan tedarik edilmiş ve  yolaymış. memleketimin flash belleği iyi olur :P

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eyuperol
    eyuperol's avatar
    Erkek
    Siparişiniz bulunmamaktadır. :(

İnsanları ( küçük-büyük, yaşlı-genç, tanıdık-tanımadık, eşdost-sevgili vs vs ) sevin, saygınızı gösterin ama kesinlikle insanlara acımayın. Çünkü acıdığınız anda acınacak duruma düşüyorsunuz
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ups e-posta yollamış kargo getireceğiz diye. Bir kargo firmasınında ilk defa mail attığını görüyorum. Sms atan olmuştu ama bu ilk oldu. Yalnız ben adamlara acıyorum. Sırf amerikan şirketi olduklarını belli etmek için Amerikan tipli koca kamyonet ile dağıtım yapıyorlar ara sokaklarda. Kullanması ayrı bir dert, bir şey olsa ayrı bir dert. 

3 tane söylemiştim 2'si tek pakette İstanbul Halkalı'dan kargoya verilmiş. Bir tanesi ise taa Samsun'dan uçak ile geliyor. Vay amk 4 liraya bu hizmet.  :) Adamların ellerinde stok kalmadı demekki. 

02.12.2014 20:58:04 HAVAYOLU (THY) İLE MAHMUTBEY HUB ŞUBEYE GÖNDERİLDİ SAMSUN HUB
    02.12.2014 19:03:54 ŞUBEYE GÖNDERİLDİ SAMSUN MERKEZ SS
    mkyb tarafından 03/Ara/14 00:29 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı

Ups e-posta yollamış kargo getireceğiz diye. Bir kargo firmasınında ilk defa mail attığını görüyorum. Sms atan olmuştu ama bu ilk oldu. Yalnız ben adamlara acıyorum. Sırf amerikan şirketi olduklarını belli etmek için Amerikan tipli koca kamyonet ile dağıtım yapıyorlar ara sokaklarda. Kullanması ayrı bir dert, bir şey olsa ayrı bir dert. 

3 tane söylemiştim 2'si tek pakette İstanbul Halkalı'dan kargoya verilmiş. Bir tanesi ise taa Samsun'dan uçak ile geliyor. Vay amk 4 liraya bu hizmet.  :) Adamların ellerinde stok kalmadı demekki. 

02.12.2014 20:58:04 HAVAYOLU (THY) İLE MAHMUTBEY HUB ŞUBEYE GÖNDERİLDİ SAMSUN HUB
    02.12.2014 19:03:54 ŞUBEYE GÖNDERİLDİ SAMSUN MERKEZ SS

sikimsonik teknosa üyelik sistemi yüzünden netten alamadım. adanayı tavaf ettim yok kalmamış mk :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    murdery
    murdery's avatar
    Erkek

Benim dün geldi ya 2 tane.. eyvallah haber verdiğin için

BİR TIKLA BE https://www.youtube.com/watch?v=I5DOCwqBuzk
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

UPS den sonunda e-posta geldi. Samsundan yola çıkmış kargo . Sanırım perşembe günü teslim ederler.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek

Banada 2 tanesi geldi. Tahmin etmiyordum geleceğini ama geldi.

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

3 Adet sipariş vermiştim ve az önce UPS tarafından adresime 3 Adet teslim edildi.

.
Toplam Hit: 12162 Toplam Mesaj: 114