folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder ‘Sanki Oradayım!..’

‘Sanki Oradayım!..’

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

‘Sanki Oradayım!..’

http://img115.imageshack.us/img115/3839/3d1jm3.jpg

Siteye girip istediğiniz mekanı indirin ve resmen o yerin içine girin, farenin tekerleği ile yakınlaşın uzaklaşın , sağ sola dönün.

100'lerce mekan mevcut. 

http://www.3dmekanlar.com/

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaNNi
    CaNNi's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    süpersin dostum :) gezinti şahane artık ne benzin alırız ne yürürüz :)

sitem hep âşinâlardan gelir bîgâneden gelmez!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

aynen, sitede ne var ne yoksa hepsini indirdim, tüm mekanları heryeri.

bir kaç püf noktası veriyim. birsürü mekan indirdikten sonra bir klasöre toplayın hepsini sonra f9'a basın listeden seçin, ayrıca bir sonraki mekana geçmek için enter tuşuna basın eğer effekt gibi bir sonraki mekana geçmek isterseniz mouse'ın soluna clickleyin. zaten programa girdikten sonra f1'e basın herşey yazıyor. 

Geçenlerde kumpircide otururken, salataları, kaşarlı kumpirleri ve kısırları gördüm, o sırada şöyle düşündüm: Kısırlaştırılmış Siyaseti, Kaşar Siyasetçilerden Alırsak, Önümüze Amerikan Salatası Olarak Gelir Ve Biz de Onu Yeriz, Ama Orada Unutulan Birşey Var, O da Çoban Salatası.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DEVSIRME
    DEVSIRME's avatar
    Erkek
    çok güzel
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    sağol hoca çok güzel fakat biraz küçük dolaşılan alanlar çok sınırlı tek kötü yanı bu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WarninG_ErroR
    WarninG_ErroR's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    eline sağlık

helikopter kiralayıp norveçli üstsüzleri görsel taciz edesim var.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

siyanojen bunu yazdı:
    -----------------------------
    sağol hoca çok güzel fakat biraz küçük dolaşılan alanlar çok sınırlı tek kötü yanı bu

bu görüntüler tek bir noktadan çekildiği için sınırlı kalabiliyor, ilerlemeli v.s olsa her noktadan bu tarz görüntü almak lazım o da imkansız yani oyunlar gibi değil sitede bu bilgilere yer verilmiş. yazıyor 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mrvf
    mrvf's avatar
    Erkek
    ya açtım fakat gezemiorum mekanda sadece etrafa bakabiliorum neden acaba?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stillalive
    stillalive's avatar
    Erkek

mrvf bunu yazdı:
    ya açtım fakat gezemiorum mekanda sadece etrafa bakabiliorum neden acaba?

• 3D oyunlarda olduğu gibi yürümek veya merdiven çıkmak neden mümkün değil?

Mekanlarda yürümek teknik olarak mümkün olsada pratik olarak mümkün değil. Nedeni: Tüm görüntü tek bir odak noktasından alınıyor. Yürümek demek bu odak noktasının yer değiştirmesi demek. O zaman yüzlerce hatta binlerce noktadan görüntü almak gerekir. Bunların çekimi, hazırlanması ve indirilebilir boyuta getirilmesi adeta imkansız.

Oyunlardaki durum ise farklı. Oyunlarda mekanlar tüm koordinatlarıyla sentezleniyor. Mekanlar basite indirilerek, düz yüzeylerin farklı açılarda birleştirilmesiyle oluşuyor. Detay arttıkça çok daha fazla yüzey ve buna paralel olarak hafıza ve bilgisayar gücü gerekiyor. Mesela 3D animasyon filimlerinde görüntüler yüzlerce bilgisayarın günlerce hesap yapmasıyla elde ediliyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tyler371
    tyler371's avatar
    Erkek
    hep cami war... gezilcek bi yer yokmu hiç??

korku nedir bilmeyiz biz dağların erleri yuva yaptık göklere başdöndüren yerlere engel tanımaz aşarız yüce engin dağları el verir uzanırız mor siyah bulutlara ben türk KOMANDOSUYUM düşmanı çelik pençemle ezerim her yerde ben varım havada karada denizde çölde batakta çatakta her zaman ve her yerde hazır? DAİMA HAZIR hazır? DAİMA HAZIR kim? KOMANDO kim? KOMANDO olamazsın? YAH olamazsın? YAH komandolar? ALLAH komandolar? ALLAH ALLAH TÜRK KOMANDOSUNU KORUSUN AMİNN...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

tyler371 bunu yazdı:
    hep cami war... gezilcek bi yer yokmu hiç??
    rumeli hisarı topkapı sarayı...

istersen hünkar hamamı da var.

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
Toplam Hit: 2166 Toplam Mesaj: 17