folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şanlıurfa Hakkında

Şanlıurfa Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar polis memuru olarak atamamda Şanlıurfa yı seçtim. Sosyal bi hayat veya eve yakın olma amacım olmadığı icin seçtim. Konu başka yerlere sapmadan şehir hakkında bilgi verecek arkadaşlardan rica ediyorum, yaşamı, insanları, havası suyu vs nedir ne değildir merak ediyorum. Bu arada doğunun sıkıntılarını gözönüne alarak gidiyorum. Herhangi bir İlçesi de olabilir henüz belirsiz. Teşekkürler

Nihayet kendimle başbaşa kalabileceğim günler geldi..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

Şubene bağlı dewlet bey.

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

hacı abi hayırlısı olsun senin için :)

güzel yer seçmişsin.. urfadan gelen abilerimizin çoğu (  polis.. ) keşke gelmeseydik diyor.. zaman geçtikçe daha çok alışırsın oralara..

bu arada halkın vicdanısın, bizdensin..  rabbim görevinde muvaffak eylesin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalkethuda
    kartalkethuda's avatar
    Erkek

harran'a düşersen kebap. halkı arap. bir sıkıntın olmaz. asker'e polis'e saygılı davranıyorlar. suruç sıkıntılı. merkezi de çok güzel. belediyenin arkasında kelleci var çorbası süper :)

maşiyi görüyon mu maşiyi?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    kurdo bunu yazdı

Şubene bağlı dewlet bey.

ne alakası var şubeyle :D genel bilgiler istedim hocam

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kartalkethuda bunu yazdı

harran'a düşersen kebap. halkı arap. bir sıkıntın olmaz. asker'e polis'e saygılı davranıyorlar. suruç sıkıntılı. merkezi de çok güzel. belediyenin arkasında kelleci var çorbası süper :)

şimdi kardeşim hemen harran haricinde diğer yerleri hemen kötüledin ve ırkçılık yaptın urfaya gelen abimiz buradan gitmek istemeyeceksin gerek ucuzluk açısından gerekse misafirperverlik açısından yanlız merkeze düşeşersen çok sıcak oluyor ben siverek ilçesindeyim gelirsen yardımcı oluruz her konuda

misafirdir ne kafirdir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek

şimdi sayın dewletçim. trafikçiysen filan ilçede muamele farklıdır mesela. 63 ile 73'den korkacaksın trafikte. temciysen mesela suruc'da teşkalen bol olur, kom grup'san mesela siverek'de başın boktan kurtulmaz.

urfa kozmopolittir ve genellemelere oturmayan bir şehirdir o yüzden söyledim.

kendinize ayığ olunuz
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kenankonak
    kenankonak's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    kurdo bunu yazdı

şimdi sayın dewletçim. trafikçiysen filan ilçede muamele farklıdır mesela. 63 ile 73'den korkacaksın trafikte. temciysen mesela suruc'da teşkalen bol olur, kom grup'san mesela siverek'de başın boktan kurtulmaz.

amma salladın

misafirdir ne kafirdir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    kurdo bunu yazdı

.

eray tarafından 30/Haz/13 16:02 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    kenankonak bunu yazdı
    kurdo bunu yazdı

amma salladın

Sivereg'e hayatımda iki defa geldim. Birindi bir köyüne, diğerinde merkezinde. Tırsmama ve oradaki potansiyeli görmeme yetti yani.

kendinize ayığ olunuz
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eray
    eray's avatar
    Erkek
    kenankonak bunu yazdı
    kartalkethuda bunu yazdı

şimdi kardeşim hemen harran haricinde diğer yerleri hemen kötüledin ve ırkçılık yaptın urfaya gelen abimiz buradan gitmek istemeyeceksin gerek ucuzluk açısından gerekse misafirperverlik açısından yanlız merkeze düşeşersen çok sıcak oluyor ben siverek ilçesindeyim gelirsen yardımcı oluruz her konuda

saol hocam kısmetse gorusuruz hele bi geleyimde. İlçelerin durumlarıda önemli şimdi çok farkediyomuş

Toplam Hit: 4419 Toplam Mesaj: 38