folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Sapığın İdeoloji Rehberi (2012) Filmi Arıyorum

Sapığın İdeoloji Rehberi (2012) Filmi Arıyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    serdo
    serdo's avatar
    Erkek

Bu filmi arıyorum 

"NE MUTLU, İNSANIM DİYENE" ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Naruto
    Naruto's avatar
    Erkek

enteresan bişiye benziyor

la geldik bi fırtına gidiyoruz bi fırtına
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

https://tafdi.org/izle/altyazili/135-the-perverts-guide-to-ideology

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    serdo
    serdo's avatar
    Erkek

Kaliteli bir sürüm yokmu ben birtane indiridm ama ses kayması var

"NE MUTLU, İNSANIM DİYENE" ...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Her şeyden önce söylemeliyim ki filmde izlediğiniz insan oyuncu değil modern dönem filozlarından slavoj zizek. O yüzden tam olarak film değil biraz felsefe, biraz sosyoloji ve kültür eleştirisi görebilirsiniz.

https://thepiratebay.org/description.php?id=13468247

bulabildiğim en kaliteli çözünürlük bu... sender var fakat çok yavaş haberiniz olsun.

https://turkcealtyazi.org/mov/2152198/the-perverts-guide-to-ideology.html altyazı da varmış.

Cayan tarafından 26/Nis/20 13:06 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Naruto bunu yazdı

enteresan bi'şeye benziyor.

RitmFarbRacourci tarafından 26/Nis/20 14:37 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

az sabredin seedlemeye basliyorum

az insan çok huzur.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı

az sabredin seedlemeye basliyorum

7 mbit ile seedliyorum. 

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    abdullahazad bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı

az sabredin seed'lemeye basliyorum.

7 mbit ile seed'liyorum. 

Adem bildiğin antik Yunan'dan ulak çıktı ya, laa. ^^`

~@~

hankısı bu mu, @cayan'ın verdiği link mi?; https://thepiratebay.org/description.php?id=13468247

link'i alamadım da'a ya; " You may be blocking important javascript components, check that main.js is loaded or the webpage won't work. "

geliyom. 

~@~

bi cacık'lık var, olmadı.

".torrent" uzantı'lı dosyayı burada paylaşabilir misin?

RitmFarbRacourci tarafından 26/Nis/20 14:49 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı
    abdullahazad bunu yazdı

az sabredin seed'lemeye basliyorum.

7 mbit ile seed'liyorum. 

Adem bildiğin antik Yunan'dan ulak çıktı ya, laa. ^^`

~@~

hankısı bu mu, @cayan'ın verdiği link mi?; https://thepiratebay.org/description.php?id=13468247

link'i alamadım da'a ya; " You may be blocking important javascript components, check that main.js is loaded or the webpage won't work. "

geliyom. 

~@~

bi cacık'lık var, olmadı.

".torrent" uzantı'lı dosyayı burada paylaşabilir misin?

Ben magnetle çalıştırabildim linki bi öyle dene istersen.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı

Ben magnetle çalıştırabildim linki bi öyle dene istersen.

3 farklı tarayıcı'dan denedim, olmadı. 

bütün güvenlik önlemlerini de suspend ettim, sayfa formasyon'u da normalde olduğu gibi gelmedi, ilginç. 

paylaştığın link'in torrent dosyasını, diğer host'lardan biriyle de paylaşabilirsen, bi bakayım, merâk ettim. 

Toplam Hit: 5366 Toplam Mesaj: 29
film arıyorum