folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şarap Beyne En Zararlı İçki ! ! !

Şarap Beyne En Zararlı İçki ! ! !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Alman bilim adamlarının yaptığı araştırmaya göre şarap,beynin hafıza ve yön bulma ile ilgili olan''hipokampus''kısmında hasar yaratıyor.

dewamı için lütfen carşamba gününün hürriyet gazetesi sf.4

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek
    Eger dogru olsaydı ben suanda adımı bile hatırlamazdım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    tüm alkollü içecekler beyne zarar verir ama ölmüyoruz deilmi =) beyin hücrelerinin bir kısmını kaybedip yaşamaya dewam buda böle bişi az az zarar veriyor.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Gecen gun Tequila yi fazla kacirdim 2gun hayattan bezmis gibi gezdim...ickileri hepsi zararli ama gel gorki bunu beyne anlatamiyoruz :D ..ha birde yorgan diye dosegi ustume ortmusum gecenki tequila olayindan sonra :D

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bre kafirler kuran zararlı diyorya,daha ne bilimiymiş

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bugrahan45
    bugrahan45's avatar
    Erkek

ComputerWolf bunu yazdı:
    -----------------------------
    Gecen gun Tequila yi fazla kacirdim 2gun hayattan bezmis gibi gezdim...ickileri hepsi zararli ama gel gorki bunu beyne anlatamiyoruz :D ..ha birde yorgan diye dosegi ustume ortmusum gecenki tequila olayindan sonra :D

puahaha  bende bir keresinde evde tuvalet diye dış kapıyı açıp merdivenlere çüydürmüşüm. ertesi günü apartmana girilmiyo sidik kokusundan.  :D

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Vallaha gühde 1 bardak şarap iyi diyorlar ben içki içmem dinen de günah ama ben doktorların söylediğini söylüyorum..

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı:
    bre kafirler kuran zararlı diyorya,daha ne bilimiymiş
    di mi Kuran da geçiyor ya artık araştırmaya falan gerek yok nasıl olsa orda hazır bilgi var yatın o zman
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    bugrahan45 bunu yazdı:

ComputerWolf bunu yazdı:

puahaha bende bir keresinde evde tuvalet diye dış kapıyı açıp merdivenlere çüydürmüşüm. ertesi günü apartmana girilmiyo sidik kokusundan. :D

1997 yilinda calistigim otelden evime donerken daha once pek sik gitmedigim  icerisi cok karanlik bi bara girdim desk e  dayanan barmen den bir bardak kahlue-Rom istedim.tadini sevdim ondan 3 bardak ictim.3 ten sonra film koptu.sonrasini hatirlamiyorum.mustakil bi evde kaliyordum sicak bi temmuz  Antalya sinda kanepenin uzerinde kafam kanepenin dip kisimlarinda ayaklarim yukarilarda ustumde sadece bi boxer-short ayaga kalkip acik kapidan disari cikiyorum kapi onu esikte bi capri  pantolon esik kapinin uzerinde bermuda bi gomlek ayakkabinin birisi esik kapinin sokak kisminda baska oyle dagittigimi hic hatirlamam.insan nefret  duyuyor kendisinin bu durumuyla yuzlestiginde.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CIZIRTI
    CIZIRTI's avatar
    Erkek

alkol yada herhangi birşey aşırı tüketilince zararlıdır tabiki. şahsen herşeyin bir dozu vardır düşüncesindeyim ve abartılınca zevki kalmıyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elevator
    elevator's avatar
    Erkek

hergün rakı içen ama bir defasında şarap içen ve başına birşeyler gelen adamın hikayesini bilen varmı?

nekadar anlatırsan anlat,anlattıkların karşındakinin anladığı kadardır... VAR OLDUĞUM İÇİN DÜŞÜNÜYORUM ...
Toplam Hit: 2702 Toplam Mesaj: 15