folder Tahribat.com Forumları
linefolder Cep Telefonları, Gsm Operatörleri ve Mobil İnternet
linefolder Şarjı Uzun Giden Akıllı Telefon Önerisi (Max 1000₺)

Şarjı Uzun Giden Akıllı Telefon Önerisi (Max 1000₺)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek

Bi arkadaş daha konu açmış onunkini baltalamamak için yeni konu açtım. Şarj süresi şuan için 1. Önceliğim. 2.si de kamera. Şuan s4 kullanıyorum ve şarjı 4-5 saat gidiyor maksimum. Huawei ascent mate 7 en uzun süre şarjı giden telefonmuş ama o da çok büyük geldi gözüme. 2.elde 1000 tl ye kadar uygun bana. Tavsiyeleriniz nelerdir. Android ve ios tercihimdir.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

Oneplus One düşünür müsün. Pasaport kayıtlı 2. el temiz bişeyler bulabilirsin dediğin fiyata üç aşağı beş yukarı..

Kamerası gayet güzel, şarjı da günü çıkarıyor.

Gerçi lolipop 5.1 falan şarjı çok hızlı yiyor ama 6.0 geliyor, onda düzeltmişler. 

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek

hocam sıfır düşünürsen lenovo p70 bak derim 4000 mAH batarya var.

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TurkForces
    TurkForces's avatar
    Erkek
    MsXLaBs bunu yazdı

Şimdi baktım 13mp miş kamerası. Kullandın mı hocam nasıl dediği gibi kamera da guzelse alınabilir fiyaı da cok uygun.

Digital Marketing Manager / Health Tourism
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Megapiksel ile fotoğraf kalitesi ölçülmez.  Lenovo p70 al batarya süresi iyidir. İos ile uzun giden batarya kelimesini yanyana kullanmaya gerek bile yok. Bir ortama girince elinde beyaz şarj kablosu priz yakını masa arayan varsa kesin iphone sahibidir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CuriousCoder
    CuriousCoder's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Megapiksel ile fotoğraf kalitesi ölçülmez.  Lenovo p70 al batarya süresi iyidir. İos ile uzun giden batarya kelimesini yanyana kullanmaya gerek bile yok. Bir ortama girince elinde beyaz şarj kablosu priz yakını masa arayan varsa kesin iphone sahibidir.

hocam haklı iphone'lar şarj konusunda kabir azabı yaşatıyo. en iyisi kardeşim sen hem bi nokia renksiz ekran 3310 2100 farketmez modeli hem de lenovo p70 al zararlı çıkmazsın bence.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archille
    archille's avatar
    Erkek

hocam asus zenfonelar var onlara bak derim

Bırakın artık kendi haline yeter...edit:Artık kendi halinde...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    archille bunu yazdı

Tavsiye veriyorsun da kullandın mı hiç?

Zenfone alma şarjı az gidiyor yakınımda kullananlar var hepsi şarjdan şikayetçi. Zenfone'dan sonra Lg G2 kullanan var şarjın çok farkettiğini söylüyor. Bende LG G2 vardı şarjı iyi gidiyor 3000 Mah batarya var. Lenovo p70 bataryası 4000 ise onu da düşünebilirsin. Lg G2 1920x1080 ekran kullanırken lenovo 1280x720 kullanıyor. LG'de daha net görüntü alırsın ama lenovonun şarjı biraz daha fazla gider.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    archille bunu yazdı

Zenfone serisinin alayı şarj özürlü. Telefonlarda 1080p ekran yeterli. Hatta ekran kalitesine göre 720p bile yeter. 2k ekran vs şarjın içine ediyor. Pazarlama hilesinden başka bir şey değil.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    htc
    htc's avatar
    Dişi
    mkyb bunu yazdı
    archille bunu yazdı

Zenfone serisinin alayı şarj özürlü. Telefonlarda 1080p ekran yeterli. Hatta ekran kalitesine göre 720p bile yeter. 2k ekran vs şarjın içine ediyor. Pazarlama hilesinden başka bir şey değil.

zenfone 5 kullanıyorum.sarjı olayı sıkıntı.gece sarja taktım öğlene kadar toplasan 45 dakika bile kullanmadım sarj %25 kaldı.bu durum zenfone 6 da aynı.sarj yönünden uzak durulacak markadır.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MsXLaBs
    MsXLaBs's avatar
    Erkek
    Katilbey bunu yazdı
    MsXLaBs bunu yazdı

Şimdi baktım 13mp miş kamerası. Kullandın mı hocam nasıl dediği gibi kamera da guzelse alınabilir fiyaı da cok uygun.

Yok hocam kullanmadım ama nakitim olsaydı almak istiyordum ben de. DH de kullanıcı yorumlarına bakabilirsin gün ışığında iyi ancak gece çekimi için pek iyi olmadığı söyleniyor. Yine de alınbilir diye düşünüyorum.

Şeytana kızma, bi iyilik yap o sana kızsın...