folder Tahribat.com Forumları
linefolder Müzik & Sinema & Tiyatro & Kitap & Televizyon & Seminerler & Edebiyat
linefolder Şarkı Fon Müziği Bulabilecek Veya Ayırabilecek Olan Müritler İçeri (Aciliyet İçerir)

Şarkı Fon Müziği Bulabilecek Veya Ayırabilecek Olan Müritler İçeri (Aciliyet İçerir)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Hayırlı günler müritler;

Yakın sayılabilecek bir arkadaşım benden  https://www.youtube.com/watch?v=dJPTQCjBtzo bu şarkının fon müziğini istedi ayarlayabilir misin diye o da yakın arkadaşına doğum günü için sürpriz yapacakmış bu şarkıyla yarın elemanın doğum günü imiş. çok fazla derine inmedi..

Programla fon'u ayırabilme ihtimalimiz var mı ? bu işlerden gram anlamam eğer öyle bi imkanınız varsa ayırıp biyere upload edip link atarsanız çok iyi olur..

İnternette araştırdım ama gelin görün ki fon müziğine rastlamadım.. bulabilen biri varsa oda aynı şekilde atarsa çekerim bende rahatlık olur..

Şimdiden teşekkür ederim dostlar, allaha emanet olun..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Up

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

yakın bi arkadaşım bu işlerle uğraşıyodu bi sorayım 

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Up beyler cok acil

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kazasker1
    kazasker1's avatar
    Erkek

Bu mu?

https://www.youtube.com/watch?v=cKyT-o6giEQ

H̶u̶z̶u̶r̶ Para islamda. Paradan 1 sıfır daha attım. Dolar artık 35 değil, 3,5 lira desin, bu halkın %60'ı bayram etmezse ben de sokaklarda ben eşeğim diye bağırarak koşturucam.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    kazasker1 bunu yazdı

Hocam yukarda sarkinin linkini vermiştim zaten piyano solo danda pek bir şey anlamadim bana şarkının orjinal fonu lazim altyapi olani

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Karaoke şeysi olarak aratırsan bulabilirsin gibime geliyor. Biraz kurcaladım nette fekat bulamadım bir sürü var ama bu şarkısı yok :S Ama başlangıç olarak karaokeden gidebilirsin. Karaoke kafe/bar mekanlarına gidebilirsin varmı abi sizde diye. Yada onların müzikleri kimden aldıklarını sorabilirsin. Ordan gidip bişeyler çıkar. Zamanın yoksa en iyi çözüm bu olabilir.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Karaoke şeysi olarak aratırsan bulabilirsin gibime geliyor. Biraz kurcaladım nette fekat bulamadım bir sürü var ama bu şarkısı yok :S Ama başlangıç olarak karaokeden gidebilirsin. Karaoke kafe/bar mekanlarına gidebilirsin varmı abi sizde diye. Yada onların müzikleri kimden aldıklarını sorabilirsin. Ordan gidip bişeyler çıkar. Zamanın yoksa en iyi çözüm bu olabilir.

Hocam cevremde karaoke yapan cafe veya bar yok onun icin ayirmak lazim

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Yokmu bu işten anlayanlar beyler cok acil bugun son

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

hocam, geçen ay bir arkadaş için uğraştım bu işlerle 1-2 gün iyice sesi komple kesemiyorsun sadece azaltabilirsin yani ayırma mümkün olmuyor sadece ses azalabilir arkafon açık kalır bu kadar.Çok fazla araştırmıştım haberin olsun.

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek
    insidae bunu yazdı

hocam, geçen ay bir arkadaş için uğraştım bu işlerle 1-2 gün iyice sesi komple kesemiyorsun sadece azaltabilirsin yani ayırma mümkün olmuyor sadece ses azalabilir arkafon açık kalır bu kadar.Çok fazla araştırmıştım haberin olsun.

Hocam rica etsem sen yaparmisin dedigin gibi olsada olur

Toplam Hit: 1795 Toplam Mesaj: 12