folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satıldı : Satılık Casio Gwg-1000 Mudmaster

Satıldı : Satılık Casio Gwg-1000 Mudmaster

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Telefondan yazdığım için ekleyemedim fotoları, sahibinden linkini bırakıyorum oradan incelemeniz daha kolay olur diye. 

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-saat-kol-saati-casio-gwg-1000-mudmaster-saat-askeri-standartlarda-dayaniklilik-865228483/detay

En fazla 3 hafta kullanmışımdır. Kutusu faturası yoktur. 

Altimetre, barometre, pusula ve radyo multi band 6 ile otomatik saat ayarı, 200 metreye kadar su geçirmez, titreşim toz ve çamur a karşı dayanıklı. 

6 saat güneşte şarj ile 6 aydır dolapta bana mısın demiyor :) 

Fiyat 2750 TL.

Geniş kapsamlı özellikler için :

https://www.casio-intl.com/tr/tr/wat/watch_detail/GWG-1000-1A3/

iLLuMiNaTi tarafından 25/Eyl/20 23:11 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

bu saatleri kim kullanıyor diyordum kendi kendime bizden bir müridin de kullanıyor olması onurlandırdı :p hayırlı satışlar hocam

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

Elbette belki bu saatin fiyatı budur ama fiyatı görünce oha bu ne ya dedim. Çok hoşuma giden bir aat vardı https://urun.n11.com/erkek-kol-saati/casio-efv-540l-7avudf-erkek-kol-saati-P354197397 350 tl di dolar fırlayınca 800-900 civarına geldi, bu kadar para veremem bir saat için.

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

para var huzur var :D iyi satışlar 

No way out
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    DanqerLine bunu yazdı

bu saatleri kim kullanıyor diyordum kendi kendime bizden bir müridin de kullanıyor olması onurlandırdı :p hayırlı satışlar hocam

cidden takoz gibi ya kim kullanıyor bunları, nasıl bir zevktir bu :D :D

hayırlı satışlar hocu^^

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Satıldı, teşekkürler :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

casio özellikle casio g shock serisi en çok satılan en dayanıklı ve işlevsel saat serisi , bir çok kişi tarafından sportif olarak kullanılmakta.

ancak ben malesef çocukluğumdan beri analog saat kültürüm olmadığı için analog saatlerden hiç haz almıyorum hatta düğünümde takılan çok şık tommy hilfiger saatim var rahat edemediğim için çok nadir takıyorum.

ancak geçen kış satın aldığım xiaomi mi band 4 den okadar çok memnunum ki , bir cihaz parasının hakkını 100 defa böyle verebilir , saat görseli tam benim için yaratılmış gibi sanki.

küçük hafif şarjı 1 aya yakın gidiyor daha ne yapayım :)

kimi insanı 10.000 dolarlık rolex mutlu eder

beni 30 dolarlık (kdv gümrük ötv dahil ) saat mutlu etti

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Arkadaşlar sakin :) (Artık her konumda bunu yazar oldum) 

Bahsettiğim üzere bu normal bir saat değil outdoor bir saat. Ayrıca abd donanması onur sertifikasına sahiptir. 

Sondaj mühendisliği yaparken, yada metalik maden aradığım zamanlarda dağda iken kullandığım modeldir. Mağaralarda, derin çamurlu sondajlarda vs.. Sizin o kolunuza ki efendime söyleyeyim akıllıymış yok şöyle ucuzmuş denilen oyuncaklar (!) en fazla 2 gün gider böyle ortamlarda :) 

Çok gördüm bilmem ne bar dayanıklı yok efendim şu atm ye kadar su geçirmez.. Onu Bi sanayi dalgıcı abilerimize Bi sormak lazım 5 metreden sonra o oyuncakların nasıl gö*ü başı dağıttıklarına :) yada pusulasının nasıl sapıttığına hem yer altında hem yer üstünde. (ayrıca pusulasını maden de denemiş biri olarak sapmasız veriyor kefilim) 

Yada devamlı/sürekli titreşimli, sonic ortamlarda o kolunuzda ki saate neler oluyor bir görmenizi isterim :) 

Kısacası bir söz vardır "ucuz mal alacak kadar zengin değilim" diye. Bu olay fiyat vs.. İle alakalı değil kesinlikle işlevsellik ve kullanım alanı ile ilgili. 

Ben sattım fakat outdoor düşünen varsa arkasına bakmadan bu modeli veya üst modelini araştırıp alsın. Piline de dayanıklılığını da gözüm kapalı ömür boyu diyebilirim. 

Saygılar :) 

iLLuMiNaTi tarafından 26/Eyl/20 11:04 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı

Arkadaşlar sakin :) (Artık her konumda bunu yazar oldum) 

Bahsettiğim üzere bu normal bir saat değil outdoor bir saat. Ayrıca abd donanması onur sertifikasına sahiptir. 

Sondaj mühendisliği yaparken, yada metalik maden aradığım zamanlarda dağda iken kullandığım modeldir. Mağaralarda, derin çamurlu sondajlarda vs.. Sizin o kolunuza ki efendime söyleyeyim akıllıymış yok şöyle ucuzmuş denilen oyuncaklar (!) en fazla 2 gün gider böyle ortamlarda :) 

Çok gördüm bilmem ne bar dayanıklı yok efendim şu atm ye kadar su geçirmez.. Onu Bi sanayi dalgıcı abilerimize Bi sormak lazım 5 metreden sonra o oyuncakların nasıl gö*ü başı dağıttıklarına :) yada pusulasının nasıl sapıttığına hem yer altında hem yer üstünde. (ayrıca pusulasını maden de denemiş biri olarak sapmasız veriyor kefilim) 

Yada devamlı/sürekli titreşimli, sonic ortamlarda o kolunuzda ki saate neler oluyor bir görmenizi isterim :) 

Kısacası bir söz vardır "ucuz mal alacak kadar zengin değilim" diye. Bu olay fiyat vs.. İle alakalı değil kesinlikle işlevsellik ve kullanım alanı ile ilgili. 

Ben sattım fakat outdoor düşünen varsa arkasına bakmadan bu modeli veya üst modelini araştırıp alsın. Piline de dayanıklılığını da gözüm kapalı ömür boyu diyebilirim. 

Saygılar :) 

Öyle bir anlattın ki gidip alasım geldi :d 

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Hazır konu bulmuşken ben de sebepleneyim; 

-Karl Lagerfeld KL 1405 Saat 1500 TL  https://www.saatvesaat.com.tr/saat/erkek/karl-lagerfeld/KL1405/PD/
    -Welder Bold K-42 Saat 1500 TL https://www.amazon.com/Welder-Unisex-801-Oversize-Watch/dp/B00EJ42U4M

Saatlerde çizik dahi yoktur. Sünger kutusunda saklanmış, hafta sonu özel günlerde takılmıştır. 

Welder Bold'un üzerinde gelen boktan kayışı 3 gün sonra koptu gitti. @mehmetdiyebiri hocam sağolsun dana derisi taş gibi bir kayış ekledik.

Fiyatlara göz ucuyla baktım ama bu ara herşey uçuk. Saatler de Türkiye'de bulunamayacak türden (Özellikle Karl) Abartmadım diye düşünüyorum.

Herkese sağlıklı günler.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Sikim kalktı saate bakınca ne güzel saat ya. Allah alana güle güle kullanmayı nasip etsin.

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
Toplam Hit: 1847 Toplam Mesaj: 16
saat