Satılık 1 Aylık S3...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek
    HoLYSeRo bunu yazdı

pasaport kayıtlılar o fiyata zaten hocalar :Dyurt içi pahalı

doğru söylüyorsun hocam  ancak  birde  sorunları çıkıyor bilirsin  simkilit,kayıt düşme falan  o yüzden uzak dururum mersin,hatay falans3

s3%20

Buda cihaz ve aksesuarlarına  ait resimler...

maycamp85 tarafından 26/Tem/13 10:44 tarihinde düzenlenmiştir

maycamp85
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

hocam benim iphone 16 gb olandan hafızası yeterli şahsen çoğu zmn bi 5 gb boş yerim oluyo kırığı dökü yok sadece arka kapağında çok az kılcal 2 çiziğim var okdr önde de 1 tane kılcal çiziğim var ama göremciğein yada ekrana bi sıkıntısı olmıcak bişey malum 2 sene olduğu için o kdrınıda doğal sayıyom düşünürsen mesaj ay hocam resimlerini fln ataayım

EdepsizPenguen tarafından 26/Tem/13 11:04 tarihinde düzenlenmiştir

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    maycamp85 bunu yazdı

Arkadaşlar elimde yurtdışından gelme kutusunda full aparatlı 1aylık s3 var,ben samsung sevmediğimden dolayı değiştirmek istiyorum yada nakit satabilirim nakit fiyatı :800 

Takas:iphone4,iphone 4s,xperia s,xperia ion,nokia 808 yada üste nakit alabileceğim telefonlar.

xperia ion var hocam takas? garantili kutulu benim cihaz senin cihaz ithal o kafamı karıştırıyo :/ 

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

pahallı kardeşim 

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı
    maycamp85 bunu yazdı

Arkadaşlar elimde yurtdışından gelme kutusunda full aparatlı 1aylık s3 var,ben samsung sevmediğimden dolayı değiştirmek istiyorum yada nakit satabilirim nakit fiyatı :800 

Takas:iphone4,iphone 4s,xperia s,xperia ion,nokia 808 yada üste nakit alabileceğim telefonlar.

xperia ion var hocam takas? garantili kutulu benim cihaz senin cihaz ithal o kafamı karıştırıyo :/ 

hocam cihaz yurtdışı evet ama  çakma  değil orginal sorunsuz  gördüğün üzere kendi kullandığım cihaz ama  sevmedim 

maycamp85
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    maycamp85 bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı
    maycamp85 bunu yazdı

hocam cihaz yurtdışı evet ama  çakma  değil orginal sorunsuz  gördüğün üzere kendi kullandığım cihaz ama  sevmedim 

hocam benim ionda sıfır ayarında 3 aylık cihaz garantili personel indirimimle almıştım :D arka sert kapak mat ekran filmi takılı s3 hoşuma gidiyo ama paralel olması sıkıntı cihazda sıkıntı olunca elimde patlar diye tırsıyorum açıkçası

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı
    maycamp85 bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı
    maycamp85 bunu yazdı

hocam benim ionda sıfır ayarında 3 aylık cihaz garantili personel indirimimle almıştım :D arka sert kapak mat ekran filmi takılı s3 hoşuma gidiyo ama paralel olması sıkıntı cihazda sıkıntı olunca elimde patlar diye tırsıyorum açıkçası

hiö bi sıkıntı çıkmaz garantisi benimö 

maycamp85
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    maycamp85 bunu yazdı
    HoLYSeRo bunu yazdı

pasaport kayıtlılar o fiyata zaten hocalar :Dyurt içi pahalı

doğru söylüyorsun hocam  ancak  birde  sorunları çıkıyor bilirsin  simkilit,kayıt düşme falan  o yüzden uzak dururum mersin,hatay falans3

s3%20

Buda cihaz ve aksesuarlarına  ait resimler...

iphonelerde o kulaklık şarj simkilit problemleri dediğin şeyler nedir açar mısın?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    maycamp85 bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı
    maycamp85 bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı
    maycamp85 bunu yazdı

hiö bi sıkıntı çıkmaz garantisi benimö 

hocam genede bi güvensizlik oluyo ya benim cihazın daha 21 ay garantisi var. xperia ion+150 tl ye samsung galaxy note 2 alabiliyorum. 20 ay garantili

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

1.5 aylık beyaz xperia go ile değişebilirim

Dünyayı iyiler kurtaracak.
Toplam Hit: 2697 Toplam Mesaj: 21