folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık 2 Adet HDD WD Ve Samsung Ve HDD Dock

Satılık 2 Adet HDD WD Ve Samsung Ve HDD Dock

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Bilgisayarımı Harddiskler ayrı olarak komple sattım. Hddlerin içinde ihtiyacım olan veriler vardı. Bu verileri aldım. 

Şu anda ikiside boşta.

Samsungu 3 senedir kullanıyorum. WD alalı 1.5 2 sene oldu sanırım hatırladığım kadarıyla.

Diskler hiçbir şekilde sarsılmadı. Alındıkları gün takıldı pc satılınca cıkarıldı . İstediğiniz bir test varsa yapıp buraya ekleyeyim.

Senelerdir sorunsuz kullanıyorum.

WD Caviar Black performans serisi modeldir. Model numarası WD5002AALX 500 GB 7200 RPM 32 Önbellek. 

Samsung Model numarası SP2504C 250GB 7200 RPM 8 yada 16 önbellekli olması lazım

Bunların yanında verilerini almak için satın aldığım Everest Hdd Dockuda satıyorum çok beğendim şahsen :)

Dockun kutusu kıtapcıkları cdsı ıvırı zıvırı hepsi var.

Dock için 40 lira. (Aldığım fiyattır) Everest Communicator C1 model no: HDC315 Backup özelliği vs var tek tuşla tatlı bir makine

Samsung için 65 lira.

Wd için 125 lira istiyorum. 

Toplu alımda indirim yaparım. 

www.kriptopedi.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

3.5" ?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı

3.5" ?

Evet :)

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

3.5" ?

holy shit. bi 2.5 bulamadık. iyi satışlar :F

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı

3.5" ?

holy shit. bi 2.5 bulamadık. iyi satışlar :F

Dockla beraber vereyim sana :D napıcan 2.5" 

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı

oo 3.5u netbookda koyacak yer bulamıyorum bi de dock diyon :D :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    Easx bunu yazdı

oo 3.5u netbookda koyacak yer bulamıyorum bi de dock diyon :D :D

:D valla orasını bilemem :D bende oyle dusunuyordum koydum notebookun arkasına docku :D gorunmuyor bıle 

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jubei
    Jubei's avatar
    Erkek

Kusura bakma ama fiyatların çok yüksek,100 TL - 120 TL ,ye 1 Terebayt HDD alınabiliniyor.
    Fiyatları esnetebilirsen hem çabuk satılır hemde bir Mürid/Müride,nin işi görülür.
    Ama yok kardeşim benim fiyatım bu alan alır almayan almaz dersen onada saygı duyarız.
    Hayırlı satışlar.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    Jubei bunu yazdı

Kusura bakma ama fiyatların çok yüksek,100 TL - 120 TL ,ye 1 Terebayt HDD alınabiliniyor.
    Fiyatları esnetebilirsen hem çabuk satılır hemde bir Mürid/Müride,nin işi görülür.
    Ama yok kardeşim benim fiyatım bu alan alır almayan almaz dersen onada saygı duyarız.
    Hayırlı satışlar.

hocam hem benim fiyatım bu . hemde fiyatlar yüksek değil. bu model hdd'nin fiyatı 130 100 lira arasında değişiyor 100 civarına çok zor bulunuyor.

senin dediğin benim bilgisayarım 1 gb ekran kartı var seninkinin 2 gb demekki seninki daha iyi muhabbeti gibi bişey mi yoksa?

Harddiskin fiyatını değiştiren birçok etmen var. 1 hafta önce dh'da 130dan satıldı bu hdd.

Her konuda böyle yazıyorsunuz düşünmeden sanki biz mürid seviyoruz(siz anlayın).

Zaten mesaj atanı kırmam güzelliğimi yaparım. 3 kere böyle açtığım konu trollendi.

Adamlar bilgisayarıma 700 lira taş çatlasın diye fiyat biçip konuda birbirlerini desteklediler burdaki konuyu bıraktım dhde kovaladım 720 liraya kasa monitör ve bu 2 hdd hariç sattım. O yüzden sölediklerimi yanlış anlama. Her malın bir alıcısı vardır. Her malın aynı zamanda satıcıya göre fiyatı vardır uygun görmezse zaten atmaz mesaj. Tabi sadece uyarı için sölediysen buraya kadar yazdığım herşeyi unut uyarın için teşekkür ederim.

Senin güzel hatrına fiyatları 5er lira kıstım sayın.

Easx tarafından 13/Kas/13 00:18 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı

Hayırlı satışlar.

hocam hem benim fiyatım bu . hemde fiyatlar yüksek değil. bu model hdd'nin fiyatı 130 100 lira arasında değişiyor 100 civarına çok zor bulunuyor.

senin dediğin benim bilgisayarım 1 gb ekran kartı var seninkinin 2 gb demekki seninki daha iyi muhabbeti gibi bişey mi yoksa?

Harddiskin fiyatını değiştiren birçok etmen var. 1 hafta önce dh'da 130dan satıldı bu hdd.

Her konuda böyle yazıyorsunuz düşünmeden sanki biz mürid seviyoruz(siz anlayın).

Zaten mesaj atanı kırmam güzelliğimi yaparım. 3 kere böyle açtığım konu trollendi.

Adamlar bilgisayarıma 700 lira taş çatlasın diye fiyat biçip konuda birbirlerini desteklediler burdaki konuyu bıraktım dhde kovaladım 720 liraya kasa monitör ve bu 2 hdd hariç sattım. O yüzden sölediklerimi yanlış anlama. Her malın bir alıcısı vardır. Her malın aynı zamanda satıcıya göre fiyatı vardır uygun görmezse zaten atmaz mesaj. Tabi sadece uyarı için sölediysen buraya kadar yazdığım herşeyi unut uyarın için teşekkür ederim.

o zaman git donanimhaberdeki ayak takimini gagala haci.

sifir 130 tl ye alinabilecek bir disk icin 2 yillik diski sifir fiyatina satmak murid sevmekten baska bir sey degildir.

dost aci soyler.

az insan çok huzur.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    Easx bunu yazdı
    Jubei bunu yazdı

Hayırlı satışlar.

o zaman git donanimhaberdeki ayak takimini gagala haci.

sifir 130 tl ye alinabilecek bir disk icin 2 yillik diski sifir fiyatina satmak murid sevmekten baska bir sey degildir.

dost aci soyler.

http://www.vatanbilgisayar.com/Dahili%20Harddisk/wd-wd5000aakx-35-500gb-caviar-blue-16mb-cache-sata-30-7200rpm-harddisk/productdetails.aspx?I_ID=51628

caviar green. 16 mb önbellekli diskin fiyatı burda . 

neyse hocam kusura bakma tamam sen haklısın fiyatı 15 lira dusuruyorum.

Easx tarafından 13/Kas/13 00:30 tarihinde düzenlenmiştir

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 1146 Toplam Mesaj: 16