Satılık 4 Aylık LG V20

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Fatura Tarihi 27.05.2017

Fiyat 1.600 TL pazarlık duruma göre yapılabilir eğer biraz eksiğiniz varsa hallederiz problem değil.

Amiral gemisi model almak isteyipte alamayanlar için biçilmiş kaftan.

Cihaz maddi ihtiyaçlarımdan dolayı satılıktır. 3 aylık turkcell çıkışlı genpa cihazıdır.

kutusu ve cihaz ile birlikte verilecektir tatilde lg nin kendi şarj aletini kaybettiğim için philips şarj aleti ile şarj ediyorum usb type c onunla vereceğim.

v20 kutusundaki bang&olufsen kulaklık ve zamazingo aksesuarları yoktur. Faturası vardır. ( benim adıma ) 

Orjinal spigen karbon fiber kılıf ve şeffaf silikon kılıf ile kullanıyorum ikisinide alan kişiye hediye edeceğim , ekranda glass cam koruması bulunmaktadır

kozmik olarak tertemizdir resimde görebilirsiniz sadece arka kısmında küçük iki çizik vardır. ön tarafında hiç bir şey yoktur.

cihazın kamera ve video çekiminden çok memnunum özellikle geniş açı resim çekimleri bana göre portre modundan daha güzel ancak tamamen maddi sebeplerle istemden satıyorum. 

teknik özellikler

5.7" QHD IPS LCD + İkinci Ekran 2.1''

5 MP Ön Kamera / Normal: 16 MP Geniş: 8 MP Arka Kamera

Snapdragon 820

4 GB RAM

64 GB Hafıza

Batarya 3200 mAh

cihazda her hangibir kronik sıkıntı yoktur herşeyiyle sıkıntısız çalışıyor. 

PanxeR tarafından 17/Eki/17 12:23 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

G6 ile bunun arasında gidip geliyorum. Tek sebebi de v20'deki üstteki ekran. O ekran tamamen kapatılabiliyor mu?

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

geniş açı nedir ne değildir merak edenler için bugun çektiğim normal çekim ve geniş açı arasındaki farklar.

Normal Açı

Geniş Açı

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

Guzel telefon kamarasini cok begeniyorum ozellikkle. Panxer guvenilir saticidir. Hayirli satislar

Break Dance Bboy MaxeL
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı

G6 ile bunun arasında gidip geliyorum. Tek sebebi de v20'deki üstteki ekran. O ekran tamamen kapatılabiliyor mu?

kapatılabiliyor hocam ancak şöyle söyliyim bildirimler ve saat için çok iyi oldugu için yani işlevsel hiç kapatmıyorum

içinde ayar var zaten full ekran oyun oynuyorsan veya video izliyorsan orayı kendisi kapatıyor

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thanatos
    Thanatos's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

geniş açı nedir ne değildir merak edenler için bugun çektiğim normal çekim ve geniş açı arasındaki farklar.

Normal Açı

Geniş Açı

Hocam hayırlı satışlar. Burası neresi baya güzel gözüküyor merak ettim valla.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

Hayırlı satışlar Z5 dual premium ile takasa girsek olurmu 

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    vukuat bunu yazdı

Hayırlı satışlar Z5 dual premium ile takasa girsek olurmu 

hocam maddi sıkıntım yüzünden satıyorum takas düşünmüyorum

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Arkadaşlar yarın öğlene kadar satış olursa fiyat 1.600 tl olarak güncellendi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

up

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

Alayım mı diye düşünürken dükkandaki baskı makinesi sıkıntı verdi 850 TL girdi :) Fiyat yeniden 1700 oldu galiba.

Toplam Hit: 1826 Toplam Mesaj: 12
lg lg v20 lg satılık