Satılık Android Telefonlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

1 Adet Samsung s9+ ( plus)  Garantisi bitti sıkıntısı yok her fonksiyonu çalışıyor. kozmetik 10/8

1 Adet Mia 2 lite garantisi bitti bitecek hepsiburadan almıştım 4 gb ram 64 rom modeli  sıfır sıkıntı 4-5 ay kullandım kozmetik 10/8

1 Adet Note 8 pro  128 rom lu model avrupa imei atıldı 6-7 ay kullandım kozmetik 10/9

Başka siteye koymadım burda satılmazsa koyacağım kendime s20+ aldığım için fazlalık o yüzden satıyorum 3üne birden alıcı olursa daha iyi olur.

s9+ = 2350

mia 2 lite = 1300

note 8 pro = 1400

aynı kişi ürünü alırsa  4700 kargo alıcıya ait şekilde satabilirim.

Ziraatci tarafından 14/Şub/21 17:26 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Up

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Millete para yok .

Minimalist Değilim Tembelim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Satış iptal telefonu iade ettim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam şu Samsung u bırak git mi 11 vs al 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Millete para yok .

Millette para varda dolar düştü diye piyasada sıfır telefon fiyatları düşer beklentisi oluştu. Amazon 200-250 lira düşürdü bile fiyatları. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Realist
    Realist's avatar
    Erkek

pm attık 1 hafta ileriye tarih verdi lavuk,ulan madem satmayacaksın ne diye bu kadar zahmete girdin ?

..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

Ss i at bakalim ne dedim sana telefonu bir hafta icinde iade etmezsem dedim mi demedim mi ? 

Lavuk lafini kivir sok bi yerine

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Millete para yok .

Millette para varda dolar düştü diye piyasada sıfır telefon fiyatları düşer beklentisi oluştu. Amazon 200-250 lira düşürdü bile fiyatları. 

Hocam ben de sana telefon soracaktım burada konu dağılmasın diye aradım senin eski konuyu bulamadım, burada da kavga dövüş başlamış sanki :(

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    antivir-US bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

Millete para yok .

Hocam ben de sana telefon soracaktım burada konu dağılmasın diye aradım senin eski konuyu bulamadım, burada da kavga dövüş başlamış sanki :(

Mesaj atmışsın geri dönüş yaptım. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Şimdi satılık mı değil mi bunlar anlamadım ben :D

Toplam Hit: 1906 Toplam Mesaj: 12
telefon satılık telefon