folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Apple Watch Milano Loop 42 MM

Satılık Apple Watch Milano Loop 42 MM

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    ozgunlu bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

yorum atmak parayla olsa keşke : :)

konuyu trolleme vol xxx gibi olmus yorumlar

Haci surda bilmedigimizden soruyoruz yanlis anlasilma olmasin. Cunku 2. Eli bu paraysa sifiri nekadardir acaba hadi onuda gectim altin degilse bu para etmesinin sebebi ne bu paraya biraz zorlasan 14ayar 17-18 gr bileklik alirsin.

hocam normal sadece zamanı gösteren saatler var binlerce yüzbinlerce dolara hatta milyon dolara, bu da apple' ın bir ürünü.

bir akıllı saate göre tasarımı çok şık duruyor.

özellikleri:

http://www.apple.com/shop/product/MJ5F2ZM/A/42mm-milanese-loop

fiyatı:

http://www.apple.com/shop/buy-watch/apple-watch/42mm-stainless-steel-case-with-milanese-loop?product=MJ3Y2LL/A&step=detail

Iste onu diyorum ya hocam 100 binlerce dolara saat var ve hepsi ya yakut ya elmas yada cok degerlo taslarla hazirlanmis saatler bunda bunu bukadar degerli kilan ne kusura bakmayinda keris silkelemekten baska bisey degil BENCE

delimiyim ben?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Iste onu diyorum ya hocam 100 binlerce dolara saat var ve hepsi ya yakut ya elmas yada cok degerlo taslarla hazirlanmis saatler bunda bunu bukadar degerli kilan ne kusura bakmayinda keris silkelemekten baska bisey degil BENCE

Hocam katılıyorum şu saatin o kadar para etmesi bana da çok saçma geliyor, fakat elmastır yakuttur bilmem ne taşıdır bunlar da sadece gösteriş ve keriz sikme değil mi? Takınca hesoyam yazmış mı oluyorsun sanki? Bu saati bu kadar değerli kılan da şık görünmesi ve özellikleri.

Şafak 1152!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    CaniSokucu bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    ozgunlu bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Hocam katılıyorum şu saatin o kadar para etmesi bana da çok saçma geliyor, fakat elmastır yakuttur bilmem ne taşıdır bunlar da sadece gösteriş ve keriz sikme değil mi? Takınca hesoyam yazmış mı oluyorsun sanki? Bu saati bu kadar değerli kılan da şık görünmesi ve özellikleri.

Bak konu saati takinca ucup kacmasi degil. Olay su o 100k lik saatin icindeki elmas heryerde o parayi eder ama bu saatin icindeki malzeme o parayi sadece adi apple oldugundan ediyor. Demiyorumki gitsin 100 liraya satsin. tabiki marka degerini argesini otu boku koysun ama insanlarada bukadar koymasin BENCE. Hani demek istedigim 3 sene sonra 5 para etmiyecek seylerle neden keriz yerine koyuyolar. Yapsin degerli taslardan alalim haci diyelim bunun bukadar etmesinin sebebi bu tasdir diyebilelim

delimiyim ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam elmaya 2000 lira para veriyorsunuz birde ısırılmış elma he :D ne gerek var böyle şeylere en iyisi zenci saatleri 10 TL gel apla gel 10 TL 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Bu ısırılmış elmaya laf atanlar, la ferrari saatinin fiyatina bakmasini rica edicem. 

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

cihazın sıfırı şu değil mi? http://www.apple.com/tr/shop/product/MLJH2ZM/A/42-mm-uzay-siyah%C4%B1-milano-loop?afid=p238%7CsXilP8KvQ-dc_mtid_187079nc38483_pcrid_102623407830_&cid=aos-tr-kwg-pla--slid--product-MLJH2ZM/A-TR

fiyat 699 tl diyor bizi mi yiyon?

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Free_Mans bunu yazdı

cihazın sıfırı şu değil mi? http://www.apple.com/tr/shop/product/MLJH2ZM/A/42-mm-uzay-siyah%C4%B1-milano-loop?afid=p238%7CsXilP8KvQ-dc_mtid_187079nc38483_pcrid_102623407830_&cid=aos-tr-kwg-pla--slid--product-MLJH2ZM/A-TR

Hocam senin verdiğin linkte sadece kayışı satılıyor. 

Saatine o kadar para verilir mi bilmem ancak kayışına verilmez. Çinden 1. sınıf çakmaları uygun fiyata alınabiliyor kayışların.

mkyb tarafından 16/Haz/16 00:23 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AyTurk
    AyTurk's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Free_Mans bunu yazdı

Neden seni yiyim :) o sadece kordun fiyatı.

Siper et klavyeni, Dursun bu hayasızca akın...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Free_Mans bunu yazdı

Hocam senin verdiğin linkte sadece kayışı satılıyor. 

Saatine o kadar para verilir mi bilmem ancak kayışına verilmez. Çinden 1. sınıf çakmaları uygun fiyata alınabiliyor kayışların.

Haykırdım :D :D

Haklısınız saat o kadar etmez ama kırıcı olmayın beyler, keriz silkeleme falan diyonuz da forumda bunu kullanan adamların zoruna gidecektir bunları okuyunca.

Ben hayatta bu kadar para vermem akıllı saate, o kadar param olsa daha şık ve adam gibi mekanik bir saat alırım. Çok güzel modeller var hatta konusu da vardı: http://www.tahribat.com/forum/bu-kol-saatlerini-nereden-bulabilirim-214982?PageSize=100

Ancak velakin akıllı saate çuvalla para verenlere de hakaret etme hakkı doğurmaz. Herkesin aklı var fikri var, apple'ın keriz silkeleyici olduğunu düşünemeyenler düşünsün :D

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
Toplam Hit: 3368 Toplam Mesaj: 31
apple apple watch