Satılık Asus K52VD-SX023 İ5

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    kardes anladigim kadariyla urunun 1 yil garantisi kalmis durumda ve sifir cihaz suan 1300 tl sitelerde ustelik taksitli.cihaza verecegim para 750 tl pesin sana uyar uymaz bilmem teklifim bu.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buz_mavisi
    buz_mavisi's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı
    kardes anladigim kadariyla urunun 1 yil garantisi kalmis durumda ve sifir cihaz suan 1300 tl sitelerde ustelik taksitli.cihaza verecegim para 750 tl pesin sana uyar uymaz bilmem teklifim bu.

fotoğraflarda bakdıysan garanti belgesi yeni hocam. Faturada garantide yeni. eski pc nin garantisinide faturasınıda komple aldılar .

Dur! Sus! Dinle! Kim Geliyooooorrrrr Kim Geliyoooooorrrr !..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buz_mavisi
    buz_mavisi's avatar
    Erkek
    lalada bunu yazdı

ekranı dokunmatikmi? 20 noktadan dokunmatik girdi falan yazıyo resimlerin birinde ?

Onu bende bilmiyorum hocam  :) 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    pardon hocam resimlere dikkat etmedim sadece yazdigindan fikir yuruttum ama yine de pesin fiyat fazla.12 taksit alacakken kimse pesinden saymaz 1300 tlyi iyi satislar fiyat beni aşar.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek

Yazılanlara bakarsak sıfırı 1300 e taksitli satılıyorsa. Senin bunu bu paraya satman imkansız. Belki 1000 tl ye filan verebilirsin. Yoksa 750-800 anca gider. Bence satma kullan makineni. Bak bide ram taktım diyorsun.yazık olur.zarar edersin.

.::::Tesadüfen Doğdum Mecburen Yaşıyorum Zorudan Ölücem:::...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

konu up olsun hocam hemde satılık harıcı hdd var elımde ılgılenen pm atsın konu acmayalım yok yere :)

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buz_mavisi
    buz_mavisi's avatar
    Erkek
    NuLL29 bunu yazdı

Yazılanlara bakarsak sıfırı 1300 e taksitli satılıyorsa. Senin bunu bu paraya satman imkansız. Belki 1000 tl ye filan verebilirsin. Yoksa 750-800 anca gider. Bence satma kullan makineni. Bak bide ram taktım diyorsun.yazık olur.zarar edersin.

1300 e nerde bunun sıfırı satılıyor hocam benmi görmedim o kadar bakdım mağaza sitelerinede. O kadarda ölücü olmayın  :)

1100 tl e alıcısı var bekleyen. 750-800 tl e 5 günlük makinede gitmez ya.

Sana çemkirmiyorum yanlış anlama saol düşüncen için :)

buz_mavisi tarafından 24/Oca/13 00:48 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maycamp85
    maycamp85's avatar
    Erkek

bi çizgide biz çekelim de  bu harici hdd kaçlık???

maycamp85
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek
    buz_mavisi bunu yazdı
    NuLL29 bunu yazdı

1300 e nerde bunun sıfırı satılıyor hocam benmi görmedim o kadar bakdım mağaza sitelerinede. O kadarda ölücü olmayın  :)

1100 tl e alıcısı var bekleyen. 750-800 tl e 5 günlük makinede gitmez ya.

Sana çemkirmiyorum yanlış anlama saol düşüncen için :)

o halde kime çemkiriyorsan onun yazısını alıntı yap. Benmi 1300 tl ye satılıyor yazdım. Baştan yazılanları bir oku bakalım. yazılanlara göre 1300 e satılıyorsa diye başlamıştım.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NuLL29
    NuLL29's avatar
    Erkek
    MbK bunu yazdı

Edit:

Ayrıca adam atmamış harbi satılıyor. Hatta daha üst versiyonları satılıyor.

http://www.sanalreyonum.com/urun/asus-k55vd-sx023ddizustu-bilgisayar_956069.aspx?CatId=32706&ref=akakce&v=1.52.8 Aktif olarak satılmakta. Direk sepete ekle.

http://www.istanbulbilisim.com.tr/k50-series-k55vd-sx023r-asus-dunyasi-fiyatlari-kampanyali-laptoplar-en-ucuz-dizustu-bilgisayar-modelleri-firsatlari-notebook-taksit-avantajlari,36545.html

http://www.istanbulbilisim.com.tr/k50-series-k55vd-sx023d-asus-dunyasi-fiyatlari-kampanyali-laptoplar-en-ucuz-dizustu-bilgisayar-modelleri-firsatlari-notebook-taksit-avantajlari,36297.html

NuLL29 tarafından 24/Oca/13 15:55 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 2419 Toplam Mesaj: 22