Satılık Bb 9900 Bold

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sasalil
    sasalil's avatar
    Erkek

müridler satılık bb 9900 bold var. kutusu, sarj aleti, kulaklığı ile beraber verilecektir. Garantisi devam etmektedir ve telpa dır.  İsteyenlere ilanın linkini atabilirim. Fiyatı 460 tl dir..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Hocam yanlis anlama konunu da baltalamak gibi bi niyetim yok hayirli satislar.

Lakin blackberry gibi harbiden igrenc bi telefonu alip kullanmak akil isi mi ? Cok merak ediyorum bu telefonu alanlar hangi kafayla aliyolar.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moustache
    moustache's avatar
    Erkek

hocam 300 e bile teklif veren çıksa ver elinde kalır öle sap gibi 

buralar eskiden dutluktu..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sasalil
    sasalil's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Hocam yanlis anlama konunu da baltalamak gibi bi niyetim yok hayirli satislar.

Lakin blackberry gibi harbiden igrenc bi telefonu alip kullanmak akil isi mi ? Cok merak ediyorum bu telefonu alanlar hangi kafayla aliyolar.

Hocam ben memnunum telefonumdan lakin kullandigim bi tarife yuzunden almamam gereken bi bis paketini almisim ve bundan dolayi avea ile sıkıntı yasadım. Hallettık cok sukur ama tahaatumden dolayı cıkamıyorum aveadan o yuzden satıyorum telefonu.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sasalil
    sasalil's avatar
    Erkek
    moustache bunu yazdı

hocam 300 e bile teklif veren çıksa ver elinde kalır öle sap gibi 

Hocam inebilecegim son fiyat 450 dahada asagisi olmaz zaten parayada ihtiyacim var. Vardir bi yerlerde nasibi bekleyip gorucez..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Arkadaş doğru söylemiş.BlackBerry'nin eski piyasası kalmadı.Geçen bi arkadaş 200 liraya satmaya çalıştı satamadı evde yatıyor şimdi.Üstelik telefon sıfır gibiydi.Fiyatta çok zaten.50-100 lira daha koyulup Galaxy S2 falan alınabilir.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sasalil
    sasalil's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı

Arkadaş doğru söylemiş.BlackBerry'nin eski piyasası kalmadı.Geçen bi arkadaş 200 liraya satmaya çalıştı satamadı evde yatıyor şimdi.Üstelik telefon sıfır gibiydi.Fiyatta çok zaten.50-100 lira daha koyulup Galaxy S2 falan alınabilir.

Haklisin piyasasi dustu bayag ama bu telefonun kullanim amaci farkli hocam. Uygulama veya oyun telefonu degil cok fazla. Yani galaxy s2 mi yoksa bu mu diye bi karsilastirma olmasi dogru degil bence.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sasalil
    sasalil's avatar
    Erkek
    Ayrica müridler telefon cok temizdir kilifiyla beraber kullanilmistir. Kilifida yaninda verilecektir..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sasalil
    sasalil's avatar
    Erkek

up

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

Bu göl bu mayayı tutmaz dostum.

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

resım koy bakıyım bı 

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
Toplam Hit: 1750 Toplam Mesaj: 25