folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Ekran Kartı - SEPPHIRE R7 370 NITRO GAMING Dual-X 4GB - DDR5 - 256 Bit (FİYATI DÜŞTÜ)

Satılık Ekran Kartı - SEPPHIRE R7 370 NITRO GAMING Dual-X 4GB - DDR5 - 256 Bit (FİYATI DÜŞTÜ)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    designerboyalee
    designerboyalee's avatar
    Erkek

Nisan'ın 5ine kadar satılmazsa talibim hocam.. Mesajım dursun..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek
    designerboyalee bunu yazdı

Nisan'ın 5ine kadar satılmazsa talibim hocam.. Mesajım dursun..

tamamdır nasıl istersen

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

Satış günceldir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

475 e verirsen ben talibim :D evdekiler için i5 6400 8 gb ram 600 watt psu gibi güzel özellikte bir pc topladım ekran kartı almadım o zamanlar(kafamı seveyim). kaldı öyle fırsat kolluyorum bende. ulan kamilkoç bi vermedin bize ulaşım bursunu 160 tl bayılıyoruz sınavlardan sonra.

HACKEROKAN!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

475 e verirsen ben talibim :D evdekiler için i5 6400 8 gb ram 600 watt psu gibi güzel özellikte bir pc topladım ekran kartı almadım o zamanlar(kafamı seveyim). kaldı öyle fırsat kolluyorum bende. ulan kamilkoç bi vermedin bize ulaşım bursunu 160 tl bayılıyoruz sınavlardan sonra.

550 indirdim hocam bence makul bir rakam 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GuArDiAn55
    GuArDiAn55's avatar
    Erkek

hocam kutusu yok garantiye gönderirken çok büyük sorun teşkil edecek. garantinin 2 yıl olduğunu varsayarsak ürün 1 yıldan fazla kullanılmış. https://www.tahribat.com/forum/asus-r9-280-ekran-kartim-satiliktir-228769 şu konunuza baktım mining işleriyle uğraşmışsınız bu kartla yapılmadı yazmışsınız ama insan işgillenmiyor değil. dh konularına baktım faturasız kutulu r7 370 4gb 320tl ye satılmış. 1 yıl önceki bir ilanda da kutulu faturalı 1.5 yıl garantili 450 tl ye satılmış. bence 475 bile fazla bu karta. ama siz bilirsiniz hayırlı satışlar.

HACKEROKAN!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

hocam kutusu yok garantiye gönderirken çok büyük sorun teşkil edecek. garantinin 2 yıl olduğunu varsayarsak ürün 1 yıldan fazla kullanılmış. https://www.tahribat.com/forum/asus-r9-280-ekran-kartim-satiliktir-228769 şu konunuza baktım mining işleriyle uğraşmışsınız bu kartla yapılmadı yazmışsınız ama insan işgillenmiyor değil. dh konularına baktım faturasız kutulu r7 370 4gb 320tl ye satılmış. 1 yıl önceki bir ilanda da kutulu faturalı 1.5 yıl garantili 450 tl ye satılmış. bence 475 bile fazla bu karta. ama siz bilirsiniz hayırlı satışlar.

Arkadaşım kuşkulanacak ne varki 500 tl lik bir ekran kartını satarkan yalan söylemeye değer mi?

Bahsettiğin konudaki  ekran kartı yanımdaki katip arkadaşımındı satalım abi dedi bende yardımcı oldum. Satıldı gitti. Hatta konuda bir kişi sormuştu maning yapıldı mı diye? 1 sene yapıldığını yazdım.

Benim kendi kartıma gelecek olursak evde kullandığım ekran kartım, maning M si bile yapılmadı ilk postumda gereken detayı yazdım,

Biz hergece discord ta TBT den arkadaslarımla PUBG oynuyoruz sağolsunlar en kötü oynayanı benım idare ediyorlar, daha yuksek fps almak için bu değişikliği yapıyorum yoksa kartımdan oldukça memnunum 

Fiyat konusuna gelecek olursak bundan 1 sene önce bütün ekran kartlarının fiyatları makuldu almak için binlerce lira vermiyorduk.Oradan gördüğün ve üzerinden yıl geçmiş ilan ile kıyaslama yapmak yanlıştır.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

kardeşim ben bu adama kefilim, eğer mining yapıldı dediyse yapılmış, yapılmadı dediyse yapılmamıştır. geçen sene dolar 2 liraydı şimdi 4 lira, fiyatı elbette artacak. benim 2 sene evvel 1400 e aldığım kart 1850 lira şuan vatanda.

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-gtx970-strix-gddr5-4gb-256-bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html

üstüne kaçtane kart çıkardılar ve hala yükseliyor ...

ArduouS tarafından 03/Nis/18 21:57 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kovboy287
    kovboy287's avatar
    Erkek

Bende kefilim yapılmadı diyorsa yapılmamıştır. Hayırlı satışlar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    GuArDiAn55 bunu yazdı

senin bu mantiga gore yurtdisindan dolar ile gelen hic bir urunun fiyatı artmaması lazım. hatta kur yukselse bile.

1200 tl ye aldıgım  6gb  suan sifiri 2000 tl. ikinci el satsam 1500:)

az insan çok huzur.
Toplam Hit: 3836 Toplam Mesaj: 39
r7370