Satılık Galaxy Note II Lacivert

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Hocalar S4 alıcam o yüzden satıyorum Kvk lı filan Kasım 2012 - 1820 TL faturalı. Full Kutu Aksesuar herşey tamam. Arkalı önlü jelatinli ve Kılıflı kullandım yalnız 2 ay kadar önce bahçede çiçek dikerken gömlegin cebinden (Kılıfla) düştü ve tam köşe denk geldiği için kılıf koruyamadı. 30 Cm den filan düşmüştür kenarında zedelenme oldu, ilanda fotoğrafı koydum. Almak isteyen olursa pm de görüşelim. Get'siz satışlarda sitenin komisyonunu düşeriz fiyattan. Kırıkkale Ankara civarı elden teslim yapabilirim. Duruma göre başka illerde de olabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-galaxy-note-ii-kvk-7-aylik-lacivert-fatura-kutu-full-131942124/detay/

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Mavigozludev e bi msj at o ayiyordu.

Niye satiyorsun?

ayhun tarafından 19/Tem/13 14:54 tarihinde düzenlenmiştir

delimiyim ben?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Paragrafın başında yazıyor hocam sebebi. Eyvallah bi atayım bakalım.

Yeryüzünün öğretmeni olmak için, gökyüzünün öğrencisi olmak gerekir. - Aliya İzzetbegoviç / mfatihbodur@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Bende de note2 var s4 le kiyasladim ve note2 daha canli kaliyor kamerada bile islemci vs konusu ile ilgi yorum yapm8cam ama attan inip taya binmek gibi olur seninki.

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

S4 ü an itibariyle aldım hocam artık yapacak bişey yok :) deneyip göreceğiz. note 2 yi 1100 TL ye bırakırım hocalar isteyen olursa.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bence Galaxy Note 2 gibi züper bi telefon varken tonla para verip Galaxy S4 almak gereksiz hocam.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mfatihbodur
    mfatihbodur's avatar
    Erkek

Hoca Note II güzel de çok büyük cebime sığmıyor elimde de taşıyamıyorum.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek

haci bu nasil bi tuketim cilginligidir 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivirus
    antivirus's avatar
    Erkek

gecen gün teknosaya ugradım samsung megaya baktım  note 2 ye büyük diyenler bide ona baksin :D

Nev-i Şahsına Münhasır.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CooLSTuFF
    CooLSTuFF's avatar
    Erkek

pahalı hacım fiyatın

Boş insan
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UmutxTR
    UmutxTR's avatar
    Erkek

son olurunu öğrenebilir miyim?

Tbt Haftanın Sözü LynXMaSTeR; Bu cep numaralarını arayıp ben sizin hattınızı almak istiyorum, bana devredin, masrafları benden, üzerine de 100 lira vercem deyim belki satarlar.
Toplam Hit: 1849 Toplam Mesaj: 15