folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Galaxy S2 Ve Turkcell 3G Modemler

Satılık Galaxy S2 Ve Turkcell 3G Modemler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

Merhaba müritler Amerikadan tel ve ipod alacağım için para gerekiyor bu nedenle s2 ve 2 adet 3G Modemimi satmaya karar verdim.

Sanalpazarda ilan açtım S2 700 liraya get ile koydum.Fakat burdan havaleyle gönderip almak isteyen olursa 650 ye verebilirim.

Ayrıntıları:

Haziran 2012 Tarihinde almış olduğum GalaxyS2 telefonumu yeni telefon alacağımdan dolayı satıyorum. Hala 13 aylık garantisi devam etmektedir.Ayrıca 1 yıllık Cepkask sigortası da Hazirana kadar devam etmektedir. Telefonu fatura,kutu,pc bağlantı kablosu,şarj aleti,3 adet koruyucu kılıf+ 1 adet şarj edilebilir kılıf (60 lira değerinde)+ usb çevirici kablo,kulaklık (bir tarafı çalışmıyor) ile birlikte yollayacağım. Telefonda çıkmış olan son sürüm 4.1.2 yüklüdür. Telefonun teknik hiçbir problemi yoktur.Servise de hiç gitmemiştir.Kenarlarda her telefonda olan darbelere bağlı hafif aşınmalar mevcut.

Resimlerine ilandan ulaşabilirsiniz.

http://www.sanalpazar.com/Galaxy-S2-I9100-13-Ay-Garanti-Cepkask-Hediyeler__isp8208482

Modemler ise 2 adet Turkcell 3g modemdir. Birisi diğerine göre daha yeni 21.6 mbps destekliyor huawei nin yeni aldım.faturası falan var

örnek resim:http://www.sahibinden.com/listing/alisveris-bilgisayar-cevre-birimleri-tum-operatorler-ile-uyumlu-3g-huawei-e3131cs-2-21.6-mbps-124137465/detail/

diğeri:2-3 sene önce almıştım.örnek resim: http://www.nealmali.com/images_buyuk/f26/Turkcell-3G-Vinn-Usb-Modem_12726_1.jpg

1.sine 60 ikincise 40 tl istiyorum

iyi akşamlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

telefon gayet makul bence.

kaçak sıfırlar 650-700 arası iken 13 ay garantili temiz telefonu bu fiyata almak kaçmaz fırsat

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dos_Attach
    Dos_Attach's avatar
    Erkek

durumum kurtarsa s2 i alırdım anında ama ne yazıkki su an durumum kurtarmıo. yoksa almayı düşündüğüm bi cihaz. hayırlı satışlar hocam

Dolar Ve Euro zulada elimde çek defteri, bir imzayla işin tamam arabanı çek serseri.!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

SII kullanıyorum. Satıpta yenisi alacak adamın aklına şaşayım :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

SII kullanıyorum. Satıpta yenisi alacak adamın aklına şaşayım :D

Ben biraz doyumsuzum hocam.Sürekli aynı telefonu kullanamıyorum malesef.Bende çok seviyorum dayanıklı tel aslında :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek
    Garantisi resmi samsung garantisi değil mi hocam ? Paralel ithalat falan değil yani ?

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    cuneyd bunu yazdı
    Garantisi resmi samsung garantisi değil mi hocam ? Paralel ithalat falan değil yani ?

Hocam resimleri incelemeni oneririm. Teknosadan aldim faturadan gorecegin uzre

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tolgaStain
    tolgaStain's avatar
    Erkek

Arkadaşım garantisiz aldı 650 tl ye bence fiyat gayet iyi hayırlı satışlar hocam

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

kardeş pm attım görüşelim.

matematik24.com
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı

kardeş pm attım görüşelim.