folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Hediye Çeki ( 500 TL ) Teknosa , D&R , Mavi , Boyner Vb.

Satılık Hediye Çeki ( 500 TL ) Teknosa , D&R , Mavi , Boyner Vb.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

önemli not 500 tl nin tamamını tek markada kullanmak zorunda değilsiniz örnek 250 teknosa 250 mavi isterseniz diyelim oda olur. Toplamı 500 TL olacak şekilde bölünebilir farklı markalara.

Aşağıda listesini vereceğim markalarda geçerli olmak üzere 500 TL hediye çeki kullanım hakkım bulunmaktadır. Satış fiyatı 400 TL dir alan kişiye kod olarak verilecektir ve ürünü satın alacağı zaman kasacıya hediye çeki kodunu vermesi yeterlidir.  ( veya internetten alışverişte kodu ilgili bölüme girmelidir)

tüm listeye buradan bakabilirsiniz. http://www.hediyemo.com/

Markalar • Altınyıldız Classics • Arcelik • Arzum • Boyner • CarrefourSA • Cinemaximum • Collezione • Cookplus • Çiçek Sepeti • D&R • Divarese • Evidea • Felix • Hazinem • Karınca Design • Lidyana • Mavi • Mudo • Network • NUSPA • Panco • Que • Setur • Sportive • Sushico • Tchibo • Tefal • Teknosa • Trendyol

borçlarımdan dolayı satıyorum yoksa 2000tl lik bir tv alıp (teknosadan) onda kullanacaktım fakat babanın vefatından sonra durumlar karıştı.

PanxeR tarafından 30/Kas/16 23:09 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Hediye Çekleri Nasıl Kullanılır İnternetten Alışverişlerde Geçerlimidir ( Geçerlidir ) 
    Arçelik, Homend, Atasay ürünleri: (Ücretsiz kargo ile adresinize teslim !)
    • Satın almak istediğiniz Atasay ürünlerinde "Sepete Ekle" ye tıklayın
    • "Sepetim" de Atasay ürünü yer alır. (kargo ücretsiz)
    • "Satın Al" a tıklayın, açılan ekranda teslimat bilgilerinizi giriniz (girmiş olduğunuz adresinizi ev, iş, vb. bir isim ile kayıt edin lutfen. Sonraki siparişlerinizde kolaylık olacaktır.)
    • "Puanı Kullan" a tıklayın
    • Ürünler, adresinize ücretsiz kargo ile 5 işgünü içerisinde teslim edilir
    TEKNOSA Hediye Çekleri Kullanım Detayları:
    • Teknosa mağazalarında ve teknosa.com’da kullanılabilir.
    • Tüm ürünlerde geçerlidir.
    • Tek seferde kullanılır. Farklı Alışverişlerde parça parça kullanılamaz. (Örneğin 100 TL'lik Hediye Çeki 70 TL ve 30 TL vb. şekilde bölünerek kullanılamaz)
    • Hediye Çeki değerinin üzerinde kullanılabilir. (Örneğin 100 TL’lik Hediye Çeki minimum 101 TL’lik alışverişte/ödemede kullanılabilir)
    • ÖNEMLİ: Sadece Teknosa mağazalarında Hediye Çekleri birleştirilerek kullanılabilir. (Örneğin 100 TL ve 250 TL Hediye Çekleri aynı alışverişte/ödemede birleştirilerek kullanılabilir)
    • Teknosa.com’da Hediye Çekleri birleştirilerek kullanılamaz.
    • Teknosa.com’da kullanım için: “Ödeme” adımında “Kurumsal kartımı/çekimi kullanmak istiyorum” seçin, Kurumsal Kart no’ya SMS’te yer alan kodu girin, Kurumsal Kart Tutar’a Hediye Çek değerini girin.
    CARREFOURSA Hediye Çekleri Kullanım Detayları:
    • Sadece CarrefourSA mağazalarında kullanılabilir. Carrefoursa.com’da kullanılamaz.
    • Alkollu icecekler, tütün mamulleri, GSM TL yukleme harcamalari ve altin haricindeki alisverislerde gecerlidir.
    • Tek seferde kullanılır. Farklı Alışverişlerde parça parça kullanılamaz. (Örneğin 100 TL'lik Hediye Çeki 70 TL ve 30 TL vb. şekilde bölünerek kullanılamaz)
    • Hediye Çeki değerinin üzerinde kullanılabilir. (Örneğin 100 TL’lik Hediye Çeki minimum 100 TL’lik alışverişte/ödemede kullanılabilir)
    • CarrefourSA mağazalarında Hediye Çekleri birleştirilerek kullanılabilir. (Örneğin 100 TL ve 250 TL Hediye Çekleri aynı alışverişte/ödemede birleştirilerek kullanılabilir)
    KLİKSA Hediye Çekleri Kullanım Detayları:
    • Sadece kliksa.com’da kullanılabilir.
    • Altın, Takı ve Mücevher Kategorisi ürünleri haricindeki tüm ürünlerde geçerlidir.
    • Hediye Çeki değerinin üzerinde kullanılabilir. (Örneğin 100 TL’lik Hediye Çeki minimum 101 TL’lik alışverişte/ödemede kullanılabilir)
    • Hediye Çekleri birleştirilemez. Bir alışverişte sadece bir adet hediye çeki kullanilabilir.
    • kliksa.com’da kullanım için:“Ödeme” ekranında yer alan “Hediye çeki veya promosyon kodu kullanmak istiyorum” linkine tıklayarak kutucuğa SMS’te yer alan hediye kodunuzu giriniz.
    MİGROS Hediye Çekleri Kullanım Detayları:
    • Sadece Migros mağazalarında kullanılabilir. Sanal Market (www.sanalmarket.com.tr) ve Cash&Carry'de kullanılamaz.
    • Hediye Çeki değerinin üzerinde kullanılabilir. (Örneğin 100 TL’lik Hediye Çeki minimum 100 TL’lik alışverişte/ödemede kullanılabilir)
    • Migros mağazalarında Hediye Çekleri birleştirilerek kullanılabilir. (Örneğin 100 TL ve 250 TL Hediye Çekleri aynı alışverişte/ödemede birleştirilerek kullanılabilir)
    Pizza Hut, KFC, Sushico, Divan ürünleri: (Ücretsiz adresinize teslim veya Restoranlarda kullanım)
    • Satın almak istediğiniz üründe "Puanı Kullan" a tıklayın.
    • Açılan ekranda Cep Telefonu Numaranizi girip, "Puanı Kullan" a tıklayın.
    • Cep telefonunuza mesaj içerisinde hediye cek kodu ve kullanım bilgileri ulaşır.
    • Pizza Hut, KFC, Sushico ürünlerini hediye kodunuz Çağrı Merkezlerini arayarak adresinize ücretsiz getirtebilirsiniz veya Restoranlardan alabilirsiniz. (işyerlerinin adrese teslim kapsamı dahilinde)
    • Divan ürünlerini pastanelerden alabilir veya 30 TL üzerindekileri ürünleri SMS'te yer alan Çağrı Merkezini arayarak adrese teslim kapsamı dahilinde ücretsiz getirtebilirsiniz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Hayırlı satişlar dostum, başın Sağolsun.

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KasiRGamsi
    KasiRGamsi's avatar
    Erkek

Başın saolsun Panxer

sana gelince.. ne ben sezar'ım,ne de sen brütüs'sün ne ben sana kızarım, ne de zatın zahmet edip bana küssün artık seninle biz, düşman bile değiliz"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

başın saolsun dostum

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

başın sağolsun müdürüm. hayırlı satışlar.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Allah taksilatını affettin.başın sağolsun hacım.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

başın saolsun gardaşım

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coLin
    coLin's avatar
    Erkek

başın sağ olsun hacı, hayırlı satışlar

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaNGeR
    RaNGeR's avatar
    Erkek

Başınız sağ olsun hocam.

Forumda mesaj yazarken lütfen imla kurallarına uyalım, düzgün bir TÜRKÇE ile yazışalım. TÜRKÇE bizimdir, dilimize sahip çıkalım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

Allah rahmet etsin 

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________