Satılık Honda Spacy Alpha

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Bu işsizlikten dolayı elimdekileri satmaya devam ediyorum. :( işe giremedim ödemeler var :/

2015 model honda spacy alpha motorumu satmak istiyorum. Sahibinden e koydum ilanı. Tbt den biri alacaksa işine yarasın madem.

Mor renk honda spacy alpha

Start stoplu esp li kombine fren sistemli dir.

30tl gibi bir rakama deposu doluyor. Ortalama 250 km yol gidiyor.

24750 km de 2015 model yazlık bakımları yapıldı. Onu da tanıdık diye sallıyorum parasını vermedim :)

Otomatik debriyajı varyatör ü varyatör taşı değişti.

Ön arka fren değişti ön fren disk i değişti. 

Yağ değişti. Hepsi belgeli bakımın tamamı bosch serviste yapıldı.

Koruma demiri mevcut ben böyle kullandım. Alan isterse sökebilir 2. El olarak ortalama 100 tl gibi bir rakamdan satabilir.

Tbt fiyatı 5000 tl

bamboocha tarafından 23/Nis/17 16:32 tarihinde düzenlenmiştir

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Up olsun.

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdem358
    erdem358's avatar
    Erkek

Mürit içün uppp

Yav he he
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

fiyat güzel.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

hocam 2 lira üstüne yarı kmde 2015 pcx aldık fiyat cok bence

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

Hocam en ucuz alpha 5500 tl 

Kaldıki pcx ile farkı motor cc si ve su sogutmalı oluşu bide iri bir motor pcx.

Alpha olarak inan fiyat iyi dökülen alphaları saymıyorum mal ortada. Tbt fiyatı da yabancıya gitmesin diye koydum he mürid begenir ise altı üstü konusulur.

Edit 7000 tl ye aldıgın pcx de krenaj çizik mi durumu ne bilmiyorum ama 7k ya pcx ler döküntü oluyo 8 8.5 k gözden çıkarmak gerekebiliyo.

bamboocha tarafından 23/Nis/17 22:58 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

hocam sahibinden ilanı var mı?

özelden detayları yazabilir misin?

goo.gl/qBNZmW
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

Alpha olarak inan fiyat iyi dökülen alphaları saymıyorum mal ortada. Tbt fiyatı da yabancıya gitmesin diye koydum he mürid begenir ise altı üstü konusulur.

Edit 7000 tl ye aldıgın pcx de krenaj çizik mi durumu ne bilmiyorum ama 7k ya pcx ler döküntü oluyo 8 8.5 k gözden çıkarmak gerekebiliyo.

yok hocam çizik vuruk yok çizik yok dediysekte illaki ufak tefek goze gelmeyen yarım saat incelersen bulucagın cızıkler var 7k ya aldık hocam 11k kmside yaz basaldı fıyatlar yükseliyor ve aldıgımz motorda kask lastıkler sıfır chına lastik falan degil

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı
    bamboocha bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

yok hocam çizik vuruk yok çizik yok dediysekte illaki ufak tefek goze gelmeyen yarım saat incelersen bulucagın cızıkler var 7k ya aldık hocam 11k kmside yaz basaldı fıyatlar yükseliyor ve aldıgımz motorda kask lastıkler sıfır chına lastik falan degil

2014 den sonra kasa değişmese de farlar falan değişti hacım. Daha bi albenili oldu. Ben ihtiyaçtan satıyorum. Eger araştırırsan 5500 tl den aşağı adam akıllı alpha yok hacım. Kazasız belasız kullanmayı nasip etsin Allah ım. Askerden geldim ii bulamadım.  Deli gibi aramama rağmen 3 aydır ceoten yiyorum. Borcum olmasa daha binerim ama ayrılık vakti borclarla başa cıkamıyorum. 5500 e yabancıya gidicegine 5000 e tbt ailesine veririm daha iyi düşüncesindeyim. Let go da falan ilan var ama fiyat farkı var. Tek kurus masraf etmeyecek alan kişi bakımlarını yaptırdım. Yaza hazır. Keyfi olarak belki alan kişi ön cam takar 150 tl bişe 2. El olarak bulup takarsa 50-60 lira. Daha bi güzel olur kanaatindeyim. Bende bütçe yok borç çok alacak kişi artık keyfi orasıyla burasıyla oynar hocam

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Değerli ailem fiyat: 4750 

Hem up olsun hem tbt ye yarasın bankaların aramasından bıktım 😧

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabadayi09
    kabadayi09's avatar
    Erkek

Motor guzel hayirli satislar 

Up olsun.

Biz türk filmlerindeki tecavüz sahnelerini izleyerek masturbasyon yapmış bir halkın çocuklarıyız, kimse bizden saf ve temiz duygular beklemesin...
Toplam Hit: 4686 Toplam Mesaj: 12
satılık motor honda