Satılık İphone 6S Rose Gold

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek

evet diceksinizki bu adam bu telefonları nerden buluyor emlak ofisimizde kurumsal hatları taşıdıgımız için hat üzerlerine tel hediye teller falan aldık çalışan elemanlarımızda telefonları satıyorlar bende konularını buraya açıyorum 5 kuruş karım olmadığını belirtmek isterim.

iphone 6s rose gold

16 gb

gram nokta hatasız 

1 yıldan fazla garanti süresi vatan bilgisayardan alınmış

fiyat 2250 istiyorlar

ankara içi elden teslim ankara dışı istenilen kargo ike gönderim full kutu aparatları verilecekmiş

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

6 plus uygundu ama bu pahalı. Aralık ayında 6s 32 gb Space Grey telefonu 2350 ye aldım 2 yıl apple garantili. Bunun ederi 1750-1900 arası.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek

16gb çok az hocalar, çabucak doluyor resim silmekten insan üşeniyor, ben 8 9 ay önce iphone 6 64gb 1900 e almıştım hocam bilgine, fiyat çok yüksek geldi arkadaşın telefona ihtiyacı var  bunu önermek isterdim fakat depolama ve fiyat hiç alakasız

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branimir
    Branimir's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

16gb çok az hocalar, çabucak doluyor resim silmekten insan üşeniyor, ben 8 9 ay önce iphone 6 64gb 1900 e almıştım hocam bilgine, fiyat çok yüksek geldi arkadaşın telefona ihtiyacı var  bunu önermek isterdim fakat depolama ve fiyat hiç alakasız

Evet fiyat konusunda bence de haklısın dostum ama artık bu hafıza işlerinin çok da sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. iCloud fiyatları gayet iyi bence.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

hocam fiyat fazla.

geçen mürit 2450ye hiç açılmamış sattı. 32 gb

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    Ozden bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

Evet fiyat konusunda bence de haklısın dostum ama artık bu hafıza işlerinin çok da sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. iCloud fiyatları gayet iyi bence.

0.5mbit upload hızıyla TB lerce dosya yüklerim hocam sende haklısın. Bu söylediğin avrupada, amerikada korede vb. bilumum ülkelerde geçerli haklısın, ama Türkiye değil malesef. Bende isterdim yüksek hızlı upload yapabileyim ama çare yok

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    Ozden bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

0.5mbit upload hızıyla TB lerce dosya yüklerim hocam sende haklısın. Bu söylediğin avrupada, amerikada korede vb. bilumum ülkelerde geçerli haklısın, ama Türkiye değil malesef. Bende isterdim yüksek hızlı upload yapabileyim ama çare yok

16 gb kullanıyorum 50 gb da icloud um var daha dün 5 dk 4k video çektim telefon alan yok demedi bence sen olaya yanlış bakıyon :)

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    crimeangel
    crimeangel's avatar
    Erkek

500 lira gibi bi rakama telefonu 128 gb a çıkarıyo adamlar :) yakında fiyatlar düşer. Etrafta 16 alınıp 128 yapılmış telefon kaynar.

ESKİ NİCKİM "HAYALETKURT"TUR....................... WE TANRI TÜRK"Ü YARATTI. ZAFERLER KAZANIP YEDİ CİHANA NAM SALSIN DİYE...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavii
    mavii's avatar
    Erkek

Müridden 6 Plus aldım sorunsuz ve hızlı bir alışveriş oldu 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    crimeangel bunu yazdı

500 lira gibi bi rakama telefonu 128 gb a çıkarıyo adamlar :) yakında fiyatlar düşer. Etrafta 16 alınıp 128 yapılmış telefon kaynar.

O olayı biliyorumda sakat iş. Anakartı pert etme riski var. Kaldı ki iPhone alırken aradaki fiyat farkı o kadar bile değil. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanqerLine
    DanqerLine's avatar
    Erkek
    mavii bunu yazdı

Müridden 6 Plus aldım sorunsuz ve hızlı bir alışveriş oldu 

Teşekkür ediyorum hocalar yorumlarınız için dedigim gibi kar güdmüyorum bana söylenen rakamları sizleri iletiyorum en azından güven içerisinde ticaret dönsün diye yapıcagınız teklifleride iletebilirim bilginiz olsun 

ABONE OLUN BEYLER PARA KASACAZ : https://www.youtube.com/gecehayatimiz
Toplam Hit: 2208 Toplam Mesaj: 17
i̇phone