Satılık Iphone 8 TR

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek

Müritler elimde hediye gelen Iphone 8 var sıfır ve ambalajını açmadım. Üzerindeki yazılar Türkçe. Sanırım Türkiye garantili. Iphone kullanmadığımdan satıyorum. Tahminimce yurtiçi alındı yani yurtiçi kayıtlıdır diye düşünüyorum. Alacak arkadaşa elden teslim edeceğim. Sağlam bir müride vereceğim malum elektronik cihaz. Parayı iban üzerinden alacağım.  Fiyatı haliyle piyasa fiyatından aşağı 3550 düşünüyorum.

3Dxsolid tarafından 01/May/18 20:06 tarihinde düzenlenmiştir

Hayırlısı...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

Millet birbirine iphone 8 hediye ediyo amk 8/

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ziraatci
    Ziraatci's avatar
    Erkek

La bu hediye olayını anlamadim ben ne zengin insanlar var

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Ziraatci bunu yazdı

+Nedendir bilmem hediyeyi satacak insanlar niye var? Hediye gelmiş abi 4k liralık cihaz kullanamasan da saklaman lazım birisi sana 4bin lirasını hediye edecek kadar değer veriyor sen onun verdiği değeri satacak kadar....

neyse bilip bilmeden konuşmamak lazım benim yorumum bu yönde.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    Cayan bunu yazdı
    Ziraatci bunu yazdı

+Nedendir bilmem hediyeyi satacak insanlar niye var? Hediye gelmiş abi 4k liralık cihaz kullanamasan da saklaman lazım birisi sana 4bin lirasını hediye edecek kadar değer veriyor sen onun verdiği değeri satacak kadar....

neyse bilip bilmeden konuşmamak lazım benim yorumum bu yönde.

:)

Hayırlısı...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kaç GB ve renk nedir hocam ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Kaç GB ve renk nedir hocam ?

Gümüş, 64GB

Hayırlısı...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    DrKeworks bunu yazdı

Millet birbirine iphone 8 hediye ediyo amk 8/

^^D
    Dostum, ya biz yanlış bakıyoruz, Yada bize yanlış bakıyorlar. değişik bir durum var. Muhtemel, biz, bizden öncekilerin .......... sıkıntısını çekiyoruz. Yada, bulunduğumuz çevre, yanlış çevre.

Bi gün, akrabalardan birine, dedim " şu Moped`i ver de, yakın çevrede bir tur atayım. ". Allah diyor, peygamber diyor, ama nafile. La neyse benzin,yağ,yıpranma payı, onu da vereceğim hâ. Ama yok. vermedi. Ee, ne oldu şimdi. Yatıyor öyle bir köşede. vv/) Ha, vermek zorunda mı. Değil tabii, kendi kazancı. Ne yapıp edersek, kendimize. öylesine yazdım.

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    sezaiaktas
    sezaiaktas's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hediye illaki birinin ücretsiz birşey vermesi anlamına gelmez. Çalıştığı/Sahibi olduğu firmada aldığı ürüne göre primi vardır yada primlerle hak kazanmıştır. Olaya niye hediye sadece bedava gözüyle bakılıyor. :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    3Dxsolid bunu yazdı

Fiyatı haliyle piyasa fiyatından aşağı 3800 düşünüyorum.

Bu hangi piyasa :) 3700-3800 arası değişiyor fiyatlar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek
    DarkSkull bunu yazdı
    3Dxsolid bunu yazdı

Fiyatı haliyle piyasa fiyatından aşağı 3800 düşünüyorum.

Bu hangi piyasa :) 3700-3800 arası değişiyor fiyatlar.

+

https://www.hepsiburada.com/apple-iphone-8-64-gb-apple-turkiye-garantili-pm-HB000007PTP3

Hepsiburada apple türkiye garantili iphone 8 64gb gümüş rengi 3729tl ye satıyor.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
Toplam Hit: 2399 Toplam Mesaj: 21
cep telefonu ıphone 8