folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Iphone X 256 GB ( Silver ) + Apple Watch 3 42 Mm

Satılık Iphone X 256 GB ( Silver ) + Apple Watch 3 42 Mm

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KILICH
    KILICH's avatar
    Erkek

Merhaba Müritler,

Iphone x 256 Gb'tır.

Yurtdışından alındı ve facetime var. Ayrıca Kasım 2018 sonuna kadar Türkiye'de garantisi geçerlidir.

Kılıf ve ekran koruyucu ile kullanıldı ve çizik vs yok.

Apple watch 3 olup  çok fazla kullanılmadı. Bir adet M beden sıfır kolçak bulunuyor kutusunda.

AYRI AYRI SATILMAYACAKTIR. 

HER İKİ ÜRÜNÜN DE KUTUSU BULUNUYOR VE FATURALIDIR.

TAKAS TALEP ETMEYİNİZ.

PAZARLIK TALEP ETMEYİNİZ,

Telefon Pasaport Kayıtlıdır.

Çizik ,vuruk vs. yoktur.

Telefon ve saat haricinde telefona ait 2 adet kılıf ve Varta Kablosuz şarj aleti de yanında ekstra olarak verilecektir.

Her ikisi için fiyat 7000 TL'dir.

İstanbul içi Maltepe ve Zeytinburnu elden teslim.

Diğer iller önce havale sonra kargo yapabilirim.

İletişim için PM ya da 0505 020 31 70 Whatsapp Sadece.

Senden Ölürcesine Kaçan,Başkasına Hayat Gibi Gider...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Uveys
    Uveys's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

saatle beraber düşünüldüğünde fiyatı uygundur. 

hayırlı satışlar

Sadelik demek güzellik demektir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Şu benim sene 2010 2011 arasın daki 200 dolar borcunu da bir ara kapat Sayın kefilim. 

AslanAmca tarafından 06/Ağu/18 17:40 tarihinde düzenlenmiştir

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Görüyorsunuz cevap yok.Hotfile paraları ne oldu Aras? Yada okandan host hediye  alıp bana 100 lira satmandan? Sonra 2 ay sonra hostun patlamasindan ? 

Hostun okandan aldıgını şansa öğrendim.

AslanAmca tarafından 07/Ağu/18 18:36 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

gene neler oluyor lan

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

aras niye ödemiyon adamın parasını ?

ayfonlar ixler , epıl woçlar, opel korsa arabalar filan havada uçuyor ama para yok ortada ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PEAK
    PEAK's avatar
    Erkek

aras versene olm adamin parasini

PEAK tarafından 08/Ağu/18 09:48 tarihinde düzenlenmiştir

Sigara külü ile sirke karıştırılırsa ne olur ?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Şimdi bu  olay  nerden  başladı   şöyle  izah edeyim.Mayonez.nette  bu arkadaş  bana  modluk ayarladı sonra  ben hotfile,fileserve bi kaç  upload sitesine  yükleme yapıyorum  sonra  hotfile  haftalık ödeme yapıyor.Aras bir süre  sonra   bana  şey vermeye başladı  premium hotfile satmam için bende  dosyaların içine satış vardır diye  yazıyorum . 3  4  kişiye sattık  tabi  onlarda  hostlar gibi  patladı milleti  mağdur  etmemek  için  pre satın alıp adamlara verdim.Durum  alıcak  meselesine de  şöyle  düştü  benim yaş küçük olduğu için bankalarla  işlem yapamıyorum  Aras abimizde  sen upload  sitelerinin ödemelerini bana  yönlendir ben sana  yönlendiririm dedi tamam abi  sıkıntı yok dedim yolluyorum  bi kaç  hafta attı .Sonra ya bu böyle  çok uğraştırıyor oldu toplu atarım oldu tamm dedik  aradan zaman  geçti abi para atıcam  oldu  biraz daha zaman  geçti yapıkrediye  borcum vardı onu kapattım oldu :)  bu zamanlardan sonra  sene  2012 de size yemin ederim 20 lira  attı :) Bunca  zaman neden  yazmadım 2 3 krş için uğraşmak istemedim, ama bakıyorum Aras   fabrikatör olmuş ev yapıyor para havada  uçuşuyor şu kazıklarını ve borcunu kapat artık ? Millete  gelip  burda  farklı  imaj çekme.Benden logo  istedin  ben nededim sana para  versen yapmam.Sen bi  borcunu kapat.

TELEFONDAN YAZDIM  KUSURA BAKMAYIN :) 

AslanAmca tarafından 08/Ağu/18 11:44 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    nevorapat bunu yazdı

Şimdi bu  olay  nerden  başladı   şöyle  izah edeyim.Mayonez.nette  bu arkadaş  bana  modluk ayarladı sonra  ben hotfile,fileserve bi kaç  upload sitesine  yükleme yapıyorum  sonra  hotfile  haftalık ödeme yapıyor.Aras bir süre  sonra   bana  şey vermeye başladı  premium hotfile satmam için bende  dosyaların içine satış vardır diye  yazıyorum . 3  4  kişiye sattık  tabi  onlarda  hostlar gibi  patladı milleti  mağdur  etmemek  için  pre satın alıp adamlara verdim.Durum  alıcak  meselesine de  şöyle  düştü  benim yaş küçük olduğu için bankalarla  işlem yapamıyorum  Aras abimizde  sen upload  sitelerinin ödemelerini bana  yönlendir ben sana  yönlendiririm dedi tamam abi  sıkıntı yok dedim yolluyorum  bi kaç  hafta attı .Sonra ya bu böyle  çok uğraştırıyor oldu toplu atarım oldu tamm dedik  aradan zaman  geçti abi para atıcam  oldu  biraz daha zaman  geçti yapıkrediye  borcum vardı onu kapattım oldu :)  bu zamanlardan sonra  sene  2012 de size yemin ederim 20 lira  attı :) Bunca  zaman neden  yazmadım 2 3 krş için uğraşmak istemedim, ama bakıyorum Aras   fabrikatör olmuş ev yapıyor para havada  uçuşuyor şu kazıklarını ve borcunu kapat artık ? Millete  gelip  burda  farklı  imaj çekme.Benden logo  istedin  ben nededim sana para  versen yapmam.Sen bi  borcunu kapat.

hocam o kadar çok devrik cümle var ki okurken beynim döndü :(

az insan çok huzur.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek
    AbdullahAzad bunu yazdı
    nevorapat bunu yazdı

hocam o kadar çok devrik cümle var ki okurken beynim döndü :(

Moruk  özet  şu  ben  yaş tutmayınca  ödeme alamıyorum  aras  alıp bana toplu gönderecektı  göndermedi.

Hotfile link verdi satılsın diye  sattıklarım  elimde patladı.

Host  lazım dedim.Gitmiş sucunusu olan adamdan almış sonra  sunucu kapandı.

Olay bu 

Toplam Hit: 12158 Toplam Mesaj: 70
iphone iphone apple watch iphone x