Satılık Lenovo Y510P SLI.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

Merhaba yaklaşık 1 senedir kullandığım laptopumu satıyorum.

Alet temiz kullanıldı evden pek çıkarılmadı, klavye jelatini duruyor, ekran jelatini attı kendini yeni söktüm.

Kasada çizik yok, batarya koruma modunda kullanıldı, ilk günkü gibi gidiyor bataryası.

Alet amerika'dan alınma o yüzden ingilizce klavye, ama şu an türkçe windows 8 kurulu orijinal. Klavyeyi istediğin gibi değiştirebiliyorsun.

Işıklı tuş takımı, çift ekran kartı, led glossy ekran gibi ekstra özelliklerin tamamına sahiptir.

Genel özellikler:

İşlemci: Intel i7-4700MQ - Turbo Boost 3.4 GHz Cache 6 MB Yonga Seti Intel®

Ekran: 15.6" Full HD 1920x1080 LED Glossy

Ekran Kartı: NVIDIA 4GB Paylaşımsız GeForce GT 750M GDDR5 SLI (iki tane ekran kartı var, ikisini ya da birini aktif edebiliyorsunuz, ya da ikisini de kapatıp onboard ekran kartı ile batarya tasarrufu yapılabiliyor.)

RAM: 16 GB DDR3 1600 MHZ

Disk Kapasitesi: 1 TB SATA 5400 RPM HDD / 16 GB SSD HDD

Ayrıca:

Gigabit Ethernet LAN

Wireless 802.11b/g/n

Bluetooth Bluetooth 4.0

Usb Portu 1 USB 2.0 + 2 USB 3.0

Video Portu 15 pinli VGA video konnektörü

1 HDMI bağlantı noktası

Klavye Arkadan aydınlatmalı Numerik EN Q Klavye

Hoparlör Dolby Home Theatre v4 ses sertifikasyonunu destekleyen JBL® hoparlörler

Kart Okuyucu 6-in-1 card reader (SD/SDHC/MMC/MS/MS-pro/xD)

Kamera 720p HD Web Kamerası

Touchpad Çoklu Dokunmatik Kontrole Sahip Touch Pad

İşletim Sistemi (Yazılım) Windows 8.1

Pil Teknolojisi 6-cell Li-lon Pil

---------------------------------------------------------------------------------------------

Fiyat konusuna gelince türkiye piyasasına baktığım zaman zaten ürün zor bulunuyor ve bulduğum yerlerde sıfırı 3200TL civarıydı.

Sahibinden 2. el piyasasına benzer modellere baktığım zaman 2500-2800 civarı bir piyasa gördüm.

Tahribat'a 2250TL civarına bırakırım diye düşünüyorum, piyasaya hakim değilim. Mantıklı tekliflerinize açığım.

Teşekkürler.

Hızlıca 1-2 fotoğraf koymaya çalıştım, pek iyi çıkmadı, ilgilenen olursa yollarım çekip.

He is finding himself.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Guzel makina sorunsuz kullanyrm 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Sli model isinma sorunu var diyolardı dogru mu hocam ? Guzel alet, bi ara bende takasa girecektim masaustu ile baya arastirmistim ordan biliyorum.

Hayirli satislar hocam..

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Sli model isinma sorunu var diyolardı dogru mu hocam ? Guzel alet, bi ara bende takasa girecektim masaustu ile baya arastirmistim ordan biliyorum.

Hayirli satislar hocam..

ultra ayarlarda, full hd çözünürlükte, aa 2x'de battlefield 3 oynadım bi kaç ay.

yani fanın önüne elini koyarsan cidden sıcak hava geldiğini hissediyorsun bir süre sonra, ama aletin kasasında kesinlikle ısınma yok.

He is finding himself.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı

Hayirli satislar hocam..

Bi isinma sorunu yok hocam hp pc vardi benm dondurulmus pizzayi koyuyordum pcnin ustune psryordu .cay vardagim hep sicak kaliyordu.

Bunda isinma yok zaten asiri isinirsa fan temizlemeyi aciyorsun .havalandirma kismindan gelen sicak hava yakabilir.pc cok guclu isinmasi normal isimacak kanakarta islemciye ekran ksrtina zarar vermemek icin disari aticak sicakligini

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek

Bunun ekranı ips mi?

Ehl-i Byte
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı

Bunun ekranı ips mi?

IPS FHD Glossy diye geçiyor hocam.

yani evet IPS.

husnuweb tarafından 22/Ara/14 16:32 tarihinde düzenlenmiştir

He is finding himself.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trampfd
    trampfd's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

Bunun ekranı ips mi?

yani evet IPS.

Hacı baktım ben her yere ama ips yazmıyor, kendi sayfasında da yazmıyor, lcd led yazmışlar hep ama sanırım onlar yeni versionları?

Eğer ips mevzusunu kesinleştirirsek alayım senden bu cihazı.

Ehl-i Byte
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    trampfd bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı
    trampfd bunu yazdı

Bunun ekranı ips mi?

yani evet IPS.

Hacı baktım ben her yere ama ips yazmıyor, kendi sayfasında da yazmıyor, lcd led yazmışlar hep ama sanırım onlar yeni versionları?

Eğer ips mevzusunu kesinleştirirsek alayım senden bu cihazı.

hocam baktım da iyice olan model var olmayan model var. çok fazla çeşitlilik var emin olamadım şimdi.

yanlış olmasın 15.6" full hd led glossy diyelim, ona göre düşünelim sadece bakayım kesin bulursam güncellerim, siteden kaldırmışlar benim modeli bulamıyorum.

He is finding himself.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Mühendis arkadaşlara uygun cihaz, bunu alıp üzerine quadro ekran kartı ve ssd takacaksın, keyfine bakacaksın.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    logas
    logas's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Mühendis arkadaşlara uygun cihaz, bunu alıp üzerine quadro ekran kartı ve ssd takacaksın, keyfine bakacaksın.

hocam quadro yu buna takacaksın dionda bunun anakart kaldırcakmı kaldırmicakmı oda var ben sahsen 3d max render almak icin su cihazı düsünüyorum mühendis arkadaslarada bunu öneririm http://www.monsternotebook.com.tr/urun_detay.aspx?urn=468473&kat=6453&lang=tr-TR

Toplam Hit: 1798 Toplam Mesaj: 14