folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Macbook Pro (2011) İ7 16GB Ram 160 SSD

Satılık Macbook Pro (2011) İ7 16GB Ram 160 SSD

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

Merhaba;

İzmir içi elden satılık olursa daha iyi olur.

Bu serinin ekran kartında problem oluyormuş belli bir süre sonra. Ekran gidip gelmeye başladığında değişimini yaptırdım. Bataryası yeni yan sanayi 3-4 saat gidiyor. Bir problemi yok.

Fotoğraf ve diğer özellikler için sahibinden linki aşağıdadır. TBT içi satılırsa ufak bir miktar indirim yapabilirim.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-son-fiyat-izmir-macbook-pro-i7-16gb-ram-160-ssd-469912920/detay

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodger
    dodger's avatar
    Erkek

Hocam hayırlı alışverişler, konuyu gördüm atladım. Bize proje için lazım da bu macbook larda visual studio performansı nasıl? Hiç deneme fırsatın oldu mu veya herhangi bir bilgin var mı?

Adet yerini bulsun. Bize en son ne olur desem? Bize :)

Se...a...se...deneme..deneme..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

Hocam hayatımda visual studio kullanmadım hiç. Ama performansı bana göre çok iyi.

Ben aynı anda photoshop, illustrator, Xcode + Iphone/Ipad Emulator, Zend Studio ve Safari bazende Android Studio olarak kullanıyorum genelde. Ekran geçişlerinden, uygulamaya içi kullanımlarına kadar en ufak bir yavaşlık hissetmiyorum. 

Cihazın fiyatını 2750'den 2500'e indirdim. TBT içi olursa 2400'e bırakabilirim. Zaten bakarsın sahibinden de falan 16GB Ram'li SSD Disk'li bu fiyata cihaz yok.

Bende yeni bir projeye başlıcam heveslendim yeni çıkan touch bar'lı macbook prolardan almayı düşündüğüm için satıyorum. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

up olsun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Hocam mezarcı indirimi yapmalısın burada şayet özelden ölücü teklifler gelmiyosa.

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

@Florenzi valla kardeşim fiyat zaten ölü fiyat. Ben biran önce satılsında yenisini alıyım diye heveslendim. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Elif - Efe
    rakkoc
    rakkoc's avatar
    Homo
    dodger bunu yazdı

Hocam hayırlı alışverişler, konuyu gördüm atladım. Bize proje için lazım da bu macbook larda visual studio performansı nasıl? Hiç deneme fırsatın oldu mu veya herhangi bir bilgin var mı?

vs performansi iyi. fakat benim icin ucsun diyorsan bootcamp yapacaksin ben de ayni cihazin 2015 versionu var 512 disk ile almistim macos a 200 gb verdim ios gelistirmelerini orada yapiyorum. windows 10 a 290 gb kaldı vs orada kullanıyorum.

vs 2015 kullandiğim zaman parallel desktop ile sanallaştirma yapiyordum ama 2017de kilitlenmeler oluyor diye native windows kurdum.

Bu aralar fazla yogunum. Unuttugum seyler oluyorsa affola. DM vs atın.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Retro
    by_Tet
    by_Tet's avatar
    Erkek

Vay be. Adamların 6 yıl önce yaptığı bilgisayar 2.500e alıcı buluyor. Hangi toplama bilgisayar veya dizüstü 6 yıl sonra bu fiyata satılabilir :)

iyibu! yeniden..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dodger
    dodger's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı
    dodger bunu yazdı

vs performansi iyi. fakat benim icin ucsun diyorsan bootcamp yapacaksin ben de ayni cihazin 2015 versionu var 512 disk ile almistim macos a 200 gb verdim ios gelistirmelerini orada yapiyorum. windows 10 a 290 gb kaldı vs orada kullanıyorum.

vs 2015 kullandiğim zaman parallel desktop ile sanallaştirma yapiyordum ama 2017de kilitlenmeler oluyor diye native windows kurdum.

Cevap için sağol hocam, bize uçmalık kaçmalık alete çok gerek yok vs+xcode sonucunda ios çıktısı verebilirsin yeter.

@legendary hocam ben arkadaşlara sordum ama bizim öğrenci halinizle bütçemizi aşıyor. Sana hayırlı alışverişler olsun.

Se...a...se...deneme..deneme..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

premiere de takılma yaşadınmı , iletişime geçelim

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SkynetX
    SkynetX's avatar
    Erkek

Ha siktir. Fiyat iyi. Bu aletlerden almayi düşünüyorum ama bi kac ay sonra. 

Alet guzel ama kacirdik.

Toplam Hit: 2187 Toplam Mesaj: 17
macbook pro