folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Satılık Mobil Oyun (Android & İos)

Satılık Mobil Oyun (Android & İos)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek
    EnableTurk bunu yazdı

fiyat bilgisi ve aylık kazancı

Memento Mori
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek

ilgilendiğimden değil ama merakımdan fiyat istiyorum

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek
    RotKerim bunu yazdı

Şöyle söyliyim bu işle profesyonel anlamda ilgilenen bir abim var bbtan tarzı bir oyunu bile 7500 tl'ye yaptığını söylemişti. Benim oyuna da 2000'den az olmaz dedi ama ben yine de çok daha düşük bir fiyata veriyorum çünkü ilk defa yaptığım bir oyunu doğrudan satıyorum.

Indie Game Developer. Son oyunum; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SpektraGames.RealCarParkingParkingMaster
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek

Piyasa hakkında bilgi edinmek için şuraya bakabilirsiniz; bu sitede hesabı onaylı olan ve kurumsal olarak re-skin hizmeti veren biri oyuna istediğim fiyatın çok uygun olduğunu söyledi.

https://www.r10.net/android-amp-ios-uygulama-gelistirme/

spynter tarafından 07/Şub/18 10:58 tarihinde düzenlenmiştir

Indie Game Developer. Son oyunum; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SpektraGames.RealCarParkingParkingMaster
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    spynter bunu yazdı
    RotKerim bunu yazdı

Şöyle söyliyim bu işle profesyonel anlamda ilgilenen bir abim var bbtan tarzı bir oyunu bile 7500 tl'ye yaptığını söylemişti. Benim oyuna da 2000'den az olmaz dedi ama ben yine de çok daha düşük bir fiyata veriyorum çünkü ilk defa yaptığım bir oyunu doğrudan satıyorum.

yanlıs anlama sadece merakımdan soruyorum. neden kendin geliştirmeye devam etmiyorsun? resimlere baktığımda belki 1000000 indirilecek bir oyun değil ama iyi kötü reklamla kendini çevirir gibi duruyor. zorunlu reklam koymadıkça mesela günlük reklam izle ödül kazan + banner reklam gibi olaylar sadece bi gelir saglar gibi duruyor yinede cok anlamamda bu işlerden 

Fuck Mobb Deep Fuck Biggie Fuck Bad Boy as a staff record label and as a mother fuckin crew. En büyük hayalimi sordu geçenlerde birisi Midtown metrosundan inip Broadwayde bir kaç tur attıktan sonra Union Square Park karşındaki Starbucksda bir kahve içmek.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek

Hocam ben bu işe başladığımda otobüs simülasyonu oyunu yaptım 600k download aldı iyi de bi gelir getirdi gerçekten azımsanacak bişey değil ben zaten satmak için yapmadım dediğim gibi sınava hazırlanıyorum bu projeyi de paraya çevirmek için iyi pazarlayıp parasını kaldıracak birilerine devretmeye çalışıyorum amacım bu :) 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek
    spynter bunu yazdı

Hocam ben bu işe başladığımda otobüs simülasyonu oyunu yaptım 600k download aldı iyi de bi gelir getirdi gerçekten azımsanacak bişey değil ben zaten satmak için yapmadım dediğim gibi sınava hazırlanıyorum bu projeyi de paraya çevirmek için iyi pazarlayıp parasını kaldıracak birilerine devretmeye çalışıyorum amacım bu :) 

600k download ile ne kadar geldi aylık   ???? 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    spynter bunu yazdı

Şöyle söyleyeyim berbat bi projeydi en fazla 5dk oynanabiliyordu ki indiren 10 kişiden 9'u siliyordu :D Buna rağmen yayınladıktan sonraki ay 1500$ gelmişti

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spynter
    spynter's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı
    spynter bunu yazdı

Retention daha yüksek olsa bunun kat ve kat fazlası kazanılırdı

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RotKerim
    RotKerim's avatar
    Erkek
    spynter bunu yazdı
    MhmdAlmz bunu yazdı
    spynter bunu yazdı

Şöyle söyleyeyim berbat bi projeydi en fazla 5dk oynanabiliyordu ki indiren 10 kişiden 9'u siliyordu :D Buna rağmen yayınladıktan sonraki ay 1500$ gelmişti

hee o söverek sildiğimiz uygulamaların yapımcısı sizsiniz demek :D:D şaka bi yana playstoreda gorulen indilrilme sayısı sadece indirilenler değil mi? kaldıralanları düşmüyor mu?

Toplam Hit: 3592 Toplam Mesaj: 22
android game development unity3d game google play store