folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Motosiklet Ve Ekipmanları (Kask, Eldiven, Dizlik, Dirseklik)

Satılık Motosiklet Ve Ekipmanları (Kask, Eldiven, Dizlik, Dirseklik)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

AGV iyiymiş ama M beden olması sıkıntı :/ Bende inatla HD VROD konusunda psikolojik baskı uyguluyorum :D Satılık 2013 model RS1200GS var bende de isteyene :D (Önce VROD savaşımı kazanmam lazım ama)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

@esinti rx3i iyidir hocam burda bir tabidikta var kontak kapatmadan yata yata 500km yol gitti adam. Mondial kaliteyi arttiriyor :)

Ek olarak herhangi vir dusmeye carpmaya maruz kalmadi urunler. Ve cok kullanilmadi. 

Motor 4k civari fiyat var hocam aklimda. 15 binde. Depo sifir arka camurluk sifir. Orjinal hardcaseler mevcut. Sag kumanda panelini bile sifirlayacaktim. Aldim takmadim o bile duruyor. Motorunda ivirinda zivirinda problem yok. Tek sorun karburator mctlerde onuda japonla degistim daha 5 gün olmadi hatta degiseli. Biraz alissin ayarinida hallettik mi sifir hesabi binilir motora. 

www.kriptopedi.com
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

@serdar hocam eldiven L kasklar M ama ls2 olmaz M takana S takana olur . Zaten onu satmayabilirimde hatuna aldik aldigimiz gun memlekete gitti. Oyle kaldi kask.

www.kriptopedi.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek

ah ulan bu motor satılıyoya benim bile içim gidiyo ne uğraştırdı ama tam sıfır gibi sorunsuz oldu satmak zorunda kaldı arkadaş 

nakit ihtiyacı olmasa satmayacağına eminim :)

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Ekipmanlar için güncelleme.

Toplu alımda güzellik yaparım :)

Şu anda motor gitti NCR'ler gitti.

AGV, Revit, LS2 ve dizlik dirseklik set duruyor

www.kriptopedi.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

Hoşuma giden bir ürün var ama para yok mnkym iyi satışlar hocam.

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    siyahbereli bunu yazdı

Hoşuma giden bir ürün var ama para yok mnkym iyi satışlar hocam.

takas yaparız hocam :) teşekkür ederim

www.kriptopedi.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CenkSertoz
    CenkSertoz's avatar
    Erkek

https://www.youtube.com/watch?v=1R41sNqw-h0

The Beginning and The End.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

Hocam ben ilk sene 100'lük cup la başladım motora şuan 2'inci sene Zealsun 125-6. Seneye de bu 250 MCTlerden almayı düşünüyorum. Yakıt durumu nasıl? Şuan ki motorum da aslında yeterince keyif veriyor. Yakıtıda iyi. Merak ettim onların yakıt tüketimini :D. 

Konuyu hem yukarı alalım bir :)

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı

Hocam ben ilk sene 100'lük cup la başladım motora şuan 2'inci sene Zealsun 125-6. Seneye de bu 250 MCTlerden almayı düşünüyorum. Yakıt durumu nasıl? Şuan ki motorum da aslında yeterince keyif veriyor. Yakıtıda iyi. Merak ettim onların yakıt tüketimini :D. 

Konuyu hem yukarı alalım bir :)

Hocam yakıt durumu hakkında konuşacak olursam sabit olmamak ve kullanıma aşırı bağlı olmakla birlikte bir depoyla ortalama 250km civarında gidebilirsin motorunun karbüratör ayarı ıvırı zıvırı varsa ve bir cruiser kullanıcısı gibi kullandığını farz edersek :) 

Ama bana sorarsan zealsunla arasında ütopik bir fark olmayacaktır . Ufak bir inceleme yapacak olursam

Tip olarak gerçekten çok güzel bir motor ama temizini bulman gerekli. Yoksa sanayiden çıkamazsın. Parçaları masraflı olmasa bile seni üzer yani.

Burda bir arkadaşın motoru vardı adam 3k km'de emekli bir astsubaydan mı bu tarz birinden almış. Bırak sorun vermeyi motorda bir gram titreşim bile yoktu. 20 bine kadar bindi sattı. Bu süreç içerisinde yağ değişimi lastik değişimi gibi sarf malzemeler dışında mekanik elektronik en ufak bir sıkıntı yaşamadı. 

Muadillerine göre biraz fazla yakar, ama yine muadillerine göre iyi gider. Bakımını hemen her hafta yaparsan sorun yaşamazsın. Çinli motorların en büyük sıkıntısı bakım. Japona ayda bir bakıyorsan buna haftada bir bakacaksın neresi gevşemiş, nerde öncekine göre anormallik var gibi. Tavsiye eder miyim ederim ama bütcen 3.5 k ile sınırlıysa tavsiye ederim. Eğer 6 8 arasına çıkabilirsen regal alman daha mantıklı olur. Arkadaşım geçen hafta regal raptor daytona 350 aldı şahsen çok hoşuma gitti motor. Sormak istediğin herhangi birşey olursa yazman yeterli :)

www.kriptopedi.com
Toplam Hit: 2873 Toplam Mesaj: 23
motosiklet aksesuar