Satılık Oyun Bilgisayarı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek

Fiyat güncellemesi ile satış tekrar aktif.

1800TL

İŞLEMCİ: Intel Core i5-6400 270Ghz 

EKRAN KARTI: MSI R9 380 GAMING 4GB

ANAKART: MSI H110M PRO-VD

HARD DİSK: WD Green SSD 120GB

RAM: Hyperx 8GB DDR4

POWER: 600 WATT ZM600-GLX

KASA: Deep Cool Smarter

SENAR1ST tarafından 14/Ara/17 22:20 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

sorunun kaynagınıda sat :D steam hesabı mesela :D 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

amacım baltalamak değil kesinlikle, lakin fiyatta bir güncelleme gerektiği kanaatindeyim, bir de tbt indirimi olmalı :) yanlışsam düzeltin lütfen. :)  Her ne kadar bu benim düşüncem olsa da mal sizin, istediğiniz fiyattan satarsınız tabii ki de. parçaların sıfır fiyatları aşağıda mevcut. ekran kartı hali hazırda satan bir firma bulamadım, onun yerine neredeyse aynı fiyat aralığında olan gtx 1050ti ekledim, fiyatı yanlış ise düzeltilir lakin bu sistemde fiyat revizesi gerektiği gerçeğini değiştirmez. Hayırlı satışlar hocam

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

Fiyat gerçekten yüksek , gerekli indirim yapılırsa arayıştayız alabilirim.

Anarsistherif...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı

amacım baltalamak değil kesinlikle, lakin fiyatta bir güncelleme gerektiği kanaatindeyim, bir de tbt indirimi olmalı :) yanlışsam düzeltin lütfen. :)  Her ne kadar bu benim düşüncem olsa da mal sizin, istediğiniz fiyattan satarsınız tabii ki de. parçaların sıfır fiyatları aşağıda mevcut. ekran kartı hali hazırda satan bir firma bulamadım, onun yerine neredeyse aynı fiyat aralığında olan gtx 1050ti ekledim, fiyatı yanlış ise düzeltilir lakin bu sistemde fiyat revizesi gerektiği gerçeğini değiştirmez. Hayırlı satışlar hocam

Parçaların internetteki en ucuz fiyatlarıyla hesapladım ve 2800TL çıktı. 1 sene kullandım ancak parçalarda en ufak bir sorun bile yok. 2400 demiştim peki 100TL'de TBT indirimi olsun 2300 olsun.

Ayrıca senin eklediğin ekran kartı 750TL, benim ekran kartı 950TL.

SENAR1ST tarafından 07/Eki/17 17:06 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek
    SENAR1ST bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

Parçaların internetteki en ucuz fiyatlarıyla hesapladım ve 2800TL çıktı. 1 sene kullandım ancak parçalarda en ufak bir sorun bile yok. 2400 demiştim peki 100TL'de TBT indirimi olsun 2300 olsun.

ben parçaları sinerjiden topladım hocam, sizin belirttiğiniz şekilde en ucuz toplanmaya kalkarsak o zaman n11 çekleri , hepsiburada kdv indirimleri beklenip daha uyguna alınabilir :) benim fiyat atmamdaki sebep fiyatın pahalı geldiğini düşünmemdi. Sinerjide ya da vatanda sizin ekran kartını bulamadım, o yüzden 750 lira diye belirttiğiniz gtx 1050ti ekledim. kabaca 200 lira daha ekleyelim o zaman sisteme, 2900'e aynı sistem toplanabiliyor diyelim. Gereksiz yere uzatmış olmayayım o zaman, indirimi de yaptınız belirttiniz zaten daha da söyleyecek bir şeyim kalmadı :)

They were crying when their sons left. God is wearing black. He's gone so far to find no hope, He's never coming back. They were crying when their sons left. All young men must go. He's come so far to find the truth, He's never going home.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek
    KotomineKirei bunu yazdı
    SENAR1ST bunu yazdı
    KotomineKirei bunu yazdı

ben parçaları sinerjiden topladım hocam, sizin belirttiğiniz şekilde en ucuz toplanmaya kalkarsak o zaman n11 çekleri , hepsiburada kdv indirimleri beklenip daha uyguna alınabilir :) benim fiyat atmamdaki sebep fiyatın pahalı geldiğini düşünmemdi. Sinerjide ya da vatanda sizin ekran kartını bulamadım, o yüzden 750 lira diye belirttiğiniz gtx 1050ti ekledim. kabaca 200 lira daha ekleyelim o zaman sisteme, 2900'e aynı sistem toplanabiliyor diyelim. Gereksiz yere uzatmış olmayayım o zaman, indirimi de yaptınız belirttiniz zaten daha da söyleyecek bir şeyim kalmadı :)

Benim dediğimi yanlış anladın sanırım hocam. Aynı parçaları internette aradım ve en ucuz fiyat neredeyse o fiyatı kullanarak hesapladım ve 2800 çıktı. Sizin bu listeyi eklemeniz de iyi oldu no problem ;).

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek

Satış günceldir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EdepsizPenguen
    EdepsizPenguen's avatar
    Erkek

parça satışı yapmayı düşünürsen, işlemci, anakart ve ram 3 lüsünü alabilirim, uygun bir fiyattan

Yüksek Fizik Mühendisi - Optik Sistem Mühendisi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KotomineKirei
    KotomineKirei's avatar
    Erkek

sadece ekran kartı için de ben fiyat alabilirsem süper olacak

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SENAR1ST
    SENAR1ST's avatar
    Erkek

Parca parca satamam kusra bakmayin

Toplam Hit: 3631 Toplam Mesaj: 30
satılık kasa satılık oyun bilgisayarı