folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Psp Fat Kutulu Full Aksesuarlı

Satılık Psp Fat Kutulu Full Aksesuarlı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

4eye bunu yazdı:
    -----------------------------

RootB bunu yazdı:

adam konu mesajına

fiyat:200tl

pazarlıkla: 200tl

hocam öğrenciyiz son fiyat nolur: 200tl

yazmış. siz hala  80 veriyim , 90 veririm , 100 veriyim.  kendinizi bu kadar küçültmeyin , adamı da bu kadar zorlamayın bence.

Küçülmekle alakası yok ki hocam. Geçen arkadaşın biri sattı fat 70 tl istedi adam.Onun için yazmıştır.Ayrıca Slim ne kadar eder bilen varmı ? 

Hocam o adam 70 istedi diye , bu adam da 70e satmak zorunda mı? Mesajında belirtmiş , her şekilde 200 TL diye. O zaman gidin bakalım bi mağazaya 1000 TL olsun bi telefon , diğer mağazada aynı telefon 1200 olsun , 1200'e satan yere diyin ki ben daha şimdi bi mağazadan çıktım , orada 1000 TL 'ye satıyolar , nasıl bir muameleyle karşılaşacağınızı görürsünüz. Pazarlık payı yok demiş adam , pazarlık payı var deseydi demek ki 20-30 lira olur mu diye mesajlar gelecekti :) Dalga geçer gibi teklif veriyo adamlar.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cia
    Cia's avatar
    Erkek

RootB bunu yazdı:

4eye bunu yazdı:

RootB bunu yazdı:

adam konu mesajına

yazmış. siz hala  80 veriyim , 90 veririm , 100 veriyim.  kendinizi bu kadar küçültmeyin , adamı da bu kadar zorlamayın bence.

Küçülmekle alakası yok ki hocam. Geçen arkadaşın biri sattı fat 70 tl istedi adam.Onun için yazmıştır.Ayrıca Slim ne kadar eder bilen varmı ? 

Hocam o adam 70 istedi diye , bu adam da 70e satmak zorunda mı? Mesajında belirtmiş , her şekilde 200 TL diye. O zaman gidin bakalım bi mağazaya 1000 TL olsun bi telefon , diğer mağazada aynı telefon 1200 olsun , 1200'e satan yere diyin ki ben daha şimdi bi mağazadan çıktım , orada 1000 TL 'ye satıyolar , nasıl bir muameleyle karşılaşacağınızı görürsünüz. Pazarlık payı yok demiş adam , pazarlık payı var deseydi demek ki 20-30 lira olur mu diye mesajlar gelecekti :) Dalga geçer gibi teklif veriyo adamlar.

siz bu foruma ilk defada girmiyorsunuz nasıl oluyorda böyle anlamsız gereksiz postlar atıyorsunuz burası tahribat aga bünyeniz kaldırmıyorsa konu açmayın yorum atmayın yorumları okumayın benim biçtigim paha 80 lira begenirsinm begenmezsin beni baglamaz o 200 demiş biz bişey dedik mi alet 2 yıllık piyasada sıfırı bile yok

..savrulurken raconun kırmızı pelerini o zarif öfkeye,zaman ki sana hasta olmuş,incelikli haytasın,raksederken mahallenin maşallahı-eyvallahı,güzelleş be oğlumm.!şimdilik,ölümüne kadar hayattasın..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:

siz bu foruma ilk defada girmiyorsunuz nasıl oluyorda böyle anlamsız gereksiz postlar atıyorsunuz burası tahribat aga bünyeniz kaldırmıyorsa konu açmayın yorum atmayın yorumları okumayın benim biçtigim paha 80 lira begenirsinm begenmezsin beni baglamaz o 200 demiş biz bişey dedik mi alet 2 yıllık piyasada sıfırı bile yok

La hala üste cıkmaya calısıyor ya..

Buranın neresi oldugunu ve nasıl biyer oldugunu sendenmi öğrenecez? Aksine senin bizden öğreneceğin çok şey var şurada 3-5 arkadaş edinip burayı okuduğunuz lisenin arka bahçesi sanıp istediğiniz kişiye istediğiniz konulara daşak geçer gibi mesajlar atabileceğin yerlerden değil burası.

Biçtiğin pahayıda al kaybol git işte uzatma, verilen değerin yarısından azını söylüyorsan bu teklif değil küfürdür resmen, karsılıgınıda böyle sert alırsın.Arkadaşınız malmış ucuza vermiş beni ilgilendirmez, ben sana güncel örneklerle ne kadara gittiğini göstermişim orada, daha hala cıkıp konusuyorsun.2 yıllıkmıs piyasa sıfırı yokmus. Bedavayamı verecez o zaman? Şimdi piyasada olmayan iphone 3g leri almaya calıs bak bakalım 500den aşağı kapı açan oluyormu? Konuşacam diye debelenme arkadasın dediği gibi komik duruma düşürmeyin kendinizi. Saçmaladım bilmiyordum diyin oturun.

Amphetamine Logic.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RootB
    RootB's avatar
    Erkek

Cia bunu yazdı:

RootB bunu yazdı:

4eye bunu yazdı:

RootB bunu yazdı:

adam konu mesajına

Haklısın burası tahribat , her şekil insan var. Adam son fiyat 200 TL diyor , 190 olur mu desen bile ayıp da , hadi ona bir şey demiyicem çıka çıka o kadar çıkıyordur da 200 ün %40'ını veriyorsun , %60 indirim hakkı istiyorsun. Hala mesaj atıp üste çıkmaya çalışırsan aynen bu konuyu yönetime bildiricem. Bu sitenin yöneticileri de bu tür mesaj atanlardan pek hoşlanmıyor haberin olsun.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mamii
    mamii's avatar
    Erkek
    3 yıllık psp FAT 200 TL mi ? Hocam hiç güleceğim yoktu yaa :) Valla hiçbir açıklama yapma gereği duymuyorum, çünkü piyasasını azcık bilen anlar ne demek istediğimi :) 200 - 220 TLye 2.el 1 yıllık psp 2000 - 3000 ler satılıyor... www.sahibinden.com. Ayrıca slim ile fat arasında dünyalar kadar fark var :) 80 tl iyi fiyat hocam sat hemen :) Kadıkõyde satmak istersen ya para isterler ustune ya da tip tip bakarlar. PSPGo çıktıktan sonra psp 3000 bile düştü piyasadan. Sen fat satmayı düsünüyorsun :D 1,5 hafta önce sıfır psp 3000 anakartlı cihazi 270 tlye sattim :)

ÖSS maratonu başlıyor. Dershane de başladı. Bir süre TBT"de yokum. Seneye kaldığım yerden devam =)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

fenerist07 bunu yazdı:

Cia bunu yazdı:

La hala üste cıkmaya calısıyor ya..

Buranın neresi oldugunu ve nasıl biyer oldugunu sendenmi öğrenecez? Aksine senin bizden öğreneceğin çok şey var şurada 3-5 arkadaş edinip burayı okuduğunuz lisenin arka bahçesi sanıp istediğiniz kişiye istediğiniz konulara daşak geçer gibi mesajlar atabileceğin yerlerden değil burası.

Biçtiğin pahayıda al kaybol git işte uzatma, verilen değerin yarısından azını söylüyorsan bu teklif değil küfürdür resmen, karsılıgınıda böyle sert alırsın.Arkadaşınız malmış ucuza vermiş beni ilgilendirmez, ben sana güncel örneklerle ne kadara gittiğini göstermişim orada, daha hala cıkıp konusuyorsun.2 yıllıkmıs piyasa sıfırı yokmus. Bedavayamı verecez o zaman? Şimdi piyasada olmayan iphone 3g leri almaya calıs bak bakalım 500den aşağı kapı açan oluyormu? Konuşacam diye debelenme arkadasın dediği gibi komik duruma düşürmeyin kendinizi. Saçmaladım bilmiyordum diyin oturun.

hocam olaya girmedim ama ilk çıkanların 0 Fiyatlarına bakmak lazım yarı yarıya fark eder sen 250 ye almışın zararsız saymaya çalışıyosun eyw. kolay gelsin

!!!!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek

alet satıldı 190 ytl ye.. piyasasını merak edenler için yazdım.

sürüyle teklif geldi ve hiçbiri 170 den aşağı değildi. 80 diyen arkadaşa kapağını kargo benden olmak üzere gönderebilirim.

Burdan teklif eden herkese teşekkürler.

Amphetamine Logic.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mamii
    mamii's avatar
    Erkek
    fenerist07 bunu yazdı:

alet satıldı 190 ytl ye.. piyasasını merak edenler için yazdım.

sürüyle teklif geldi ve hiçbiri 170 den aşağı değildi. 80 diyen arkadaşa kapağını kargo benden olmak üzere gönderebilirim.

Burdan teklif eden herkese teşekkürler.

Bu alışverişten çıkarılacak birkaç sonuç var; - alan kişi piyasayi bilmiyordur, - psp fat ile slim arasındaki dünyalar kadar farki bilmiyordur, - adamı kandırmış olabilirsin. Yanlış anlama hocam kazıkladın demiyorum, bunlar sadece ihtimaller :)

ÖSS maratonu başlıyor. Dershane de başladı. Bir süre TBT"de yokum. Seneye kaldığım yerden devam =)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BRK35
    BRK35's avatar
    Erkek

Geçtiğimiz aylarda yine müridin biri buradan fat i 70 e vermişti. Hatta para olsa almayı düşünüyordum. Harbi bedavaya vermiş demekki.

Folklorik olarak sana saygım var ama sana tapamam totem!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheGoFReT
    TheGoFReT's avatar
    Erkek

sen bunu 200 e sat helal olsun valla ne diyim daha bunun piyasası 100 250 -300 e slim ler var sıfır 2 oyun hediyeli

http://tikla.net/ durma tıkla =)
Toplam Hit: 6070 Toplam Mesaj: 45