Satılık Redmi Note 9 Pro

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Band 20'den ziyade şarjı sömürüyor hocam farklı telefonun imei dosyası. Telefoncular kolaylık olsun uğraşmamak için zamanında bir telefondan aldıkları imei dosyasını çat çat elindeki tüm aynı modellere atıyor. Sim 1'in imei kısmının şifrelemesi her telefonda farklı. Sim 1'e imei atılamadığı için kullanmıyoruz ama arkaplanda telefonun sorunlu çalışmasına neden oluyor bu durum.

Zaten 2021'den itibaren Sim 2 kısmıda bu şekilde benzersiz şifrelemeyle şifrelendi. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Band 20'den ziyade şarjı sömürüyor hocam farklı telefonun imei dosyası. Telefoncular kolaylık olsun uğraşmamak için zamanında bir telefondan aldıkları imei dosyasını çat çat elindeki tüm aynı modellere atıyor. Sim 1'in imei kısmının şifrelemesi her telefonda farklı. Sim 1'e imei atılamadığı için kullanmıyoruz ama arkaplanda telefonun sorunlu çalışmasına neden oluyor bu durum.

Zaten 2021'den itibaren Sim 2 kısmıda bu şekilde benzersiz şifrelemeyle şifrelendi. 

Hocam sim 2 ninde artık RSA koruması hakkında bilgin varmı ? başlıca forum vb yerlere bakıyorum artık imei atılamıyacağı konusuluyor bu durum benimde canımı sıktı. Poco F3 alacaktım beklettim şuan. Oneplus kayacak gönlümüz gibi duruyor.

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bu konuda konuştuk hocam : https://www.tahribat.com/forum/2021-model-kayitsiz-xiaomi-telefon-alacaklarin-dik-249995

Telefonun içini açıp anakarta müdahele ile atabilen telefoncular var ama tam olmuyor sorun çıkarıyor. Ancak bir şey kesin oda artık usb ile bilgisayara bağlayıp imei atma devri bitti Xiaomiler için.

Bu arada Hüseyin'in satış konusu kaynadı kusura bakmasın. :) Yazdıklarım satışta olan Note 9 Pro için değil yeni çıkan modeller içindir. Alacaklar çekinmesin.

mkyb tarafından 20/Nis/21 21:31 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    Atakan
    Atakan's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Bu konuda konuştuk hocam : https://www.tahribat.com/forum/2021-model-kayitsiz-xiaomi-telefon-alacaklarin-dik-249995

Telefonun içini açıp anakarta müdahele ile atabilen telefoncular var ama tam olmuyor sorun çıkarıyor. Ancak bir şey kesin oda artık usb ile bilgisayara bağlayıp imei atma devri bitti Xiaomiler için.

Bu arada Hüseyin'in satış konusu kaynadı kusura bakmasın. :) Yazdıklarım satışta olan Note 9 Pro için değil yeni çıkan modeller içindir. Alacaklar çekinmesin.

Anladım hocam türkiyede rsa kodu kıracak biri yok zaten yurtdışında bulduğumuz şeylerle yapıyorduk yazık oldu. Kimde 6 bin tl vermez xiaomi ye açıkcası buna bende dahil o fiyatlara çıkınca samsung göz kırpıyor artık

Çılgın şeyh Müritleri coşturuyor...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

dün gitti ççek gibi ayfon 7 . kulaklığı hiç açılmamıştı :(

dünden beri sim kart ve para madasa duruyor. letgonun altını üstüne getirdim kafama yatan cihaz bulamadım. bulsamda anlaşamadım.

senin cihazı alacaktım ama okadar para çıkmaz. hayırlı satışlar. uygun cihazın varsa yazarsın hocam buradaki adam tokatlayan ibnelerden telefon alacağıma tahribattan alayım.

edit: amına koyayım böyle ülkenin ekonomisinin. yabancının evine sokmayacağı plastik telefonlara 3000 lira vergi koyan hükümetinde amına koyayım. 

meclis koltuğunda a dan z ye apple kullanıp plastik  telefonlara 3000 lira  vergi koyanın ölmüşlerinin cesedine koyayım.

zalimadam tarafından 20/Nis/21 22:40 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Xiaomi'nin olayı zaten ucuz olmasaydı. Zamanında sıfır Mi 6'yı 2 bine falan alabiliyorduk TR garantili olarak. Ne zaman TR pazarına aracı ile giriş yaptılar götleri kalktı. Tamam dolar arttı, vergiler vs var ama fiyat şişirme. Xiaomi aklınca kendini premium marka olarak sınıflandırıp Redmi ve Poco'yuda alt marka yapmak istiyor. Ancak yurtdışında 150 dolar olan telefon burada 3-4 bin lira olunca Xiaomi kimse almaz. 4

Samsung A ve M serisiyle orta seviyede güzel hakimiyet kurdu. Xiaomi sanıyor millet ürünlerini beğendiği için alıyor. Hayır efendim ucuz diye alıyorduk. Kimse senin sorunlu ve hata dolu Miui arayüzüne hayran değil.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

sorun yok hocam :d bilgilensin insanlar zaten cihaz şu an rezerve durumda arkadaşın parayı göndermesini bekliyorum göndermezse sırada bekleyen 2 arkadaş var

zalimadam bunu yazdı

dün gitti ççek gibi ayfon 7 . kulaklığı hiç açılmamıştı :(

dünden beri sim kart ve para madasa duruyor. letgonun altını üstüne getirdim kafama yatan cihaz bulamadım. bulsamda anlaşamadım.

senin cihazı alacaktım ama okadar para çıkmaz. hayırlı satışlar. uygun cihazın varsa yazarsın hocam buradaki adam tokatlayan ibnelerden telefon alacağıma tahribattan alayım.

edit: amına koyayım böyle ülkenin ekonomisinin. yabancının evine sokmayacağı plastik telefonlara 3000 lira vergi koyan hükümetinde amına koyayım. 

meclis koltuğunda a dan z ye apple kullanıp plastik  telefonlara 3000 lira  vergi koyanın ölmüşlerinin cesedine koyayım.

iphone 7 de var bende 128 gb sattığın fiyattan ucuza alırsın paranın bir kısmı cebinde kalır?

ya da düşünürsen note 8 verebilirim 

No way out
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

telefon @DeepInside müride satılmıştır gelecek satışlarda görüşmek üzere

No way out
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    Atakan bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Anladım hocam türkiyede rsa kodu kıracak biri yok zaten yurtdışında bulduğumuz şeylerle yapıyorduk yazık oldu. Kimde 6 bin tl vermez xiaomi ye açıkcası buna bende dahil o fiyatlara çıkınca samsung göz kırpıyor artık

yurtdışında var mı ki?

az insan çok huzur.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepInside
    DeepInside's avatar
    Erkek

ürün sıkıntısız elime ulaştı @SaviorAngel arkadaşıma teşekkür ederim.