Satılık Şarkı Sözleri Sitesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

Site wordpress tabanlıdır. Tema olarak 60 TL değerindeki Beste Şarkı Sözü Teması kullanıldı(Domaine lisanslı). Şuan veritabanında 12 binden fazla sanatçı ve ortalama 250 bin şarkı sözü bulunmaktadır. Sitenin sürekli güncel kalması için şarkı sözleri 01.01.2016 kadar random olarak zamanlandı. Tema üzerinde birkaç düzenleme yaptım. Bir hosting paketinin yeterli olacağını sanmıyorum; ben vps kullanıyordum. Ortalama olarak 1-2 ay yayın hayatı oldu. İlk ayı zaten veritabanını oluşturmakla geçti. İlgilenemediğim için (hatta biraz da yoruldum bu işten) değerlendirmek isteyen birine devretmek istiyorum. Hatta site şuanda kapalı durumda. Dediğim gibi içerik kendi kendine yayınlanacak. Yapmanız gereken vps masrafı ve ufak tefek seo çalışmaları. Hiçbir şey yapılmamasına rağmen ziyaretçi gelmeye başlamıştı zaten. Aslına bakarsanız böyle bir veritabanını oluştururken çektiğim eziyete göre fiyat baya uygun kalıyor

Site adresi: e m p i u c [nokta] com

Site için istenen fiyat: 400 TL (pazarlıksız)

Sitenin aylık getirisi: Reklam alınmadı.

Sitenin açılış tarihi: 1-2 Aylık

Kategori, sitenin içeriği nedir: Şarkı Sözleri

Günlük hit sayısı: 20

Ziyaretçi kaynağı: %42,42 organic, %39,67 direct, %14,33 referral, %3,58 social (Google Analytics İstatistikleri)

Domainin yaşı: 1yıl 9 ay

Pagerank değeri: PR0

Site tüm içeriği birlikte mi satılık, sınırlama var ise neler: Domain(isimtescil) + Tema + Veritabanı

Hosting dahil midir: Hayır

Banlı olduğu sponsor var mı: Hayır

Banlı olduğu arama motoru var mı: Hayır

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi: Evet. Wordpress.

Sitenin satışında herhangi hukuki bir problem var mı, telif hakkı vb..: Hayır

Özel Not: Sanatçı resimlerini çekerken bazı yabancı sanatçıların resimleri yerine yetişkin içerikli resimler çekilmiş (xxx adında sanatçı olunca biraz normal tabi). Elimizden geldiğince büyük bir bölümünü gözden geçirdik. Fakat 12 bin resme tek tek bakamadık. Alacak kişinin bilmesinde fayda var diye düşündüm.

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

Up. Hadi tbt'ye 300 liro olsun.

..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

Site isinden hic anlamam ama 20 hit icin 400 vermezdim.tamam yeni site yaptirsan doldursan daha pahaliya patlar ,yada kendin yapsan cok zamanini alir ama sonunda alacagin hit 20 ise siteden vazgecerdim

Hayirli satislar

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hacı abi kimse 300 lira vermez

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

vay arkadaş ya :D.d.d

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

adam içerik var diyor beyler, normal fiyatı 250 tl hocam, pazarlık la 150-180 arası satılır.

ama biraz SEO ,reklam tanıtım uğraşıran 3 ay sonra 500-600 eder. belkide geçer.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    mavitutku bunu yazdı

adam içerik var diyor beyler, normal fiyatı 250 tl hocam, pazarlık la 150-180 arası satılır.

ama biraz SEO ,reklam tanıtım uğraşıran 3 ay sonra 500-600 eder. belkide geçer.

hocam gerçekten 200 ediyorsa ben başlayım bu işe :p elimde db çok açıkçası

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

edeceği en fazla domain parası x2 hocam. sektörde yenisin herhalde, öyle açtım sattım olayları pek iyi değil :)

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

hocam zor ya o fiyata.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

bende yeni 290.000 kadar şarkı sözünü  wp ye geçirmeye başlamıştım  hayırlı satışlar.  gerçi benim günlük hit  100  civarında  yavaş yavaş artıyor işte..

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

satmaktan vazgeçtim.

@ElizaBeTH; hocam eğer imkanın varsa wp'ye bulaşma bence.

..
Toplam Hit: 2311 Toplam Mesaj: 16