Satılık Seiko SPC007

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Arkadaşlar ürün hediye geldi ancak imitasyon olduğunu düşünüyorum çünkü kimse bana 1500 Tl lik saat hediye etmez ama alarmı çalışıyor kontrol ettim isteyen elden isteyen get isteyende kapıda ödemeli olarak alabilir 

Fiyat:180 TL Makul tutuyorum satılsın diye yanında resimde görulen ufak posette lisans kartı kitapcık garanti belgesi var ama doldurulmamış isteyen olursa ulaşsın iyi forumlar

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Asker bunu yazdı:
    -----------------------------

Arkadaşlar ürün hediye geldi ancak imitasyon olduğunu düşünüyorum çünkü kimse bana 1500 Tl lik saat hediye etmez ama alarmı çalışıyor kontrol ettim isteyen elden isteyen get isteyende kapıda ödemeli olarak alabilir 

Fiyat:180 TL Makul tutuyorum satılsın diye yanında resimde görulen ufak posette lisans kartı kitapcık garanti belgesi var ama doldurulmamış isteyen olursa ulaşsın iyi forumlar

resim göremedim ama?

İmzalamazsam ne olcak?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Liquid bunu yazdı:

Asker bunu yazdı:

resim göremedim ama?

bu olabilirmi ?

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

aslında orjinalliğini bir saatçiden sorgulatabilirsin belki de gerçekten orjinal bir saat hediye etmişlerdir :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kitapcigi ingilizce hocam garanti belgeside ayrica neredeyse tum ulkelerin yetkili bayi listesi var bi turkiyenin yok orjinal olsa bile tr mali degil belli ama cok guzel saat takmayi sevmiyorum malesef tabi bide pahali saat takinca havan oluyo havaya gore muamele goruyosun ve hesaplarda ona gore geliyo insallah okul biterse o zaman bakariz

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AslanAmca
    AslanAmca's avatar
    Erkek

Valla param olsa saatimde olmasa kaçırmam :D

İnsanlara umut sat gerisi gelir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

Saat orjinalse verilen fiyat çok komik , kaçırmayın derim.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LizardKing
    LizardKing's avatar
    Erkek

hadi takmıyorsun ama neden satıyorsun? sakla ilerde takarsın. saat orjinalse kafanı duvarlara vurursun.

"Din en büyük rpg.dir.." arsiv.ozgurdusuncehareketi.org - evrimagaci.org
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    raul
    raul's avatar
    Erkek

beyler casio edifice larla beraber en çok çakması olan saattir bu . inanılmaz güzel bir saat . özellikle kalın bilekliler için. herkesin dikkatini çekeceğine emin olabilirsiniz. çakmasında da bütün fonksiyonlar çalışıyor. orjinalindne farklı yok . 200 civarı piyasası var çakmasının . bu fiyat yine ideal yani

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sipidik
    sipidik's avatar
    Erkek

lisansın fotograflarını koyarmısın?

NesTo | same shit diffirent asshole
Toplam Hit: 2406 Toplam Mesaj: 16