folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık SONY DSX-H400 Fotoğraf Makinesi

Satılık SONY DSX-H400 Fotoğraf Makinesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı

Hacı abi sen beni koskoca mediamarkt'le bir mi tutuyorsun :D O alıyor 1500 tane ben alıyorum 1 tane :D

Şimdi bana kaybolan yıllarımı geri verseler...

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

http://www.youtube.com/watch?v=HoxwTRjpiq8

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mirza Efe
    _Dert_
    _Dert_'s avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı

Hacı abi sen beni koskoca mediamarkt'le bir mi tutuyorsun :D O alıyor 1500 tane ben alıyorum 1 tane :D

Sanırım kayserilisin yada soyagacına bak bakalım kayserilik var mı :)

İlk defa boyle konuyla karşılaşıyorum :) Tahribatın meshur konular listesine alınır ;)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı

Sevgili Mürid(e)ler;

Sıfır fotoğraf makinesi satılıktır. İlgilenenlere TBT içi 825 TL'dir. İlgilenmeyenler ve fiyatını beğenmeyenler içinse böyle bir ilan ve bu konu mevcut değildir :)

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-kutusunda-acilmamis-mediamarkt-garantili-sony-dsc-h400-244060506/detay/

Daha dur üse para isreyecektik

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutikula
    Kutikula's avatar
    Erkek
    TheBattal bunu yazdı

HAHAHAHAHAHAHAHHAH bunu ekleyin yılın en komik yorumları arasına :D

insanın en önemli ayırt edici özelliklerinden biri iletişime açık bireyler olmasıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheBattal
    TheBattal's avatar
    Erkek

Başka ne diyeyim bilemedim arkadaşa. Sahibindene bakarsanız adam açılmış kutuyu da o fiyata satıyor (http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-fotograf-kamera-dijital-fotograf-makinesi-yaklasik-500-adet-foto-cekildi.taze-bir-sekilde-kutuda-duruyor-214360295/detay), serbest piyasa sonuçta isteyen istediği fiyatı verir, isteyen alır isteyen almaz, belki de satıcının elinde patlar :D Sadece ilanı koydum, ilgilenen olmazsa da hanıma hediye edeceğim :D
    PS: Memleket Yozgat, Kayseriye yakınız ammaaaa, 3 sene Kayseri de yaşadım :D