folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Satılık Sym Joyride 200İ Evo (6750Tl)

Satılık Sym Joyride 200İ Evo (6750Tl)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

acil ödemem var fiyat tbt özel fiyatı bu km de bu model bu fiyata yok.

İşsizlik nedeniyle ana motoru mu da satışa çıkardım hacılar :/

Sym joyride 200i 

Sıfırı 14 bin +plaka ruhsat

Sıfırdan farkı km si sadece 5000 km de

Mat siyah renk 

Yag değişimi yapıldı motul yağ konuldu

Hava Filtresi değişti

Bujisini ne olur ne olmaz değiştirdim.

Ön arka balata değiştirdim ne olur ne olmaz.

Varyatör temizliği yapıldı.

Masraf yapacağınız 1 tl yok basıp marşa isteğiniz yere gidebilirsiniz.

Rodajı düzgün yapıldı 1 depo 30 35 tl ye dolar 250 km min. Yol yapar 

Su soğutmalı olduğu için tıkanmaz yorulmaz bayılmaz motor.

Sigortalarda tavan fiyat var 350 tl sigortası

Vergisi ucuz 46 tl :) 

Ekstra elcik ve manet koruma  (130tl)

Michelin City Grip lastik  (700tl)

Topcase bağlantı ayagı ve 48 lt topcase  (300 lira)

Tbt fiyatı 9500 tl dir.

Alan arkadaşa uygun fiyata aşağıdaki ekipmanları da verebilirim.

Prohel yazlık kışlık hörgüçlü mont sıfırı 550 lira

Yazın sadece file oluyor.

Lbc yazlık kışlık mont sıfırı 400 450 lira

Yazın iç astarı cıkartıp ince mont oluyor

Diekai çene açılır kask l beden 59-60cm

Ece r 22.05 sertifikalı sıfırı sanırım 250 300 lira

Durumları iyi yırtık sökük patlak yok.

2 mont 1 kask tbt fiyatı 500tl.

bamboocha tarafından 28/Haz/17 23:28 tarihinde düzenlenmiştir

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Günaydın millet up olsun 

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DeepHouse
    DeepHouse's avatar
    Erkek

Hocam nasıl bir krizdesin herseyi satıyosun :)

Bu işler zordur, özveri ister; hatta özveriden fazlasını, ruhunu ister...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    DeepHouse bunu yazdı

Hocam nasıl bir krizdesin herseyi satıyosun :)

4 aydır işsizlik.

Kredi kartları şişti.

Kredi vardı askerden önde çektiğim. Askerde de ödediğim. O devam ediyor.

Hazıra dağ dayanmaz. 0 ı tükettim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Up olsun 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

elektrikli bisikleti param parça oldu. küçük bir scooter düşünüyorum .  ehliyette yok ama köy yerinde jandarma ellemez heralde .  Fiyatlarda güzelmiş. en dandik sccoter 5,000 tl :(  yahu puh lara 1500tl istiyorlar . 

Hayırlı satışlar .

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

cc düşük olmasa alırdım, downtown abs li veya scarabeo 500 abs li bakıyorum bende :| 

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

elektrikli bisikleti param parça oldu. küçük bir scooter düşünüyorum .  ehliyette yok ama köy yerinde jandarma ellemez heralde .  Fiyatlarda güzelmiş. en dandik sccoter 5,000 tl :(  yahu puh lara 1500tl istiyorlar . 

Hayırlı satışlar .

skuter kadar leziz bir aygıt olamaz, vites yok cvt sistem trafik elli bin kere de dursa sadece gaz açıp kapatarak iş bitiyor, alttan çamur gelmez, ayağının arasına yükü koy götür, kocaman sepet tak, sele altına yük koy, bir nevi eşektir skuter, tekerlekleri büyük olup hacmen pek geniş ve uzun olmayanlar şehir içinde fena derecede iyidir, al sevgilini arkana yükle eşyayı sele altına ve çantaya trafiğe takılmadan in deniz kenarına, otopark sorunun yok, kaskları elde taşıma derdin yok koy çantaya mis, yanında termosunu sandviçini, biranı da götürebilirsin, yakıt zatan kokluyor daha ne olsun.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

skuter kadar leziz bir aygıt olamaz, vites yok cvt sistem trafik elli bin kere de dursa sadece gaz açıp kapatarak iş bitiyor, alttan çamur gelmez, ayağının arasına yükü koy götür, kocaman sepet tak, sele altına yük koy, bir nevi eşektir skuter, tekerlekleri büyük olup hacmen pek geniş ve uzun olmayanlar şehir içinde fena derecede iyidir, al sevgilini arkana yükle eşyayı sele altına ve çantaya trafiğe takılmadan in deniz kenarına, otopark sorunun yok, kaskları elde taşıma derdin yok koy çantaya mis, yanında termosunu sandviçini, biranı da götürebilirsin, yakıt zatan kokluyor daha ne olsun.

kullanma amıacına göre değişiyorda . benim amacım . max 20km  uzunluğunda sahil kısmında  koydan koya geçmek , pazar alışverişinde 5-6 torba koymak , çok nadir 2 kişi gezinmek, bana 100lük yeterde artar yılda 3 ay max kullanıcam sonra yatacak motor . ve dediklerine katılıyorum bukadar düşük masrafla bu kadar lüxü anca scooter de alırsın . 

sanırım bunlardan alıcam . 110kg kel birine pek uymayacak ama :D  az daha bakınim .

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Grafiker
    SaviorAngel
    SaviorAngel's avatar
    Erkek

hocam sen note 3 ü naptın? buldunmu sahibini? 

No way out
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    samaccc bunu yazdı

kullanma amıacına göre değişiyorda . benim amacım . max 20km  uzunluğunda sahil kısmında  koydan koya geçmek , pazar alışverişinde 5-6 torba koymak , çok nadir 2 kişi gezinmek, bana 100lük yeterde artar yılda 3 ay max kullanıcam sonra yatacak motor . ve dediklerine katılıyorum bukadar düşük masrafla bu kadar lüxü anca scooter de alırsın . 

sanırım bunlardan alıcam . 110kg kel birine pek uymayacak ama :D  az daha bakınim .

@samaccc Vallahi hocam 96 kg geliyorum 100 cc ler hava soğutmalı oldukları için yokuş yukarı bayılıyorlar. Bunda sorun yok su soğutmalı bas gaza devam et bana mısın demez kaldı ki küçük motorlar saplanmış gibi duruyor :) denedim iri düşsele gelmiyor hehe jandarma küçük yerlerde halkı tanıdığı için ellemiyor hocam kaldı ki isteyen olursa montu kaskı falsn uygun fiyata vereceğim. Spacy alphsm vardı ufak işler için az yaksın diye kullandığım onu da tbt ye uygun fiyatlı tutmuştum ama başkasına nasip oldu :) 

edit Asya nostalji sıfır vardı 2650 ye sadece 140 km de hehehe ark sattı dökülüyor ve gidon ve koltuk çok rahatsız eve gitti Koşuyolu tuzla arası kemiklerim ağrıyo çok titretiyor diyordu :)

@retret downtown u aratmaz bu canavar 140 ı rahat görüyorsun kymco yu pek bilmem sym nin koltuğu İnan xmax Den daha rahat

@SaviorAngel hafızana hayranım bulamadım hattı taktım kullandım polisler aradı çalıntı telefon diye hayır buldum sahibine ulaşamayınca onlar ulaşsın mantığıyla :) velhasıl teslim ettik sonunda ifade versekte :)

bamboocha tarafından 25/May/17 22:36 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 9040 Toplam Mesaj: 39
sym joyride satılık motor