folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sattığım Evi Şark Kurnazlığı İle Almaya Çalışan Bayan

Sattığım Evi Şark Kurnazlığı İle Almaya Çalışan Bayan

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Bu işlerde alım satım nasıl oluyor. 

yani parayi yatırma üstüne alma .

sakat is . 

parayi yatırdı adam sana bb seni tanımıyor demesi durumu var.

Minimalist Değilim Tembelim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

@ PcK0

Sana o duyguyu yaşatamadığım için kusura bakma, :)

@ cuneyd

O ayrı bi şey ona eyvallah derim de hesapta olmayan garajı almaya çalışıyor, :)

@ elmor

Ortada satılık garaj yok attığı mesaja bak üstat, :)

@ zalimadam

Çok araç aldım sattım o tip yavşaklardan karşılaşmadım, :)

@ DrKill

Eşek kadar adam bıyıkmı mıyıklı hoca olmuş, ama avrat konuşuyor tuaf değilmi bu kadar mı sakal saydırılır,

@ dhmm

Yavşaklık işte,

@ DJ_Alper

Ver lan hesap numaranı, :)

@ mataramasuko

Valla avrat koca herifin kocası gibi duruyor üstat,

@ mavitutku

Garajı sonradan kendileri götünden çıkardı tapuları ayrı,

@ samaccc

Evet sakat iş, en güvenli yöntem tapu da parayı alıp hemen devride orada vermek, ama şimdi müşterek hesaplar gibi şeyler varmış bu alım satım işlemlerinde bankacılar aracılık ediyormuş tam detayını bilmiyorum ama hükümette bu yönde bir çalışma yapıyormuş,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

Bu işlerde alım satım nasıl oluyor. 

yani parayi yatırma üstüne alma .

sakat is . 

parayi yatırdı adam sana bb seni tanımıyor demesi durumu var.

o risk malesef her daim var. kredi çekmeden direk nakit alıp verme durumunda bankaların çek uygulaması var bildiğim kadarıyla. alan şahıs sana çek veriyor meblağ kadar. gidip bankadan alabiliyorsun paranı. diğer türlü zor.

tapu memuru soruyor aldın mı paranı, sende tamam aldım diyorsun mecburen.

kredi çekme durumunda da bazı bankalar alım satım işlemi yapıldıktan sonra krediyi satan kişinin hesabına direk yatırıyor.

alım satımda para mevzusu çok sıkıntı.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Ben bir çakallık göremedim açıkçası. 

‎‎‎
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kumanaga
    Kumanaga's avatar
    Erkek

ver kurtul.

⎝Her boku biliyorsun, "Herkes" yazmasını bilmiyorsun.⎠
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

hocam alım satım işlerinde böyle şeylerin olması normal. şaşırmamak lazım bence.

genelde birşey alan kişiler ölücü oluyor ve ticaret gerçekleşmeyince başlıyorlar çamur atmaya.

madem daireyi alamadım bari oltamı atayım belki balık bana gelir düşüncesi ile hareket ediyorlar.

birader arabasını ilana koydu: nezaman adamlarla notere gitse bir kıllık yapmaya başladılar.

biri dediki param çıkışmadı sonra vereyim , biri dediki 1000 liram eksik , biri dediki önce tamriciye gidelim eksiği kırığı çıkığı varsa yaptır öyle alayım.

orosbu çocuğunun biri tam noterin girişinde diyorki : benim tanıdığım tamirciye gidelim neyi var neyi yok baksın. masrafı ne ise fiyattan düşelim.

ulan mal ortada. bu nasıl bir çakallıktır arkadaş. arabayı bu şekilde alıyorsan al tamriciye götürüp masraf çıkarmak ne çakallıktır.. adamlar resmen dalga geçiyor amk.

hepside tam pazarlık bittikten sonra noterin huzuruna olan yavşaklıklar. özellikle kadın alıcılar çok ilginç çakallıklar yapıyor.

aynen hocam bir defa başıma geldi bende kızıp satmadım arabayı adam geri adım atmasına rağmen satmadım 2-3 defa aradı yine satmadım.. Robinson üstad kadın kurnazlık yapmaya çalışmış ama sen yutmamışsın satmamakla iyi yapmışsın. adamı takma bencede bizim evde bile bir şeyde alım olursa annem yapar pazarlığı memnun kalmazsa almaz :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

bizim burayada geçen yıl bir apartman yapılıyordu bizim binanın tam karşısına 1+1  hepsi 5 katlı 80 bin civarına adam aynı binayı 3-4 kişiye satmıs bizim apartmandaki komşuda almış adam milyon çarpıp bulgaristana falan kacmış. Banka falan el koydu apartman yarıda kaldı öyle toz beton falan duruyor katlar oldu öyle kaldı, adam ayarlamıs hepsini. Şimdi diğer inşaatlardan içine girip tuğla falan alıyor adamlar :D Katlar olmuş ama boya falan kaldı pek bişeyide kalmamıstı. Bizim komşuyada sanırım bu hipotek olayını adam tapuda değilde kendi yerinde falan attırmıs sanırım sahte falan bi ayaklar yapmış bunlarda oldu sanınca parayı nakit vermişler sordurunca öğrenmşiler gerçekleride adam o zamana kadar kaçmış. Velhasıl sakat işler.

insidae tarafından 21/Tem/15 00:42 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    McM
    McM's avatar
    Erkek

Robinson hocam daire ankara'daysa boşa gitmesin ben alıyım :) ciddiyim :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek
    McM bunu yazdı

Robinson hocam daire ankara'daysa boşa gitmesin ben alıyım :) ciddiyim :)

Ankara' da değil, Gaziantep' te,

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Noyan
    Noyan's avatar
    Erkek

evli değiller kadın da emlakçı bence..

Akıllı insan her düşündüğünü söylemez ama her söylediğini düşünür.
Toplam Hit: 4748 Toplam Mesaj: 32
daire yavşak satım alım garaj tapu