Savas Anketine Katilalim..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

hükümet, biz ankete katılınca fikrini değiştirecek :)

demokrasi, kendini kandırmaca bu devirde

ankete katıl, twitte yaz, facebook'da resim paylaş :)

= ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaFKaS76
    KaFKaS76's avatar
    Erkek
    kaanstain bunu yazdı
    blackglove bunu yazdı
    seagate189 bunu yazdı

30 yildir pkk nın tasiramadigi sabrı 30 dakikada suriye taşırdı

kral yorum aynen

karşınızda devlet var, 3-5 çapulcu yok..

tek devlet olsa iyi Suriyenin paket program ortaki iran ve ortak ittifaklari Rusya yani;
    Rusya
    Cin
    Suriye
    Iran
    Irak 
    Lubnan

Kaos Karmalarındayım Karma Karışıklaşmaktayım...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaFKaS76
    KaFKaS76's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı

= ?

Sandikta oy kullanirken bu sozunu hatirla ve elini vicdanina koyarak oy kullan :) tavsiyem

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Branxian
    Branxian's avatar
    Erkek
    Hükümetin Suriye’ye sınır ötesi operasyon yapabilmek için Meclis’e gönderdiği tezkere hakkında ne düşünüyorsunuz?

Destekliyorum seçeneği için anketimize verdiğiniz oy kaydedilmiştir.
    Anketimize katıldığınız için teşekkür ederiz.

Destekliyorum
    %43,6
    Oy Sayısı: 57193
    Tezkereye karşıyım
    %56,4
    Oy Sayısı: 73852
    Bu ankete şimdiye kadar toplam 131045 oy verilmiştir

Kurtla sevişen mazoşist koyun
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    KaFKaS76 bunu yazdı
    RaNGeR bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı

tezkereyi destekliyorum, tezkere demek savaş demek değildir. en azından karşı tarafta durumun önemini bir kez daha anlar.

tezkere çıksın. herşeye hazırlıklı olmalıyız.

savaş istemem ama tezkere el altında bulundurulmalı. karşı tarafın müdehalesi olursa şayet kullanılmalı.

Ben de bu görüşteyim. Tezkere çıkmalı ki Suriye ayağını denk almalı. Tezkere çıkmalı ki Suriye tekrar böyle bir halt ederse başına gelebilecekleri şimdiden görmeli. Savaş olsun demiyorum, ama tezkere çıksın. Kullanılmasa bile çıkmalı.

Herkesin kendine gore bir dusuncesi var dusuncenize saygiliyim, israilede hesap sorabiliriz dimi bu tezkere ile mavi marmara ile ilgili yada amerikaya askerlerimizin basina cuval gecirilmesiyle ilgili.. turkiye yerine dunya medyasini takip etmenizi tavsiye ederim :)

dünya medyasının takibi ile alakası yok senin söylediklerinin.

kimin gücü kime yeterse.

israile, abd ye gücümüz yetmiyor.  ama suriyeye gücümüz yeter. ve hesap sorabiliriz.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaFKaS76
    KaFKaS76's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı
    KaFKaS76 bunu yazdı
    RaNGeR bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı

tezkereyi destekliyorum, tezkere demek savaş demek değildir. en azından karşı tarafta durumun önemini bir kez daha anlar.

savaş istemem ama tezkere el altında bulundurulmalı. karşı tarafın müdehalesi olursa şayet kullanılmalı.

Ben de bu görüşteyim. Tezkere çıkmalı ki Suriye ayağını denk almalı. Tezkere çıkmalı ki Suriye tekrar böyle bir halt ederse başına gelebilecekleri şimdiden görmeli. Savaş olsun demiyorum, ama tezkere çıksın. Kullanılmasa bile çıkmalı.

Herkesin kendine gore bir dusuncesi var dusuncenize saygiliyim, israilede hesap sorabiliriz dimi bu tezkere ile mavi marmara ile ilgili yada amerikaya askerlerimizin basina cuval gecirilmesiyle ilgili.. turkiye yerine dunya medyasini takip etmenizi tavsiye ederim :)

kimin gücü kime yeterse.

israile, abd ye gücümüz yetmiyor.  ama suriyeye gücümüz yeter. ve hesap sorabiliriz.

Sinir kapisi acik gidip gucunu gosterebilirsin basbakana soyle oglunuda alsin askerden curuk alan oglunu bilalide alsin hep beraber gidebilirsiniz ama bizim amerikanin cikarlari icin ne musluman kani dokmeye nede amerikan yaltagi olmaya niyetimiz yok ayrica sen gucun yetsede amerikaya  savasa gidemezsin 1. si inancini yitirmissn ikincisi dost imzalari atmissin :) neyse tartismaga gerek yok dusunce dusuncedir..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaFKaS76
    KaFKaS76's avatar
    Erkek

kaciranlar icin http://www.youtube.com/watch?v=hH51LyLf-c0&feature=share

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo
    KaFKaS76 bunu yazdı
    Daft bunu yazdı

= ?

Sandikta oy kullanirken bu sozunu hatirla ve elini vicdanina koyarak oy kullan :) tavsiyem

merak etme, elimiz cebimizde kullanmıyoruz zaten oyumuzu :)

oyla anketi bir tutma benden de sana tavsiye :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaFKaS76
    KaFKaS76's avatar
    Erkek
    Daft bunu yazdı
    KaFKaS76 bunu yazdı
    Daft bunu yazdı

= ?

merak etme, elimiz cebimizde kullanmıyoruz zaten oyumuzu :)

oyla anketi bir tutma benden de sana tavsiye :)

estagfirullah :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek
    KaFKaS76 bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı
    KaFKaS76 bunu yazdı
    RaNGeR bunu yazdı
    FOXXLY bunu yazdı

kimin gücü kime yeterse.

Sinir kapisi acik gidip gucunu gosterebilirsin basbakana soyle oglunuda alsin askerden curuk alan oglunu bilalide alsin hep beraber gidebilirsiniz ama bizim amerikanin cikarlari icin ne musluman kani dokmeye nede amerikan yaltagi olmaya niyetimiz yok ayrica sen gucun yetsede amerikaya  savasa gidemezsin 1. si inancini yitirmissn ikincisi dost imzalari atmissin :) neyse tartismaga gerek yok dusunce dusuncedir..

Ozaman sende evinde oturabilirsin... Seferberlik çıkarda çağırırlarsa gideriz sen kaçarsın gitmezsin madem..

Kimse kimsenin yaltaklığını yapıyor adam sınırından içeri giriyor vatandaşını vuruyor.. EE susalım niye İsrail vurdu niye bişey demedik suriyeye diyoruz...

Tartışma yok düşünce düşüncedir diyosun bi ton laf sayıp sonunda düşünce düşüncedir diyosun saygılıyım diyorsun...

düşünceyse cevap vermek zornda hissetme kendini..

Ben sana niye karşısın diyormuyum demiyorum Sandığa gittiğimdede ona göre oy veririm buna göre oy veririm hangisini istersem ona atarım..

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
Toplam Hit: 4981 Toplam Mesaj: 64