folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Savaşa Doğru / Asker 3 İle Girişi Yasakladı !!!

Savaşa Doğru / Asker 3 İle Girişi Yasakladı !!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

2010 yılında dünyanın en güçlü tugayı türk ordusundan olsunlar diye karar vermişler türk ordusundan ama tugay değil tugay yardımcısı olsun demişler bizi salak yerine koymaya çalışıyolar heralde enayi duruyodu karşısındavalla paşa iyi işler yapıyor ama geç kalınmasa evlatlarımız ölmeden müdahale etse yalvarırdım önünde ağlardım paşanın

ya birde bu amuda kalkmış abd nin avrupaya noluyor pkk ya girecez dedik /giremessiniz falan ayak yapmaya başladılar ilk başta/

şimdi biz giriyoruz sizi kim takar diyoruz /tamam efendim girin bizde yardım edelim size diyolar yusufladılar bi anda tam dönme bunlar ya/ 

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    muhbir bunu yazdı:
    -----------------------------

BÜYÜK ANITTAN çıklama"   TÜRK AASKERİ KABADAYI DEĞİLDİR"

böle bir açıklam geldi siz neye yorumluyorsunuz

ben iki anlam yükleye bilirim

1-Kafamıza göre işler yapmayız

2-Mahalle kabadayısı değildir dashaqlı bir ordudur zikeriz :)

Şu var sınır ötesi harekat eğer devlet izin vermişse yapılır.Bunu şu anda açıklamazlar.Bence durum bu izin geldi şu an operasyoın oluyor.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    untouchables
    untouchables's avatar
    Erkek

Komando bölüklerinde nöbetçinin talimatı aynen şöyledir ''önce vur sonra dur'' .  Bu teröristlere aman vermez mehmetçik.lakin kıl olduğum bir konu var. tv de dizilerde belgeselllerde ,haberlerde,hele çanakkale savaşlarında hep ne güzel şehit olmayı anlatır.yani biz hep güzel kahramanca ölürüz anlayışı hakim.kırık kanatlara bakıyorum tv yi kırasım geliyor. habire güzel bir fon müziğinde dramatik vurulma sahneleri....sikerim böle işi.Yahya çavuş ve 64 askeri 1000 küsur gavur geberttiler.işte kahramanlık bu ya.şehitlik diye diye ölmeye özeniyoruz.Dramatik efkarlı haberler..Birde geberen teröristleri verseler ya valla o biçim olur..moral bulsun bu millet.Allah verirse güzel mükafat ama sana öl demiyorki savaş diyor.ölürsen şehitsin diyor.

amk koyarım böle işin!  bende komando olarak askerlik yaptım.ilk gittiğimde personel yüzbaşısı sordu.evladım niye geldin buraya ne yapacaksın söyle dedi ve şehitlikten filan bahsetti.bende dedimki komutanım ben buraya şehit olmaya değil kelle almaya geldim ,analarımızın ağladığı yeter ben onların anasını ağlatmaya geldim dedim.ve yüzbaşı inanın ayağa kalktı ve selam çaktı.74-4 tertip j.komando olarak nevi şahsıma münhasıran 3 adet .bölük olarak 65 kelle aldık.17 büyük çatışma geçirdim.kurşundan asla korkmadım.tek korktuğum amk duğumun mayınıydı.bir uzmanın ayağı kopmuştu hiç unutamam.2 ay erken terhis verdiler .uçak biletimi aldım .uğrulamaya gelen arkadaşlarımın hazin bakışları ve ağlamaklı ifadeleri üzerinede sikerim biletide terhiside dedim yırttım attım geri gelip tertiplerimle tezkere aldım.anılarım çoktur.kitaplara sığmaz.gece vakti bölüğe doğru gelen katırı nöbetçi samsunlu (çılgın laz)tertibim katırıda üzerindekinide indirmişti.zavallı bir dede çıktı.gecenin leylisinde gezinirsen böle olur.)) Bu vatanı kimse bölemez bölmek isteyenin anasının a.......na beton döker ,kıra kıra s.....keriz!!

You set up her pickle which you loved
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek
    agalar bi durun burdan söylemesi kolay madem çok istiyonuz belki gönüllü askerleik filan işi vardır gidin bi konuşun tabe konuşşmak daha kolay gelir hepimize ancak bazı işler o kadar kolay olmuyo ha deyince girilmio vardır bi durum tam girilince görücez ak la karayı...bende yenilicemizi sanmıyorum ama önemli olan yenmek yada yenilmek değil KÖKTEN çözüm...

Living Death
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cakabo0655
    cakabo0655's avatar
    Erkek

inşallah bunların kökünü kazırız şerefsiz evlatlarının...

Allah askerimizin ve bizim yardımcısı olsun  

hayat bir sudur akar durmaz <br> balık deryadadır su nedir bilmez...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Patronlar klubu aciklama yapti,operasyona karsiyiz diye, 50tane orospu cocugu bujuva para kazanacak diye terore gozmu yumulacak amk...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Tüsiad taki orospular ve pezevenkler: "her gün şehit haberi alıyoz mmmmmm (uzun bir duraksama) içimiz eziliyor, (bak hele?) bu durumdan sıkıntı duyuyoruz.ama..." Kaçınızın bir yakını şehit düştü? Gazi oldu? Yok efendim 3 kuruşluk menfaat için götlerini satanlar yine boş konuşmalarla milleti etkilemeye çalışıyor. Aması yok bu işin. Yeter. Bide götü güzel bi haber muhabiri tüsiadtan sivil toplum örgütü olark bahsetti ya bi taraflarıma kramp girdi şaşkınlıktan. Patron kulübü ne zaman s. toplum kuruluşu statüsü kazandı? Anlayamadım ben.

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek

seçimden önce tayyip'in yanındalardı.bu mitingler falan filan oldu tusiad'da erken seçim istedi.bu ipneler kadar yanar dönerli kimse yoktur.yanlnız bu seçimde de tayyip gelirse onların alayını s.ker büyük ihtimal.

... sorcerer & musket ...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek
    bu tusiad pek orosp cocugumus be...  patronlar klübünün dedigi olursa yaziklar olsun derim vallahi yaziklar olsun... üc beş züppe paralarindan olmamak icin istemiyoruz diyor ne ückagitci serefsiz evlatlariymis lan bunlar. azicik millet sevgisindende mahrum kalmis bu picler para yüzünden...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    kokainman bunu yazdı:

seçimden önce tayyip'in yanındalardı.bu mitingler falan filan oldu tusiad'da erken seçim istedi.bu ipneler kadar yanar dönerli kimse yoktur.yanlnız bu seçimde de tayyip gelirse onların alayını s.ker büyük ihtimal.

hiç bişey yapamaz.onlar sayesinde bu mevkiye yükseldi  : )
Toplam Hit: 6253 Toplam Mesaj: 44