folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Sayısalcıya YGS-LYS Kitap Önerileri

Sayısalcıya YGS-LYS Kitap Önerileri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

Arkadaşım sormamı istedi..

Geçen seneki YGS-LYS sınavına girmiş arkadaşlardan bu sene sınava giricek arkadaşım için kitap önerisinde bulunabilirmisiniz.Sayısalcı(MFci) kendileri ve mümkünse 

Fizik,Kimya,Biyoloji,Matematik,Geometri Kitabı hangi yayınlardan alsın önerilerinizi bekliyoruz.

Hatta ben nasıl ders çalışması gerektiğini söyledimde sizinde önerileriniz varsa onları da duymak isteriz.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    itfaiyeci
    itfaiyeci's avatar
    Erkek

Sıfırdan başlayacaksan karekök yayınları.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ivy
    ivy's avatar
    Erkek

ben hazırlanırken geometri olarak final yayınlarının geometri soru bankası var, onu çok sevmiştim kitap iyiydi.

ama finalin 2 tane geometri soru bankası vardı. sulçuk demirel'in kitabı benim bahsettiğim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

güray küçük'e bi baksın

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    k2ankaya
    k2ankaya's avatar
    Erkek

fizik için finalin konu anlatımlısı , matematik için güray küçük

Everybody has a plan.Till they get punched in the mouth. MT
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    formaldehit
    formaldehit's avatar
    Erkek

önce karıdan kızdan geç benim gibi yapma.

sonra git cemaat kitabı al güvender çöz sorular *ok gibi basit merak etme sakın zsor sdoru çözme ben 24 bindim benden az çalışıp şimdi diş hekimi olanlar varr

nasılmı

önce sevgiliden uzak dur seni sikebiliyor. sonra sınavda adam gibi sakin ol. ben nefesi kı*çımdan alıyordum sen öyle yapma sakin ol! soruların çoğu çok basit.

bir insan ya iyidir ya kötü. İyi yapan özellikleri çoksa iyi deriz kötü çoksa kötü. Değer yargıları bu oranı belirler. Bana iyi gelen sana kötü geliyor olabilir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dyrnade
    dyrnade's avatar
    Erkek

Başka yardımcı olcak birileri yok mu geçen sene sınava girip iyi işler başarmış olan birileri yok mu öneride bulunsa?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaki
    manyaki's avatar
    Erkek

Hocam aslında abartıldığı kadar tavsiyeye gerek yok bu işi yapmak için. Yapman gereken, "Herşeyi bir arada yapabilirsin hem gez, hem derslerine çalış önemli olan bir arada götürebilmek" yalanını unutcaksın. Sadece çalışcaksın. inek mi diyorlar ? desinler. ot mu diyolar, bi gez dolaş böyle yaşamak mı olur mu diyolar ? Bırak onu da desinler. Sen seneye öyle ya da böyle bir üniversiteye gireceksin, neden idealindeki üniversite ve bölüm olmasın bu ? inan bana istediğin yeri kazandığında yaşadığın sevinç i tattığında, ne yorgunluk kalır ne bişey. 4 seneni istediğin yerde güle eğlene geçirmek için 1 sene inek, ot olmak nedir ki ? Sıkıldığın zaman önündeki 4 seneyi düşün ve kendine sık dişini de. Yani işin özünde bu işten alnının akıyla çıkmak için 3 yol var. 1.si çalışmak, 2.si çalışmak ve 3.sü yani en önemlisi çalışmak. Arkadaşına sınavda başarılar dilerim umarım istediği yere girebilir.

since 2005 // tbt
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatih
    Fatih's avatar
    Erkek

gireli yıllar oldu ama güvenderden şaşmamak gerektiğini düşünüyorum.

enjoy i'm vaccinated
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

formaldehit bunu yazdı:
    -----------------------------

önce karıdan kızdan geç benim gibi yapma.

sonra git cemaat kitabı al güvender çöz sorular *ok gibi basit merak etme sakın zsor sdoru çözme ben 24 bindim benden az çalışıp şimdi diş hekimi olanlar varr

nasılmı

önce sevgiliden uzak dur seni sikebiliyor. sonra sınavda adam gibi sakin ol. ben nefesi kı*çımdan alıyordum sen öyle yapma sakin ol! soruların çoğu çok basit.

-----------------------------

adam yazmıs ıste 

gıt guvender al gerısıne ınanma fınale fılan bakma sınava en yakın guvender fem grubu yayınlar 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dede
    dede's avatar
    Erkek

seviyesi bağlı lülüsüne güveniyorsa birey çözsün.Sıfırsa fem ilk adım veya karakök yayınları

ayrıca hedeflerinede bağlı 200 bin yeter diyosa ayrı kaynak önerilir ilk 40 bin diyosa ayrı ama bunu soracak durumdaysa işi zor bence :)

...
Toplam Hit: 7719 Toplam Mesaj: 12