folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Schengen İçin Yardım

Schengen İçin Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek

Selam hocalar, hayırlı ramazanlar.

Daha önce konu açmıştım biliyorsunuz Fransa için randevu aldım 1 nisanda randevum var.

Evrak hazırlamam gerekiyor, uçak rezervasyonunu ücretsiz nereden yapabilirim bu konuda desteğe ihtiyacım var.

What are you doing???
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

eski zamanlarda ucak acentalari oluyordu gidip oraya söylüyordun iste ögrenciyim vize icin rezervasyon gerekiyor falan, onlar bilet kesip iptal ediyorlardi. Ama simdi yaparlar mi yapiyorlar mi bilmiyorum.. bir konusmak lazim

Diger aklima gelen yöntem de, pegasus'tan örnek vereyim en yüksek paketle bileti alinca iptal etme hakkin oluyor ve genelde full geri ödeme aliyorsun. Ama  bunu teyit ettir. Böyle bir sey en zahmetsiz olurdu. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Ilk schengen`nin mi?

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

thy'nin son ödeme sayfasında rezervasyon yap çıkardı, halen çıkıyor mu??

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek
    Antikky bunu yazdı

Ilk schengen`nin mi?

Evet hocam

What are you doing???
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

thy'nin son ödeme sayfasında rezervasyon yap çıkardı, halen çıkıyor mu??

Maalesef göremedim hocam. Turna.com da denedim ama ertesi gün e kadar rezerve ediyor maks. bileti

Edit // baktım da hocam şimdi başka uçuşta çıkıyor rezervasyon 7 güne kadar ücretli olarak rezerve edebiliyorum. 31 martta yapsam bu işlemi 1 nisanda versem evrakları vize sürecini kurtarır mı sizce 7 günlük rezervasyon

Kentaki tarafından 17/Mar/24 06:05 tarihinde düzenlenmiştir

What are you doing???
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

Hocam olur, formalite bu. Ben daha önce öyle yaptım sorun olmadı. 

Red yersen karışmam :) red vereceklerse arada bunu bahane edebilirler ama sanmıyorum.

Hatta başka bir sefer uçak bileti rez yok vizeniz onaylandi yollayın bise dediler yolladim kargoyla, o da bir günlüktü ve vizeyi vermişlerdi. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kentaki
    Kentaki's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

Red yersen karışmam :) red vereceklerse arada bunu bahane edebilirler ama sanmıyorum.

Hatta başka bir sefer uçak bileti rez yok vizeniz onaylandi yollayın bise dediler yolladim kargoyla, o da bir günlüktü ve vizeyi vermişlerdi. 

😃 ya herro ya merro o zaman bu cepte.

Başka bir sorum var, şahıs şirketim var ve danışmanlığımı yapan firma dedi ki şirket olarak başvuralım.

Benim de şirket hesabında fix her ay 30k + kdv fatura kestiğim bir firmanın düzenli nakit girişi var ve para geldiği gibi kendi paparama virman yapıyorum parayı.

Ben paparadan ıslak imzalı hesap özeti istedim gönderdiler kargo ile, bir de iş bankasından isteyeceğim 2 hesabı da koyacağım ama işbankasında para yok bakiye olarak bu sorun olur mu sizce?

Not: Niyet dilekçemde bunu açıklıyorum, şirket hesabıma giren düzenli gelirimi ve bunu şahsi hesabıma çektiğimi vs.

Kentaki tarafından 17/Mar/24 09:43 tarihinde düzenlenmiştir

What are you doing???
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    trump
    trump's avatar
    Erkek

Randevuyu aracı firmayla mı aldın? Ben de Almanya vizesi bakıyorum. iData diye bir firma çıkıyor sürekli karşıma.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    Kentaki bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Başka bir sorum var, şahıs şirketim var ve danışmanlığımı yapan firma dedi ki şirket olarak başvuralım.

Benim de şirket hesabında fix her ay 30k + kdv fatura kestiğim bir firmanın düzenli nakit girişi var ve para geldiği gibi kendi paparama virman yapıyorum parayı.

Ben paparadan ıslak imzalı hesap özeti istedim gönderdiler kargo ile, bir de iş bankasından isteyeceğim 2 hesabı da koyacağım ama işbankasında para yok bakiye olarak bu sorun olur mu sizce?

Not: Niyet dilekçemde bunu açıklıyorum, şirket hesabıma giren düzenli gelirimi ve bunu şahsi hesabıma çektiğimi vs.

Yanlis hatirlamiyorsam sen ilk kez basvuracaksin hocam, daha once bircok kez vize alip giris cikis yapan insanla ayni sekilde degerlendirmezler seni. Mumkunse tamamen iade edilebilir (fully refundable) bilet al, oyle rezervasyon falan islemez, ozellikle red oraninin arsa ciktigi su donemde.

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek
    Kentaki bunu yazdı
    Kaan bunu yazdı

Para olmayanı koyma hocam, sadece senin verdiğin verileri görebilirler. Oradaki mal bunun parası yokmuş deyip dosyayi kenara koyabilir. 

Bize basvuru evraginda parayi nasil harcayacaksın sorusuna kredi karti işaretliyse mutlaka son 3aylik ekstreni koy ki kredibiliten görünsün. Banka kanali işaretliyse banka hesabindaki para önem arz ediyor. 

Toplam Hit: 2330 Toplam Mesaj: 56
schengen uçak rez