folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Seat Leon 1.2 TSI Motor 2016 Model Satilik

Seat Leon 1.2 TSI Motor 2016 Model Satilik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaslar aracimi londraya yerlesirken satmamistim. Artik satma karari aldim. aracin tum bakimlari filan yapilmistir ciddi alici bir arkadas yada cevrenizden alacak birisi var ise konusalim.

Arac 1.2 Motor 110 Beygir az yakan bir motoru var ve iyi gidiyor. Tum bakimlarini dogus otoda yapildi. Kazasi yok. Sadece dolu yagdiginda kucuk gocukler olmustu onlar boyasiz duzeltildi. 

Km 27.500 ile 28.000 Km arasindadir.  Arac istanbul Anadolu yakasindadir. Takas dusunmuyorum. 

Style pakettir bir cok donanima ekstra asagidakiler ekstra ekletildi. 

Mauel 6 Ileri vites + 6.5 Ekran ve ses sistemi uretim asamasinda ekstra ekletildi  4 Haporlor 4 twetter var

+Arka camlar karartilmis orjjinal cam ekletildi.

+on ve arka park sensoru ekran gostergeli ekletildi.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-leon-1.2-tsi-2016-alor-mavi-ilk-sahibinden-1047002707/detay/

link acilmayabilir diye ilan numarasinida paylasiyorum.

Ilan numarasi: 1047002707

archair23 tarafından 04/Eyl/22 18:31 tarihinde düzenlenmiştir

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek

çok temiz araba. Bende kendi ibiza'mı ilana koydum, satılsaydı aynen böyle bir şey düşünüyordum.

Hayırlı satışlar hocam, alana hayırlı olsun güzel araç.

Cigu bigule :(
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

Hayırlı satışlar hocam çok temiz araba, otomatik olsaydı düşünmezdim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hiçbir şey alamaz olduk. Ne zaman araba ilanlarına girsem sövmeye başlıyorum. Orantısız piyasa artışı umarım düzelir. Qashqai ve Seat Leon arasında git gel yaşıyorum ama çok temiz bir arabaymış. Sıfır diyebiliriz sıra beklemek istemeyenler için :D. İyi satışlar :)

MhmdAlmz tarafından 02/Eyl/22 09:50 tarihinde düzenlenmiştir

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Tesekkurler arkadaslar ilan aktiftir. Dusunenler varsa yada cevrenizde iletisime gecebilirler benimle

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DjBlueMaN
    DjBlueMaN's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı

Tesekkurler arkadaslar ilan aktiftir. Dusunenler varsa yada cevrenizde iletisime gecebilirler benimle

İlan açılmıyor hocam

Haşa Zulmetmez Kullarına Hüdası, Her Kulun Çektiği, Kendi İşinin Cezası!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Ilanda guncelleme ypailinca link degismis sanirim tekrar ekledim linki 

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-seat-leon-1.2-tsi-2016-alor-mavi-ilk-sahibinden-1047002707/detay/ 

ilan no : 1047002707

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    DjBlueMaN bunu yazdı
    archair23 bunu yazdı

İlan açılmıyor hocam

Tekrar bakabilir misin hocam aciliyor ayni linkmis 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Hocam arayan soran çok oluyor mu merak ettim. 

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    viperstrike
    viperstrike's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı
    DjBlueMaN bunu yazdı
    archair23 bunu yazdı

İlan açılmıyor hocam

Tekrar bakabilir misin hocam aciliyor ayni linkmis 

Açılıyor hocam

Tango 1 Never Die
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

Aynı temizlikte 1.6 dizel otomatik 2017 leonu geçen ay satışa koydum toplam 3 kişi aradı. İkisi takas için

demem o ki piyasa durgun. Bu sefer hakkaten durgun

hayırlı satışlar hocam

Toplam Hit: 1372 Toplam Mesaj: 12
araba araba araba alım satım