Şebeke Arızalı Iphone 4 8(Gb)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek

Şebeke Arızalı Iphone 4 8(gb) 

Arkadaşlar öncelikle şunu söyliyeyim ürün arızalıdır ingiltereden aldığım iphone 4 8g simfree telefonum 1 hafta geçmeden şebeke sorunu gösterip çekmemeye başlamıştır gösterdiğim 2 servisde maalesef sorunu düzeltememiştir ürün kasım ayında alınmıştır ingiltereye tekrar gidicek durumum olsa belki garantiden değiştirebilirdik ama şanssızlık eseri böyle bir durumla karşı karşıya kaldık o yüzden yazıcaklarımı çok iyi okuyup bilinçli birinin almasını isterim çünkü muhtemelen yedek parça olarak kullanılacak yada müzik dinleme oyun oynama yada kamerası için kullanılabilinecektir.

Ürün şu an şebeke sorunu yaşıyor bu yüzden yapılan müdehaleler durumu kötüleştirdi artık firmware'da yüklenemiyor fakat telefonu normal açabiliyoruz ( (untethered jailbreak vardır 5.0.1) jailbreak bilenler bilir ne demek istediğimi) bu sayede telefonda müzik dinleyebilirsiniz ,itunes ile oyun yükleyip oyun oynayabilirsiniz,ajandayı kullanabilirsiniz,kamerayı kullanabilirsiniz,e-book okuyabilirsiniz fakat wi-fi ve telefon özelliklerini kullanamazsınız.

neler yapamazsınız

wifi ve bluetooth muhtemelen firmware yüklenemediği için çalışmıyor internete giremezsiniz vede telefon olarak kullanamazsınız.

Ürün ortada arızalıdır bu yüzden geri alım yapılmayacaktır yedek parça olarak ekran,kasa,titreşim,hoparlör,kamera vb parçalarını kullanabilirsiniz yada oyun müzik ve kamerası için kendinizde kullanabilirsiniz videoda detayları var.

ayrıntıları sormak isterseniz mesaj atabilirsiniz ürün fiyatı 1 hafta kullanılan ve bozulan cihaz için yedek parça fiyatıdır.

Kutulu şekilde gönderilecektir ,şarj aleti mevcuttur kulaklığı hiç açılmamıştır!

Satış

SATILDI

baya hızlı oldu :D

You think the game is over ? It has just begun ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kaca sattin hocam merak ettim

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

Asker bunu yazdı:
    -----------------------------

kaca sattin hocam merak ettim

aynen bende merak ettim kaça sattın hocam

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek

yazdığım fiyat 550

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Kim aldı bu sitedn mi

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asker
    Asker's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hayırlı olsun hocam

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek

yok siteden değildi arkadaşın işine yaramıcağını anladı vazgeçti neyse satış kaldığı yerden devam bula bula bozuk malda bizi buldu ne şans be yaepyeni iphone4 çöp :S

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/sebeke-arizali-iphone-4-8-gb-50092307

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxeL
    MaxeL's avatar
    Erkek

çöp e 550 tl veren olur mu ki ^^ var mı öyle enayi  hayırlı satışlar hocam

Break Dance Bboy MaxeL
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mclaren
    mclaren's avatar
    Erkek

Satildimi satilmadimi ?

Faturasi varsa birde jailbreak i  kaldir  ben alirim senden..

Siz arkadaslarimdan rica ediyorum lutfen sirk, hayvanat bahceleri veya gosteri havuzlari denen o iskence kamplarini ziyaret etmeyin , ettirmeyin. Ozgurluk sadece insanlar icin gecerli bir kavram degildir. --------------------------- SINCE 2001 TILL FOREVER TBT Güçlü bir halk lidere ihtiyaç duymaz. E.Z
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whopper
    whopper's avatar
    Erkek

MaxeL bunu yazdı:

çöp e 550 tl veren olur mu ki ^^ var mı öyle enayi  hayırlı satışlar hocam

Bizim arkadaş üst tuş mekanizması ve ekran için 350 kağıt bayıldı zamanında. parçaları kullanan çıkabilir en azından

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek
    16 gb beyaz renk sebeke arizali gecen adam 470 e satiyordu dh de :-:/ Not: bu bir balta degildir. İyi satislar

Gel bili bili gates
Toplam Hit: 3425 Toplam Mesaj: 12