Şebnem Ferah Son Klibi Ve Şarkı Sözü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    kabus bunu yazdı:
    -----------------------------
    Ben hic sasirmadim Bence norMAL böyle seylere
    garip bakilmamasi lazim, zira sagopa amcayi dinleseniz ölürsünüz..
    bu arada Info saglam Helloween :))

ben de ona hasta olmuştum zaten:))anaaa dedim ne lan bu:)))yaa bende zaten bişii var şarkıların sözlerini duymam bile kulaam hep müzikte..özellikle de arka plandaki seslere çok takarım..normalde az insan duyar bunları..bende köpek kulağı var:)))
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    kabus bunu yazdı:
    Ben hic sasirmadim Bence norMAL böyle seylere
    garip bakilmamasi lazim, zira sagopa amcayi dinleseniz ölürsünüz..
    bu arada Info saglam Helloween :))

ben de ona hasta olmuştum zaten:))anaaa dedim ne lan bu:)))yaa bende zaten bişii var şarkıların sözlerini duymam bile kulaam hep müzikte..özellikle de arka plandaki seslere çok takarım..normalde az insan duyar bunları..bende köpek kulağı var:)))
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkish
    turkish's avatar
    Erkek
    HELLOWEEN bunu yazdı:
    lan kaldırımlarda 2 melyona satıolar be...:)
    bu arada ben buraya gelmeden önce de manyaktım...kabus sen bacının profilini oku...:))))

bi bildiimiz varki istioruz karde$$imm.. alla allaa.
    o benim bildiimi sen bilmiosun herhalde..
    seni pas gectim.. varmi yollayacak bi arkadas..
    33wrotham road broadstairs first flat. Kent/England CT10 1QG

0pen your minD
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Deer_Skull
    Deer_Skull's avatar
    Erkek
    Şebnem Ferah gibi beyinsiz karılar çıkıp 2 ziktir boktan şarkı yapıyo sonra Türkiyedeki Rock müziğin kralıyım diye takılıyolar.Deoman- Haluk levent, Duman gibi ziyanlarda aynen öyle onlar yüzünden olan, gerçek rocker ve müzisyenlere oluo
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HELLOWEEN
    HELLOWEEN's avatar
    Dişi
    Deer_Skull bunu yazdı:
    Şebnem Ferah gibi beyinsiz karılar çıkıp 2 ziktir boktan şarkı yapıyo sonra Türkiyedeki Rock müziğin kralıyım diye takılıyolar.Deoman- Haluk levent, Duman gibi ziyanlarda aynen öyle onlar yüzünden olan, gerçek rocker ve müzisyenlere oluo

abicim bak şimdi türkiyedeki insanlarınmüzik zevki ancak bu kadar rock u kaldırıyo..bizim gibiler de sesini yükseltmediği,hep underground takıldıı için bizim elemanların su yüzüne çıkmalarına kimse izin ve fırsat vermio..bak sana şunu sööliim:metallians adlı metal grubuna ankarada konser ayarlamak için 3 ay koşturdum...ama metal müzik lafını duyankapıyı yüzüme kapattı...yani bööle bi ortamda bırak da onlar baari bişiiler söölesin..bu arada dumanı ben de heç sevmem..pis arabeskçiler:((
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    444
    444's avatar
    Erkek
    sebnem ferah super yaw....neden sevmiyosunuz anlamadim,su sarki sozlerine bi baksaniza ne kadar guzel...

soz ve muzigi kendine ait,diger sanatcilar gibi baskalarindan alip sarki soylemiyo...

hele izmirdeki konserine gittikten sonra tam fanatigi oldum...o kadar tatli bi insanki,bu kadarını tahmin etmezdim...bide konserde bring me to life'ı soyledi koptum walla.......

bence sebnem ferah'ın sarkilari,sesi,kendisi super biri.....

nox...!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xx_pentagram
    xx_pentagram's avatar
    Dişi
    Arkadaşlar hepiniz bayağı saçmalamışsınız ŞEBO ablanız 'içine girdiğin küçük haygan deliği diyoo' sizdekiler kulak falan değil kıza laf etmeyin lütfen
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Şebnem Ferah hem ünüyle hem yeteneği ile underground biliyo çalıyo denen adamlardan daha iyidir her undergraound olan adam rocktan anlayan adam iyi mi sanıyosunuz duyguları çok iyi yansıtmalı ama bak derin rockçılara hiçbi duygu vermez ne verirler müzik verirler oysa bi duman olsun şebnem ferah olsun teoman olsun müzikten çok şarkı sölzeri değerlidir ki 3 nün full albümüde vardır dinnerim türk oldukları için
    Athena Kargo içinde aynı şeyler geçerlidir boyutlar farklı olabilir nese şimdi konuşmaya başlarsam kimse beni susturamaz en iisi ben susiim

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AFACANNNN
    AFACANNNN's avatar
    Erkek
    Deer_Skull bunu yazdı:
    Dostum kusura bakma ama kimsenin müzik zewlerine karışılmaz tamam eleştiri doğal olan bişi ama fazla yıkıcı be neyse...

WWW.ULPOW.NET POWERED BY AFACANNNN
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyBoY
    HolyBoY's avatar
    Erkek
    yaf sesi güzelmi değilmi o herkese göre değişir. Ama şarkının sözleri bence gayet normal? Yancı müziklerde ana avrat küfür ediyolar ( Eminem - Fuck you Miss Cheny ) şebnem kızımıda bu işin argocasını sölemiş ne var bunda? alışın artık yaf. Gerçi bi çok kişi dinlediği yabancı müziklerin sözlerin ne anlama geldiğini bile anlamadan dinler. bunuda öyle kabul edin

1Numara.ORG WORK TEAM [ www.1Numara.ORG]
Toplam Hit: 9453 Toplam Mesaj: 40