Secret Garden [3Dimensional]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyThOoN
    PyThOoN's avatar
    Erkek

Resim geç açılabilir.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Resim gayet güzel , ama bu resmi senin yapabileceğine inanmıyorum.Bu resmi yapan kişi buraya resmini eleştiriye sunmaz.Senin yaptığına inanılacak tek nokta , sol alta güzel bir puntotla sitedeki profiline yazdığın isim le aynı olan yazıdır. İsteyen istediğini desin bu resim gibi bir resimi çizemeyeceksinde bunada inanıyorum :)

Diyeceksin şimdi seni inandırmak gibi bir derdim yok . Eywallah zaten inananda yok.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyThOoN
    PyThOoN's avatar
    Erkek
    ii inanma :))))))    (sadece güldüm başka bişey demiyorum)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

%100 elle çizilmiştir. Paintte çizdim. Seninki gibi hazır puntoda değil. Elle çizdim ismimi. Hörmetler.

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

kompozisyonu olmamış bence. gök mavi ama su yeşil. Hem o sütunlar neden demir kaplaması ile kaplanmış? Ayrıca ışıklandırmaya da daha fazla çalışman lazım. Madem sol tarafta gölgeler var tavan neden aydınlık? özellikle gökyüzü kompozisyonu batırıyor. gökyüzü başarısız. suya kayığa yeşilliklere ve bitkilere diyecek yok. daha iyi olabilmesi için genel olarak kompozisyon ve ışıklandırma çalışmalısın. bir de düzgün kaplamaları seçmen lazım

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Rawkmetal
    Rawkmetal's avatar
    Erkek

ender harika bi çalışma olmuş seni canı gönülden kutluyorum :))))))

@PyThOoN senin çalışamnda fena değil hani :)

deca'ya katılıyorum...

dünya yan geldi. dalganıza bakın...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PyThOoN
    PyThOoN's avatar
    Erkek
    sorcerer bunu yazdı:

kompozisyonu olmamış bence. gök mavi ama su yeşil. Hem o sütunlar neden demir kaplaması ile kaplanmış? Ayrıca ışıklandırmaya da daha fazla çalışman lazım. Madem sol tarafta gölgeler var tavan neden aydınlık? özellikle gökyüzü kompozisyonu batırıyor. gökyüzü başarısız. suya kayığa yeşilliklere ve bitkilere diyecek yok. daha iyi olabilmesi için genel olarak kompozisyon ve ışıklandırma çalışmalısın. bir de düzgün kaplamaları seçmen lazım

Gökyüzünün yeşil olmasını beklemiyordun heralde :) tropikal bölgelerde yeşil su çok normal bişey :) Stunlar içinse bkz. Hint tapınakları. tavanın aydınlık olmasınada bkz. ışık ve yansıma (fizik :)) Daha güzel yorumlayabilirdin.

Genede yorumun için sağol.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya bunlar hikaye asil antiky nin bi wallpaperi vardi antiky tekrar koysana onu insanlar bi photshop saheseri gorsun :DDDD
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ToRnY
    ToRnY's avatar
    Erkek

neden bu kadar tepki gösterdiniz hala anlamıyorum ..bu tepkinin bi amacı olmalı amacı yoksa bu tepkiyi daha hafif gösterebilirdiniz..başkalarının çalışmalarına saygı göstermek bi  medeniliktir...beceremiyosanız bile becermeye çalışın emin olun isterseniz bu çalışmaya saygı gösterir bu şekilde tepki vermessiniz...isteyin kesin olucak ama olmasını istemiyosanız o ayrı...

Merhamet TanrıM, merhamet gözyaşlarıma..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_ProbleM
    No_ProbleM's avatar
    Erkek

ellerine emeğine saglık gercekten basarılı bir calısma bu tür calısmalrda renk uyumunu yaklamak gercekten cok zor ama bence sen bunu basarmıssın tek bir sorun var 3 d cizimle arka plan ısık farklı zmanlara denk geliyor yani biri aksam saatleriyken arka plan gündzün ilk saatleri hissini veriyor

hile ile iş yapan,minnet için can verir,namusa hürmet eden,NESLİNE ŞEREF VERİR
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Tekrar merhaba;

Öncelikle gök yüzü mavi su yeşil. Bu 1. hata çünkü gök yüzünün rengi suya yansır bunu söylemeye gerek duyduğum için bile kendimden utanıyorum. Bu 1+1=2 kadar kesin bir gerçektir... Senin de dediğin gibi fizik kuralları.

Sonra sütunlar abiciğim görmüş olduğun şu kaplama ya da buna benzer bir kaplama ile kaplanmış.

Mutlaka Bakınız Buraya : )

http://www.mayang.com/textures/Metal/images/Patterned%20Metal/metal_6110091.JPG

Yani bir metal kaplaması. Bir de o sütunlar üzerinde yuvarlak halka şeklinde kabartmalar var ki bunları da aynı biçimde kaplamışsın. Bu onların görünmemesini sağlıyor. Farkedilse de orda o kaplama o şekilde estetik görünmüyor... En azından onlar için farklı bir kaplama iyi giderdi. Bunu da söylemiş olayım.

O tavana ışık vurmuyor ki nasıl o kadar aydınlık. Fizik kuralları bazı şeyleri öngörebilir ama estetiğin de öngördüğü şeyler var. Bir render çıktısı alındıktan sonra bile ps ile üzerinde oynamalar yapılır ve bu durumda fizik kuralları düşünülmez. Anlayacağın bu konularda estetik ve görüntü gerçekçiliği fizik kurallarının önünde :)

mucx  :)

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
Toplam Hit: 4370 Toplam Mesaj: 23