folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Şehir Wi-Fi Ağı Nasıl Kurabiliriz?

Şehir Wi-Fi Ağı Nasıl Kurabiliriz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onbasi_yamtar
    onbasi_yamtar's avatar
    Erkek

Menzil ve mesafede sorun yasanmaz artik tek bir bant uzerinde calismicaksin kamera olayinda problem yasayabilirsin diger turlu cok zaman almadan cozersin, wimax turkiyede tuzel kisile lisanslari acilmadigi icin verilmiyor degilse emniyeti felan kim takar lisanslar dagitilmadi bundan dolayi kullanamiyorsun

Mey biter saki kalır, Her renk solar haki kalır. Diploma insanın cehlini alsada, Hamurunda varsa eşeklik; baki kalır...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

10-15 km bir uçtan bir uca

gerektiğinde vatandaşa internet bağlantısı hizmeti de verebilelim.

WALLACEs tarafından 03/Haz/14 17:05 tarihinde düzenlenmiştir

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    moi
    moi's avatar
    Erkek
    WALLACEs bunu yazdı

10-15 km bir uçtan bir uca

gerektiğinde vatandaşa internet bağlantısı hizmeti de verebilelim.

afedersin boku çıkar :)

Sadece paranoyaklar hayatta kalır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo

Konuyla ilgisi yok ama hangi şehir?

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeyrekli
    zeyrekli's avatar
    Erkek

Dostum herşeyden önce Vodofone kurumsal çözümler merkezine bir başvur, Onların bu konuda yaptığı detaylı çalışmalar, özel çözümler var. Kendileri projelendirip size en uygununu sunarlar. Bu konuda çalışan taşeron firmaları var..

Bilmem kaç bin (artık bilmiyorum) özgün makale referansı ile makale yazarlığı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    Durak sayisi ve arac sayisi onemli tabiki ama bana kalirsa benim yapacagim en iyi cozum su olurdu En basit ornegi sayi kadar 3g modem ve router sistemleri onun uzerine kurardim iyide bi operatorle anlasirim bolgenize gore heryerde ceken ipleri sabitler gecerdim hatta bunu duraklara kurmassaniz sizin is daha ucuza biter otobuslere bi 3g modem+router is biter ben burda birkac musterimde bu sistemi kullaniyorum kafam rahat. Yazim hatalari icin kusura bakmayin telden yaziyorum.

delimiyim ben?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    onbasi_yamtar
    onbasi_yamtar's avatar
    Erkek

Client sayisina bagli mesafede yine soyluyirum sorun yasamazsin mesafede problem olmaz 

Mey biter saki kalır, Her renk solar haki kalır. Diploma insanın cehlini alsada, Hamurunda varsa eşeklik; baki kalır...
Toplam Hit: 2253 Toplam Mesaj: 18