folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Selam Çaresizlik Ben Geldim...

Selam Çaresizlik Ben Geldim...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hüzün çökerken isimsiz bir şehre, ben tanımsız acılarımı tazeliyorum rakı kadehim gibi, yağmurlara eşlik ediyorum gözyaşlarımla ve rüzgâra yarenlik ediyorum çektiğim ahlarımla…

Kimseye mutluluğun tarifini yaptıracak cesaretim yok aslında. Belki de öğretilmiş cesaretsizliğim, yediğim müebbet çaresizliğimdendir, kim bilir? Sanki ait değilim bu dünyaya, ya o beni hazmedemiyor yada ben onu kabul edemiyorum. Sahi ya hayallerimde olmasaydı?... Seni sensiz ama senle yaşadığım, Everest’in tepesinde piknik yaptığım, White House’ un havuzuna işediğim o hayallerimde olmasaydı gerçekten?...

En umulmadık anlarda tek kişilik konferanslarım başlıyor ayna karşısında, bedenim çürümüş ceset gibi ve kurtlar beynimi kemiriyor. Azrail’in sesi diyor bu sese diğer yaşayan ama kokuşmuş cesetler. Mezar bile yetersiz vücud-u ızdırabıma,  belki sadece kar tanelerinin camına uğradığı bir ormancı kulübesinde yada tek yoldaşı kıblesini şaşırmış olan rüzgarların olduğu bir av köşkünün yosunlu duvar diplerinde beyhude şekilde acılarımın bitmesini bekleyerek geçirmeliyim ömürümü…

Biliyor musun Tanrım başparmağımın bile benden fazla arkadaşı var. O yüzden bir elin parmakları kadar insan sayamam arkadaş diye, dost diye ya da yar diye ama varsın olsun. Benim benliğim yeter bana birde hala varlığından şüpheye düştüğüm yarım yamalak sevdalarım. Eros’un mesaisinin uzatılması gerekmez mi, çünkü hiç düşündünüz mü neden aşk denen terane hiç ota konmaz ki?

Keşke tarif edebilseydim acılarımın kalanının da tarifsizliğini…

Saygılarımla

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

yüregine saglık..

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hakkinen
    Hakkinen's avatar
    Erkek

Sanki beni anlatıyor ...  teşekkürler dostum

Kendini beğenmişlik, hakedilmelidir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

hacı senın derdın nedir böyle :)

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

'Eros’un mesaisinin uzatılması gerekmez mi, çünkü hiç düşündünüz mü neden aşk denen terane hiç ota konmaz ki?'

helal olsun şu söz bile yeter kendini kanıtlamana :) yüregine saglık.

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bosluk bunu yazdı:
    -----------------------------

hacı senın derdın nedir böyle :)

Keşke bilsem de böyle sessizce atmasam çığlıklarımı, sizde benden kurtulsanız (((:

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Sitede ki linki;

http://depresifkalem.com/?p=57

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jayde
    jayde's avatar
    Erkek

hocam sana antidepresan lazım.biraz hayattan zevk almaya çalış

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

jayde bunu yazdı:

hocam sana antidepresan lazım.biraz hayattan zevk almaya çalış

Antidepresan mı? Büyük ihtimalle sen kutu kutu pense oynarken ben kutu kutu antidepresan içiyordum ama zerre kadar faydası yok...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    qral
    qral's avatar
    Erkek

O da seni bekliyordu zaten,

Adından belli, "ÇareSİZLİK"

bokvarsendegel@hotmail.com iletişim adresim;)
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam kanın B Rh (-) mi ?

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
Toplam Hit: 2406 Toplam Mesaj: 14